Dial® به تلاشهای امداد FEMA COVID-19 متعهد شد و آمریکایی ها را به شرکت در کمپین اجتماعی #IWashMyHandsFor دعوت کرد

STAMFORD ، اتصال.، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – In مارس 2020 هنکل یک برنامه جامع جهانی همبستگی را برای حمایت از کارمندان ، مشتریان و جوامع تحت تأثیر COVID-19 اعلام کرد. به عنوان پسوند این برنامه ، Dial® متعهد شده است بیش از 600،000 واحد صابون دست مایع ، صابون بار و محصولات شستشوی بدن را به FEMA اهدا کند ، و از مأموریت خود برای کمک به مردم در هنگام فاجعه حمایت می کند. Dial® همواره برای ارتقاء بهداشت خوب در آنجا بوده است و در کنار FEMA ، آنها در این مدت بی سابقه منابع مورد نیاز برای حمایت از شهروندان ، نخستین پاسخ دهندگان و جوامع آسیب دیده را تأمین می کنند.

معاون رئیس جمهور برای مراقبت از بدن برای هنکل می گوید: “Dial® همیشه برای خانواده ها وجود داشته و به عنوان ارائه دهنده پوست تمیز و سالم برای همه فعالیت می کند.” رندی ملتون. وی ادامه داد: “این وظیفه ما در Dial® است که به آموزش عادت های بهداشتی مادام العمر برای همه آمریکایی ها ادامه دهیم و ابزارهایی را برای این کار در اختیار آنها قرار دهیم ، به همین دلیل ما در تلاش های امدادی آنها در کنار FEMA ایستاده ایم. به عنوان یک برند خانوادگی ، حفظ آن مهم است. در این مدت احساس نزدیکی و ارتباط با دیگران وجود دارد. از طریق کمپین #IWashMyHandsFor ، ما در تلاش هستیم تا شادی و امید بیشتری را ترغیب کنیم و ضمن ارتقاء بهداشت صحیح دست نیز اقدام کنیم. “

اخبار مرتبط  Baby Magic Partners با Baby2Baby برای کمک به کودکان در فقر زندگی می کنند

از آنجا که تأثیرات COVID-19 بر خانواده های سراسر کشور تأثیر می گذارد ، بیش از 70 سال با نام تجاری خانواده معتبر آمریکا ، Dial® ، از آمریکایی ها می خواهد تا از طریق کمپین رسانه های اجتماعی #IWashMyHandsFor ، شادی ، قدرت و عشق را تبلیغ کنند. مصرف کنندگان تشویق می شوند تا عکسی را در رسانه های اجتماعی دست خود به اشتراک بگذارند ، یا تصویری از یک دست ، به همراه نام کسانی که دست خود را می شستند و این شخص برای آنها چه معنی دارد ، اجازه می دهد تا یک ارتباط مجازی در حال پیشرفت در سراسر کشور داشته باشد. . این ابتکار عمل ، دست ها را به عنوان سمبل اجتماع و پشتیبانی تجلیل می کند و به ارتباط با پیام که در دست ماست ، کمک می کنیم تا با مراقبت از دیگران ، ابتدا از دیگران مراقبت کنیم.

اخبار مرتبط  مولی لانگنشتاین به مدیر عامل و رئیس FAS Chico معرفی شد

برند Dial® و هنکل آمریکای شمالی در ارزشهای خود متحد باشید تا در رفع این چالش و ادامه حمایت از خانواده ها و جوامع سراسر کشور یاری کنید.

برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید شماره گیری یا به # گفتگو بصورت آنلاین در #IWashMyHandsFor بپیوندید. برای حمایت از تلاشهای FEMA ، به این قسمت مراجعه کنید fema.gov.

درباره Dial®
با نام تجاری قابل اعتماد آمریکا به مدت 70 سال ، Dial® پوست و تمیز و سالم را برای شما و خانواده تان با محصولاتی برای زنان ، آقایان و کودکان فراهم می کند. از صابون بار ، شستشوی بدن و صابون دست مایع ، محصولات ما مزایایی مانند رطوبت ، لایه برداری ، محافظت ، دوباره پر کردن و موارد دیگر را ارائه می دهند. پوست سالم. ما سالم تر www.dialsoap.com

اخبار مرتبط  این مکان امن برای صرف وقت است و برای شما خوب است

درباره هنکل در آمریکای شمالی
که در آمریکای شمالی، هنکل در سه واحد تجاری خود فعالیت می کند: فن آوری های چسبنده ، مراقبت از زیبایی و لباس های شسته شده و خانگی. نمونه کارها و مارک های مشهور مصرف کننده و صنعتی آن شامل شوارکوپف care مراقبت از مو ، صابون های Dial® ، ضد عرق های ضد گارد راست ، Persil® ، Purex® و همه مواد شوینده ، لباس های مخصوص لباسشویی ، نرم کننده پارچه Snuggle® و همچنین Loctite® ، Technomelt® و چسب باندریت ®. با فروش حدود 6 میلیارد دلار آمریکا (5 میلیارد یورو) در سال 2019 ، آمریکای شمالی 26 درصد از فروش جهانی شرکت را به خود اختصاص داده است. هنکل حدود 9000 نفر را در سراسر ایالات متحده استخدام می کند ، کانادا و پورتوریکو. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.henkel-northamerica.com، و در توییتر Henkel_NA.

منبع هنکل