روند بازار زیبایی شناسی با تکنیک های محصول که در یک جلسه درمانی واحد ترکیب شده اند

SÃO PAULO ، 18 مه 2020 / PRNewswire / – بازار روشهای آرایشی یکی از سریعترین رشد سال در سال است. طبق گزارشی که در پایان سال 2019 توسط انجمن بین المللی جراحی زیبایی پلاستیک (ISAPS ، به زبان انگلیسی) منتشر شد ، بیش از 12.6 میلیون عمل زیبایی جراحی غیر جراحی در سال 2018 در سراسر جهان انجام شده است – 10.4٪ بیشتر از سال گذشته . در اینجا ، بیش از 769 هزار علامت از این رویه ها در همان سال فراتر رفت. برزیل در رده بندی کشورهایی که اکثر روشها را با سم بوتولینوم و اسید هیالورونیک انجام می دهند ، تنها در پشت ایالات متحده قرار دارد.

به دنبال این خط ، روش اخیر که ترکیبی از “محصولات عزیز” از برزیلی ها است ، است Firm & Lyft تکنیک. در یک جلسه واحد اعمال می شود مجسمه سازی و Restylane® Lyft یا رستیلان® دفین (بسته به نوع پوست بیمار) برای ایجاد استحکام و پشتیبانی از صورت. این روش برای کسانی که می خواهند با تأثیر فوری از پرکننده مطب را ترک کنند ایده آل است ، بلکه می خواهند همه مزایای تدریجی ای را که یک بیوستیمولاتور کلاژن به ارمغان می آورد داشته باشد.

دکتر توضیح می دهد: “ایده این است که دو تیمار را در یک جلسه واحد ترکیب کنیم ، یکی برای جایگزینی حجم و پشتیبانی با اسید هیالورونیک و دیگری برای استحکام با بیولوژی شبیه سازی کلاژن.” دانیل کویمبرا، متخصص پوست و مو در کلینیک لس پیو و استاد جراحی زیبایی در انستیتوی پوستی سانتا کاسا دی میسریکادیا انجام می دهند ریودوژانیرو.

نتیجه محصولات به لطف تکنیک مورد استفاده در روش جدید بهینه شده است. ای مجسمه سازی یک بیوستیمولاتور کلاژن بر اساس اسید پلی L- لاکتیک (PLLA) است که نتیجه تدریجی استحکام در قاب صورت بیمار به ارمغان می آورد. به نوبه خود ، Restylane® Lyft یا دفین، محصولات مبتنی بر اسید هیالورونیک که در نقاط استراتژیک روی صورت استفاده می شوند ، مانند گونه ها و سبیل چینی ، اثر پایداری می بخشند. “این شرکت و Lyft این متخصص پوست و مو اظهار داشت: با توجه به این مورد ، نیاز به بیش از یک مورد استفاده از بیوستیمولاتور ، در عین حال به حجم ، پشتیبانی و استحکام لازم دارد ، و تأثیرات ناشی از پیری را کاهش می دهد. از آنجا که یک اقدام خلاصه و مترقی دارد.

اخبار مرتبط  FMI و Seam Partner برای ایجاد بستر زنجیره تأمین مواد غذایی دیجیتالی شده

به موازات روش ، Coimbra تکنیک مشابهی را ایجاد کرد ، به نام فوق لیسانس فوق العاده توسط شرکت و Lyft. در آن ، متخصص پوست ، اسید هیالورونیک را در جایی که مرسوم است تزریق بیوشیمیول کلاژن و بالعکس تزریق می کند. پزشک با اشاره به اینکه: “ابتدا ما را با استفاده از اسید هیالورونیک در قسمت بالای گوش ها ، که اسید مو است انجام می دهیم. سپس ، ما آن را با PLLA همراه می کنیم تا قسمت قدام صورت را درمان کند.” مناطقی از معبد ، گونه و کانتور پایین. ایده از تکنیک او این است که تکیه گاه جانبی را با ستون اسید هیالورونیک و سپس استحکام آن با بیولوژی شبیه سازی کلاژن روی صورت کار کند.

اخبار مرتبط  Lancaster Colony تاریخ و ساعت جلسات سالانه را اعلام می کند

“هنگام کشیدن ناحیه تحت پوشش مو ، متوجه شدم که نتیجه اثر است بلند کردن بزرگ بود ایجاد این تکیه گاه جانبی علاوه بر اینکه به نتیجه مطلوب کشش پوست می انجامد ، باعث می شود حرکت صورت سبک تر شود ، گویی جادوگری هم به صورت استاتیکی و هم به صورت پویا برگشته است. “، پزشک می گوید:” بدون اینکه باعث افزایش صورت شود ، تکنیک همراه است. Coimbra به بیمارانی گفته می شود که چربی زیادی در ناحیه قدامی صورت نداشته باشند ، از جمله منجر به نازک شدن صورت در بیمارانی که گونه های بزرگی دارند. شرکت و Lyft به طور سنتی ، متخصص پوست حجم قبلی صورت را با اسید هیالورونیک جایگزین می کند ، برای کسانی که به دلیل پیری حجم و استحکام پوست را از دست داده اند ، نشان داده می شود.

اخبار مرتبط  کوک تارد Alimentation نتایج خود را برای چهارمین سال و سال مالی 2020 خود اعلام کرد

صرف نظر از تکنیک انتخاب شده ، مدت زمان محصولات از موارد مختلف متفاوت است. در یک کاربرد واحد ، اسید هیالورونیک 12 تا 18 ماه طول می کشد ، در حالی که بیوستیمولاتور کلاژن پاسخ های پیشرو را تا 25 ماه نشان می دهد ، با توجه به سن بیمار و تعداد جلسات و فواصل تعیین شده توسط متخصص پوست تغییر می کند.

درباره گالدرما

گالدرما ، بزرگترین شرکت مستقل جهانی پوست در جهان ، در سال 1981 ایجاد شد و هم اکنون در بیش از 100 کشور جهان وجود دارد. این شرکت با دارا بودن سبد گسترده ای از داروهای بدون نسخه ، راه حل های زیبایی و مصرف کننده ، با متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان همکاری می کند تا نیازهای سلامتی پوست افراد را در طول زندگی خود برآورده سازد. گالدرما پیشگام در تحقیقات و توسعه راه حل های علمی تعریف شده و از نظر بالینی برای پوست است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.galderma.com مراجعه نمایید.

منبع گالدرما

منبع گالدرما