LOUD ™ نوشیدنی انرژی زا توسط مکمل های موضع® زمین بطور اختصاصی در NUTRISHOP® همراه با لیست های پخش لیست های #DrinkLOUD

هندرسون ، نووی، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – NUTRISHOP® ، یک خرده فروشی ملی ، سلامتی ، و حق رای دادن به مکمل ، امروز اعلام کرد اولین نوشیدنی انرژی زا LOUD توسط Stance Supplements® در فروشگاه های NUTRISHOP® در سراسر کشور و آنلاین در NutrishopUSA.com.

LOUD ™ مانند سایر نوشیدنی های انرژی زا که حاوی سقوط قند هستند ، در بازار وجود ندارد. LOUD while با داشتن شکر صفر و ترویج انرژی شدید ، گرمازدایی و موارد دیگر ، حجم آن را با طعم و فرمول بالا می برد. این بسته مشتی از 320 میلی گرم کافئین ، همراه با ترکیبی منحصر به فرد از ویتامین های سازگار با انرژی B ، آمینو اسیدهای زنجیره ای شاخه دار (BCAAs) ، L-Carnitine ، Co-Enzyme Q10 و nootropics را به شما می دهد.

گفت: “من انرژی از LOUD را فوراً احساس کردم – بیش از هر نوشیدنی انرژی دیگری” کایل اسپایسریک حق رای دادن NUTRISHOP® که صاحب دو فروشگاه در آن است تنسی (فرانکلین و گولچ نشویل) و یک نوعی نوشیدنی انرژی زا با نوشابه انرژی است. “این انرژی خوب ، تمیز و صاف و بدون خرابی بود. من برخی از آنها را با یک زن و شوهر در فروشگاه خود به اشتراک گذاشتم و آنها بعداً برگشتند که مایل به خرید یک مورد بودند.”

راه اندازی دو طعم طراوت – آب نبات آبی Razz و Sunrise Tropic – LOUD ™ قصد دارد تا در صورت نیاز بیشتر به مصرف کنندگان این نیرو را افزایش بخشد که انرژی بیشتری از آنها بخواهد. آیا این اولین کاری است که صبح قبل از یک جلسه تمرین یا یک تماس دیگر کنفرانس بزرگنمایی – یا هر زمان که آنها بخواهند حجم کار را در دست خود داشته باشند – LOUD stage مرحله مرکز را طی می کند و به آنها کمک می کند تا از طریق آن نیرو بگیرند.

گفت: “شما نوشیدنی مانند LOUD را امتحان نکرده اید.” مدیسون آودکیانیک حق رای دادن NUTRISHOP® در Brea ، Calif.، اضافه کرد که او نمی تواند صبر کند تا این محصول را با مشتریان خود به اشتراک بگذارد. “انرژی ، شدت و طعم فوق العاده باورنکردنی است! من این را به هر کسی که نیاز دارد یک یا دو درجه از آن باشد توصیه می کنم!”

NUTRISHOP® برای پخش بیشتر جلد صدا ، لیست های پخش #DrinkLOUD را در Spotify ایجاد کرده است تا با هر کسی که موسیقی با انرژی بالا را دوست دارد و دوست دارد مربا باشد ، به اشتراک بگذارد. از #DrinkLOUD Hip Hop گرفته تا #DrinkLOUD Hard Rock و حتی #DrinkLOUD EDM ، ضربات بزرگی برای همه وجود دارد.

LOUD those برای کسانی که همیشه در جستجوی جدیدترین و بزرگترین نوشیدنی تقویت انرژی هستند ، مطمئناً در این مکان قرار می گیرد. LOUD exclusive منحصراً در فروشگاه های NUTRISHOP® در سراسر کشور و آنلاین در NutrishopUSA.com در دسترس است.

درباره مکمل های موضع®
Stance Supplements در سال 2014 برای پر کردن خلاء در صنعت تغذیه ورزشی تاسیس شد. با تأسیس بسیاری از شرکتهای غیرمشکل ، ادعاهای جسورانه – و غالباً نادرست – بدون مطالعات انسانی معتبر در زمینه حمایت از آنها ، بنیانگذاران مکمل های Stance® تصمیم گرفتند که زمان آن رسیده برای تغییر. زمان آن بود که موضع خود را در مورد کیفیت و کارآیی مشخص کنیم. برخی از محبوب ترین محصولات این برند شامل Power ATP ™ ، BCAA Complex ™ ، Merk and و LipoTropic می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به سایت های www.actionsupplements.com مراجعه کنید.

درباره NUTRISHOP®
از سال 2003 ، NUTRISHOP® به افراد بی شماری کمک کرده است که زندگی سالم و شاد داشته باشند. فروشگاه های NUTRISHOP® به مشتریان خود ضمانت کم قیمت را در مجموعه گسترده ای از مکمل های رژیمی حاشیه ای همراه با خدمات استثنایی ، مشتری اختصاصی ، برنامه های غذایی آسان برای دنبال ، ابزار ارزیابی ترکیب بدن و راهنمای تغذیه ای مناسب به مشتریان ارائه می دهد. مدل تجاری NUTRISHOP® در درجه اول روی فروشگاه های تحت مالکیت حق رای دادن متمرکز است که ابزارهای مورد نیاز برای دستیابی به اهداف سلامتی و تناسب اندام خود را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.NutrishopUSA.com مراجعه کرده و در InstagramNutrishopUSA دنبال کنید.

تماس با رسانه
لاورو ژیلسپی
NUTRISHOP®
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpeg
image2.jpg
image3.jpg

لینک های مربوطه

LOUD drink نوشیدنی انرژی زا

منبع تغذیه

لینک های مربوطه

http://www.NutrishopUSA.com


اخبار مرتبط  حیوانات خانگی پذیرفته شده و والدین آنها شارلوت تیزهوشان & amp؛ 039؛ s وب رایگان حیوانات اهلی کیت در دوران کودکی 19