شرکت مواد غذایی هورمل سهم سه ماهه را اعلام کرد

آستین ، مین، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – هورمل غذاهای شرکت (NYSE: HRL)، یک شرکت مواد غذایی مارک جهانی، امروز اعلام کرد که سود سه ماهه خود در سهام عادی، مجاز توسط هیئت مدیره در 23.25 سنت (0.2325 دلار) سهم در 18 مه سال 2020، پرداخت خواهد شد 17 آگوست 2020، به سهامداران ضبط شده در پایان کار 13 ژوئیه سال 2020.

17 آگوست پرداخت 368 خواهد بودهفتم سود سه ماهه متوالی پرداخت شده توسط شرکت. از زمان تبدیل شدن به یک شرکت دولتی در سال 1928 ، شرکت غذایی هورل فود یک سود سه ماهه منظم و بدون وقفه پرداخت کرده است.

اخبار مرتبط  Ecolog International و Treox به نیروهای خود پیوسته اند تا راه حل ضد عفونی 4.0 Ecolog را در مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 بهبود دهند

درباره غذاهای هورمیل – افراد الهام بخش. الهام بخش از غذا. ™

شرکت مواد غذایی هورمول ، مستقر در آستین ، مین، یک شرکت غذایی با مارک جهانی با بیش از حد است 9 میلیارد دلار با درآمد سالانه در بیش از 80 کشور جهان. مارک های آن را شامل می شود اسکیپ®، هرزنامه ها®، هورل® انتخاب طبیعی®، Applegate®، جاستین®، کاملا®، هورل® برچسب سیاه®، کلمب® و بیش از 30 مارک محبوب دیگر این شرکت عضو S&P 500 Index است و S&P 500 Distend Aristocrats ، در فهرست “بهترین کارفرمایان جهانی 2000 جهانی” به ثبت رسیده است فوربز مجله به مدت سه سال مستقیم ، یکی از تحسین برانگیزترین مجلات Fortune است ، به مدت 11 سال پیاپی در فهرست “100 بهترین شهروند شرکت” در مجله مسئولیت شرکت ظاهر شد ، و به دلیل مسئولیت شرکت و جامعه خود جوایز و جوایز دیگری را نیز دریافت کرده است. تلاش خدمات. این شرکت با بیانیه هدف خود زندگی می کند – الهام بخش الهام بخش از غذا – برخی از مارک های معتبر و نمادین جهان را به میزهایی در سراسر جهان معرفی کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به www.hormelfoods.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  InventHelp کارت اعتباری افزایش یافته / کارت اعتباری (IPL-670)

SOURCE Hormel Corporation Foods

لینک های مربوطه

http://www.hormel.com