Youngevity International دریافت اطلاعیه اضافی در مورد عدم انطباق با Nasdaq با لیست 5250 (c) (1)

سن دیگو، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – Youngevity International، Inc: (NASDAQ: YGYI) ، یک شرکت پیشرو شیوه زندگی چند کانال که در سه بخش تجاری مجزا از جمله یک شرکت تجاری قهوه ، شرکت تجاری کنف تجاری و یک شرکت شیوه زندگی چند کانال فعالیت می کند ، امروز اعلام کرد این نامه نامه دیگری را از بخش صلاحیت های فهرست بندی سهام بورس سهام Nasdaq (“Nasdaq”) دریافت کرد که حاکی از آن است که Youngevity’s مطابق با قانون لیست NASDAQ 5250 (c) (1) نیست زیرا گزارش فصلنامه آن در فرم 10-Q برای ربع به پایان رسید 31 مارس 2020 (“فرم 10-Q”) و گزارش سالانه در مورد فرم 10-K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019 (“فرم 10-K”) به موقع در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت نشده است.

همانطور که قبلاً گزارش شده است 2 آوریل 2020 Nasdaq به Youngevity اطلاع داد كه به علت عدم تكميل به موقع فرم 10-K خود ، مطابق با مندرج در فهرست بندي Nasdaq ، قانون 5250 (c) (1) را تبعيت نكرده است. مطابق نامه Nasdaq ، مورخ 2 آوریل سال 2020 ، Youngevity تا اول ژوئن 2020 موظف است طرحی را برای بازگرداندن الزامات لیست دائمی Nasdaq ارسال کند و اگر Nasdaq طرح را بپذیرد ، می تواند تمدید تا 180 تقویم را اعطا کند. روزهایی از تاریخ موعد مقرر ، 28 سپتامبر 2020 ، برای بازیابی مجدد. Youngevity همچنین می توانید با پر کردن فرم 10-K و Form 10-Q با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ، و همچنین هرگونه گزارش مالی دوره ای بعدی که در آن صورت گرفته است ، مطابق با الزامات لیست بندی مداوم Nasdaq در هر زمان قبل از 28 سپتامبر 2020 ، دوباره به دست بیاورید. ناشی از. نامه اخطار هیچ تأثیر فوری در لیست یا معامله سهام مشترک سهام Youngevity در بازار Nasdaq ندارد.

اخبار مرتبط  QVC تعهد پیشگام خود در زمینه درج اندازه از طریق "اجلاس شامل شما" را جشن می گیرد

مدیریت Youngevity با جدیت در تلاش است تا فرم 10-K و Form 10-Q را تکمیل کند و قصد دارد هر گزارش را در اسرع وقت تهیه کند.

درباره Youngevity International، Inc.

Youngevity International، Inc. (NASDAQ: YGYI) ، یک شرکت شیوه زندگی چند کانال است که در 3 بخش تجاری مجزا از جمله یک شرکت تجاری قهوه ، یک شرکت تجاری کنف تجاری و یک شرکت فروش مستقیم عمودی چند عمودی فعالیت می کند. این شرکت دارای یک شبکه فروش چند کشور است و یک خیابان اصلی محصولات و خدمات را تحت یک شرکت شرکتی مونتاژ کرده است ، YGYI محصولاتی را از شش دسته خرده فروشی برتر فروش ارائه می دهد: بهداشت ، تغذیه ، خانه / خانواده ، غذا / نوشیدنی (از جمله قهوه) ، اسپا / زیبایی ، پوشاک / جواهرات و همچنین خدمات نوآورانه. برای اطلاعات سرمایه گذار ، لطفاً به YGYI.com مراجعه کنید. حتماً ما را در فیس بوک دوست دارید و ما را دنبال کنید توییتر

اخبار مرتبط  کاسیو یک مدل ساعت EDIFICE را که با همکاری برند هوندا ریسینگ ایجاد شده است ، روانه بازار می کند

بیانیه بندر ایمن

این نسخه حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. در بعضی موارد ، بیانیه های آینده نگر با اصطلاحات مانند “ممکن” ، “باید” ، “پتانسیل” ادامه پیدا می کنند ، “” انتظار “،” پیش بینی “،” قصد “،” برنامه “،” ایمان “،” تخمین “و عبارات مشابه را شامل می شود ، و عبارت هایی را در مورد تکمیل فرم 10-K و فرم 10-Q ما دارد. این اظهارات آینده نگر مبتنی بر انتظارات و فرضیات مدیریتی از تاریخ انتشار این مطبوعات است و در معرض خطرات و ابهامات بسیاری قرار دارد که بسیاری از آنها دشوار است پیش بینی کرد که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با انتظارات فعلی متفاوت باشد. فرضیات موجود در مورد آنچه بیان شده یا دلالت بر هرگونه اظهارات آینده نگر دارد. عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را از نظر مادی با انتظارات فعلی متمایز سازند ، از جمله دیگر توانایی ما در توانایی ما در توسعه و رشد بخش های تجاری قهوه و شاهدانه ، توانایی ما برای ادامه رشد بین المللی ، توانایی ما برای اعمال سکوی و جهانی ماست. زیرساخت ها برای هدایت رشد ارگانیک ، توانایی ما برای بازگشت به سودآوری ، گسترش نقدینگی و تقویت ترازنامه ، توانایی ما برای ادامه حفظ انطباق با الزامات NASDAQ ، پذیرش رویکرد همیشگی مستقیم توسط مشتریان ، توانایی ما توزیع ما ، توانایی ما برای اضافه کردن محصولات اضافی (چه داخلی و چه از طریق خرید) و سایر عوامل مورد بحث در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2018 و پرونده های بعدی ما با SEC ، از جمله گزارش های دوره ای بعدی در مورد فرم های 10-Q و 8-K. اطلاعات موجود در این نسخه فقط از تاریخ انتشار این نسخه ارائه شده است ، و ما هیچگونه تعهدی را برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر در این نسخه به دلیل اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، جز آنچه در قانون لازم است ، به روز نمی کنیم.

اخبار مرتبط  بیانیه خانواده دونالد ام کندال

مخاطب:

Youngevity International، Inc.
دیو بریس
رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی
1 800 982 3189 X6500

روابط سرمایه گذار

روابط سرمایه گذار YGYI
[email protected]

روابط رسانه ای

Trendlogic PR
800.992.6299
[email protected]

SOURCE Youngevity International، Inc.

لینک های مربوطه

https://ygyi.com