خدمات دارای مجوز و مجوز از ایالت میشیگان ثبت سفارش آنلاین و سکوی تحویل بدون تماس کانابیس در میشیگان را گسترش می دهد

MiCannaDelivery.com نه تنها سفارش آنلاین راحت و تحویل ایمن و بدون تماس محصولات حشیش را مستقیماً به منازل ارائه می دهد ، بلکه از طریق چت مجازی با متخصصان خدمات مشتری متخصص از طریق تلفن ، FaceTime ، اسکایپ و سیستم عامل های دیگر نیز پشتیبانی آموزشی ارائه می دهد. MiCannadelivery.com مشابه سرویس هایی مانند Amazon.com برای مشتریان خود ، سرویس های مشابه خود را در ارائه خدمات به دولت گسترش می دهد میشیگان برای حشیش قانونی ، آزمایشگاهی و آزمایش شده ایالتی.

وی گفت: “ما به مشتریان همان تجربه آموزنده و دلسوزانه خود را که در محل خرده فروشی دارند ، ارائه می دهیم ، اما با تکنولوژی ما می توانیم همان خدمات برتر را از آسایش خانه های آنها ارائه دهیم”. نیک هونمدیر عملیات MiCannaDelivery.com و مدیر سابق آمازون. این سرویس از نخستین کسانی است که به طور رسمی توسط آژانس تنظیم مقررات میشیگان ماری جوانا برای وانت های جانبی و گسترش سفارش آنلاین و تحویل خانه مجاز دریافت کرده است.

اخبار مرتبط  برنامه کنفرانس WD-40 برنامه کنفرانس سود سه ماهه سوم سال 2020

هر کسب و کار باید در نحوه توزیع کالاها و خدمات به مشتریان در این شرایط خارق العاده دوباره فکر کند. این سرویس جدید مطابق با رهنمودهای فعلی مسافت اجتماعی است ، در حالی که استاندارد جدیدی برای خرید شاهدانه ایجاد می کند که امکان دسترسی بیشتر را برای شما فراهم می کند. میشیگان ساکنان در دراز مدت. “

در میان همه گیر COVID-19 ، میشیگانفرماندار – گرتچن ویتمر – حشیش پزشکی و تفریحی را یک تجارت اساسی قلمداد کرده است. دولت با رعایت مقررات ایمنی کنونی و پروتکل های ماندن در خانه ، سهم خود را برای دسترسی آسان تر به محصولات حشیش حشیش انجام می دهد.

اخبار مرتبط  XCLEA در میدان تایمز ظاهر می شود تا ربات خلاuum جاروی خود را در Indiegogo راه اندازی کند

مطالعات نشان داده است که شاهدانه می تواند اضطراب و استرس را کاهش دهد و ما معتقدیم ادامه دسترسی به این محصول در این مدت مناسب است. ” رابین اشنایدر از انجمن صنعت کانابیس میشیگان.

در حالی که میشیگان برای بیش از یک دهه استفاده از ماری جوانا پزشکی مجاز است ، استفاده تفریحی در ماه دسامبر قانونی شد. براساس این قانون ، بزرگسالان 21 ساله و بالاتر می توانند 2.5 انس حشیش روی آنها و حداکثر 10 اونس در خانه خود نگه دارند.

MiCannaDelivery.com بخشی از است میشیگان اولین شرکت کانابیس کاملاً عمودی یکپارچه است که رشد ، فرآوری و فروش خرده فروشی ماری جوانا همه در همان محل توزیع یکسان است.

فایده آن برای مشتریان یک شرکت کاملاً عمودی این است که MiCannaDelivery.com می تواند محصولات حشیش را مستقیماً به خانه های خود منتقل کند. به عنوان یک نتیجه ، “ما این توانایی را داریم که محصولات را خیلی سریعتر و به صرفه تر انتقال دهیم و پس انداز هزینه را به مصرف کننده منتقل کنیم” در مقایسه با مشاغل که به صورت عمودی یکپارچه نیستند.

اخبار مرتبط  بازار جهانی نفت 5.3 میلیارد دلاری Cannabidiol (CBD) تا سال 2025

بعلاوه ، از آنجا که MiCannaDelivery.com روند کار را از ابتدا تا پایان کنترل می کند ، مشتریان می دانند که آنها محصولات آزمایشگاهی حشیش آزمایش شده و آزمایشگاهی را از یک فروشنده معتبر دولتی تهیه می کنند – با متخصصان محصول آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

هوه گفت: “این بسیار مهم است كه ما به دستورالعمل فرمانداری عمل كنیم و همه را ایمن نگه داریم.” “ما می توانیم این محصولات را به روشی بدون تماس با تجربه پردازش بدون درز به خانه شما بیاوریم.”

در micannadelivery.com بیشتر بدانید

SOURCE MiCannaDelivery.com

لینک های مربوطه

http://micannadelivery.com

پاسخی بگذارید