ما با TENCEL (TM) تعهد خود را برای آینده ای پایدار تمدید می کنیم

LENZING ، اتریش ، 18 مه 2020 / PRNewswire / – آغاز سال 2020 به دلیل بیماری همه گیر جهانی COVID-19 که نه تنها در سلامت عمومی تأثیر داشت ، با چالش های مختلفی روبرو شد. تغییرات اقتصادی و محیطی ایجاد کرده است. در این دوره ، همه باید مسئولیت پایداری و سالم ماندن و اطمینان از ماندن افراد اطراف خود را نیز به عهده بگیرند ، زیرا عواقب ویروس به ناچار منجر به سایر چالش ها خواهد شد.

علیرغم دمشق سرخ در سراسر جهان ، مارک TENCEL continue همچنان در دوره های خوب و بد در این دوره ادامه می یابد و راه هایی برای حفظ DNA بنیادی خود برای تشویق پایداری پیدا می کند. سال گذشته ، این برند ابتکارات متعددی را در بخش خرده فروشی و مصرف کننده در بازار آغاز کرد که مطابق با اهداف توسعه شرکت ها است. امسال ، TENCEL ™ برنامه ریزی طولانی مدت از فعالیت های خود را برای ارائه تخصص و محصولات خود در بخش های مختلف ، بهبود تجربه مشتری و کار با همکاری نزدیک با بازیگران ذیربط به منظور افزایش آگاهی از پایداری و ارتقاء ادامه خواهد داد. اصلاحات بخش

در اینجا برخی از جدیدترین داستانها از برند TENCEL آورده شده است :

TENCEL ™ Luxe با سازمان لباس قرمز فرش قرمز همکاری می کند تا منسوجات پایدار را برای دوخت مسئول محیط زیست و لباس های ساخته شده برای اندازه گیری اسکار 2020 ارائه دهد

TENCEL ™ Luxe با RCGD همکاری کرده است تا طیف استثنایی لباس را از لباسهای سازگار با محیط زیست برای اسکار تهیه کند.® 2020. از آنجا که مواد با منشا طبیعی به طور سنتی فاقد مد روز بالا هستند ، این همکاری نوآورانه مد پایدار را به سطح دیگری می برد. TENCEL ™ Luxe می کوشد تا با پاسخ به تقاضای رو به رشد مارک های مد روز بالا برای انتخاب پارچه هایی که به محیط احترام می گذارند ، آینده پوشاک مسئول محیط زیست را جعل کند.

اخبار مرتبط  چرا Free ممکن است بهترین مسیر رو به جلو Quibi باشد

الیاف معین TENCEL T الیاف معین تولید شده با تقویت فن آوری سازگار با محیط زیست برای تقویت تعهد به پایداری در رویداد Première Vision

همیشه با حفظ پایداری ، گروه Lenzing فیبرهای معیاری از برند TENCEL، ، تولید شده با فناوری Eco Pure را در رویداد Première Vision ارائه می داد. پارچه های تولید شده از این الیاف با استفاده از فرآیند سفید کردن بدون کلر ، نرمتر بوده و برای ساخت لباس زیر ، مشروب فروشی ، ملافه و سایر موارد عالی هستند.

لنزینگ به دلیل برتری در تحول در برند ، دو جایزه در Transform Awards اروپا کسب کرد

در Transform Awards Europe ، گروه Lenzing و شریک استراتژی برند آن Siegel + Gale جوایز “بهترین راه حل معماری برند” و “بهترین هویت بصری در مهندسی و ساختن “. لنزینگ از دریافت این جوایز به دلیل تحول در برند و تلاشهای مشترک خوشحال شد.

GUESS یک مجموعه تابستانی پایدار را منتشر می کند که از الیاف مارک های TENCEL ™ و LENZING ™ ECOVERO uses استفاده می کند

اخبار مرتبط  Wedbush کمپین امدادرسانی COVID-19 را آغاز می کند ، با شرکای خود با صفحه آنها همکاری می کند

گروه لنزینگ مجدداً از همکاری با GUESS خوشحال است ، که همچنان به توسعه مجموعه “Smart GUESS” ساخته شده با الیاف مارک های TENCEL و LENZING ™ ECOVERO its می پردازد. طیف وسیعی از سبک های حاوی الیاف سازگار با محیط زیست لنزینگ برای زنان و مردان ایجاد شده است ، که پیشرفتی سریع را که GUESS از لحاظ پایداری در حال پیشرفت است نشان می دهد.

TENCEL ers طراحان جوان را ترغیب به مشارکت در BEDifferent ، مسابقه طراحی پارچه های تختخواب ، برای ارتقاء پایداری می کند

برند TENCEL the پروژه “BEDifferent” را راه‌اندازی کرد ، که در آن از دانش آموزان طراحی مد از مدارس مد اروپا خواسته بود مجموعه ای از ملافه های تختخواب را ایجاد کنند که منعکس کننده آینده ملافه های زیست محیطی با استفاده از الیاف TENCEL ™ x REFIBRA. سه برنده برای مجموعه های بی نظیر و بی نظیر خود انتخاب شده اند که کمپین “BEDifferent” را زنده کرده است.

برند ایتالیایی ACBC با ایده خود در مورد کفش های پایدار که با همکاری TENCEL ساخته شده است ، شروع خوبی ندارد

دو طراح ایتالیایی راه حلی برای تحول در دوام کفش پیدا کرده اند. نام تجاری کفش ACBC آنها یک کفش “آهسته دویدن” را طراحی کرده است که از دو قسمت فوقانی و تنها تشکیل شده است و به وسیله یک سیستم زیپ ثبت شده متصل شده است. قابل تخریب پذیری “بالایی” کفش به افرادی که امکان استفاده از کفشهای زیادی را می پوشند ارائه می دهد و این با الیاف مارک TENCEL ™ ساخته شده است که امکان تنفس بهتر و بالاتر از همه در یک محیط را فراهم می کند. پایدار.

اخبار مرتبط  Bureau Veritas اعتبار آزمایشگاه جدید آزمایش خودرو را در دیترویت ، ایالات متحده اعلام کرد

مد و پایداری در رویداد Neonyt در سال گرد هم آمده اند برلین

به مناسبت Neonyt ، هارولد وگورستنایب رئیس گروه Lenzing برای مدیریت برند جهانی ، در یک بحث پانل با عنوان ” SDGs X Fashion – منشور صنعت مد سازمان ملل برای اقدام به اقلیم (اهداف توسعه پایدار در مواجهه با مد – منشور صنعت مد سازمان ملل متحد برای اقدامات اقلیمی) در کنار همتایان بخش خود قرار دارد. این میزگرد در مورد منشور ، چالش های پیش رو برای صنعت و چگونگی همکاری صنعت مد برای تأمین موضوعات پایداری فعلی ، بحث شده است.

TENCEL ™ و نام تجاری مد LANIVATTI اولین مجموعه سازگار با محیط زیست خود را در این نمایشگاه راه اندازی می کنند جاکارتا

TENCEL ™ و نام تجاری مد LANIVATTI همکاری هیجان انگیز را در مجموعه “Beyond Border Bots 2020” در جاکارتا. 80٪ مواد و پارچه های موجود در این مجموعه از الیاف برند TENCEL made ساخته شده اند. در این رویداد بزرگ راه اندازی شد که تأثیر گذاران کلیدی ، کارشناسان مد و رسانه های محلی برای جشن گرفتن این مناسبت ویژه گرد هم آمدند.

لینک های مربوطه

https://www.tencel.com

منبع انرژی TENCEL