بودجه دادخواست حقوقی خلیج به روزرسانی تسویه حساب در دادخواستهای گردهمایی را اعلام کرد

ORLANDO ، Fla.، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – Legal-Bay LLC ، شرکت بودجه تسویه حساب دادخواست ، گزارش داد که به زودی می توان در مورد دادخواستهای متعدد جمع آوری پرونده در سراسر کشور تسویه حساب اعلام کرد. به گفته منابع Legal-Bay نزدیک به دادخواهی ، مبلغ تسویه حساب به شاکیانی که لنفوم غیر هوچکین را از تماس آنها با محصول بایر مونسانتو منقبض کرده است ، اختصاص دارد.

در یک دادگاه هیئت منصفه ، جایزه 2 میلیارد دلار علیه بایر مونسانتو اعلام شد. با وجود 60،000 ادعا هنوز در انتظار است ، Bayer می گوید یک توافق جهانی برای در معرض قرار گرفتن در معرض مالی احتمالی قرار دارد. مقادیر حل و فصل دقیق بسته به آسیب های خاص در این زمان ناشناخته است. با این وجود انتظار می رود کل دادخواهی نزدیک به بایر مونسانتو هزینه کند 10 میلیارد دلار اگر آنها تصمیم گرفتند کل کلاس را حل کنند. با توجه به تعداد زیاد متقاضیان ، روند تسویه حساب مدت زمان زیادی را برای شاکیان می خواهد که وجه دعوی خود را بدست آورند. اگرچه هیچ چیز قطعی نیست زیرا بایر مونسانتو در این زمان همچنان به انکار مسئولیت پرداخته است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ژنراتور بادی برای خودروهای برقی تولید می کند (HTM-8817)

کریس جانیشمدیر عامل شرکت Legal-Bay اظهار داشت: “ما خوشحالیم كه می شنویم كه ادعاهای Roundup به مراحل آخر مباحث مربوط به تسویه حساب نزدیك می شوند ، به بسیاری از مبتلایان NHL این امکان را می دهد كه عدالت را دریافت كنند. تعداد زیاد موارد و اختلافات در مورد خطرات واقعی. از این محصول می توان سالها این نوع دادخواستها را به بیرون کشید. شاکیان ممکن است به همان اندازه که انتظار داشتند نرسند ، اما حداقل می توانند جبران قابل توجهی در افق ببینند. “

اخبار مرتبط  همکاران عروس دیوید با بسترهای نرم افزاری On-Demand Perksy پس از پیروزی در مسابقه "آینده خرده فروشی"

اگر به تسویه حساب Roundup پیش بینی شده خود نیاز به پیش پرداخت فوری دارید ، لطفاً به وب سایت شرکت مراجعه کنید اینجا یا جایی که مأمورین در حال ایستادن هستند تا درباره پرونده خاص شما بشنوند ، با 877.571.0405 تماس بگیرید.

بررسیهای Legal Bay بیانگر این است که آنها یکی از بهترین شرکتهای تأمین اعتبار برای کار در صنعت تأمین مالی هستند. همه برنامه های بودجه بدون ریسک هستند زیرا تنها در صورت موفقیت پرونده شما پیش پرداخت را بازپرداخت می کنید. هیچگاه هیچگونه پرداخت هزینه اعتباری یا چک اعتباری وجود ندارد. بسیاری از شاکیان به خدمات به عنوان وام دادخواست ، وام برای دادخواست ، وام در دادخواست ، یا وام در دادخواست مراجعه می کنند. اما پیش پرداخت نقدی عدم استفاده از وام دعوی ، وام دعوی ، وام قبل از تسویه حساب ، وام تسویه حساب یا وام های قبل از تسویه حساب نیست.

SOURCE Legal-Bay، LLC