KOSO R نوشیدنی جدید پربیوتیک ژاپنی را برای سلامت روده راه اندازی کرد

سانفرانسیسکو، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت KOSO ، R از حضور در نمایشگاه ROS KOSO ، نوشیدنی سنتی قرن پیش ژاپنی سنتی قرن گذشته ، ابراز هیجان می کند. K’s KOSO یک غذای فوق العاده مناسب وگان است که از انواع 100+ سبزیجات ، میوه ، جلبک دریایی ، قارچ و گیاهانی تولید شده است که طی یک دوره فرآیند تخمیر 1 سال قرار گرفته اند. این ترکیب منحصر به فرد از ترکیبات با ترکیب پروبیوتیک ها و پری بیوتیک ها ، تغذیه متعادل را فراهم می کند ، که نشان می دهد ضمن تقویت سیستم ایمنی ، سلامت روده را بهبود می بخشد. تاریخ رسمی راه اندازی KOSO R در تاریخ 2020/05/20 خواهد بود.

کوسو به عنوان آنزیمی تعریف شده و یا به زبان ژاپنی تخمیر می شود. نوشیدنی Koso نوشیدنی سنتی آنزیمی است که از سبزیجات ، میوه ها و گیاهان ایجاد می شود. مزیت اصلی پاکسازی کوسو غنای آن در پربیوتیک و پروبیوتیک است. این محصول می تواند به شما در دیدن نتایج با سلامت گوارشی و سلامت میکروبیوم کمک کند. می گوید بهتر از آب میوه تمیز است. ” ریو اوکادابنیانگذار R’s KOSO. “در سال 2018 من به نیویورک نقل مکان کردم و از اسهال مکرر ، کمبود خواب و کمبود انرژی رنج می بردم ، اما پاک کننده آبمیوه ژاپنی Koso به من کمک کرد تا به طور کامل بهبود یابم. این یک راه عالی برای تنظیم مجدد سیستم گوارشی من و احیای سلامتی میکروبی بود.” من از معرفی این راز افتخارآمیز ژاپنی به همه افراد آمریکایی ابراز هیجان می کنم. “

شرکت KOSO ، R معتقد است که فرمول منحصر به فرد آن بهترین نوشیدنی بهداشتی برای جامعه برای سلامتی خواهد بود. آنها اطمینان دارند كه با سلامت گوارشی و سلامت روده خود نتیجه خواهید گرفت.

خط KOSO R در حال حاضر در فروشگاه آنلاین آنها با MSRP از موجود است 99 دلار بطری در هر 474 میلی لیتر / 16oz. هر بطری برای پاک کردن 3 روز کافی است. آنها همچنین مفتخر هستند كه اعلام كنند كه بسته آزمایشی جدید در دسترس است ، كه در آن بازپرداخت می شود 19 دلار در هر 30ml / 1oz سه بطری.

درباره R’s KOSO، Inc.

شرکت KOSO ، R در سال 2019 توسط تاسیس شد ریو اوکادا. KOSO R وفادار به ریشه های تخمیر ژاپنی خود است و به دنبال ارائه محصولات استثنایی برای نسل های آینده خود است. هدف آنها کمک به مردم برای حفظ سبک زندگی شاد و سالم است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به rskoso.com مراجعه کنید

تماس با رسانه:

ریو اوکادا
تلفن: 415458718
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

ژاپنی-پربیوتیک-نوشیدن-پاک کردن
نوشیدنی آماده JAPANESE و CLEANSE – KOSO R –
K’s KOSO نوعی نوشیدنی فوق العاده غذایی ژاپنی prebiotics سنتی قرن است. پاک کردن Koso راه پیش رو برای بهبود سلامت روده شما است.

لینک های مربوطه

K’s K

کوزو چیست؟

SOURCE R’s KOSO

لینک های مربوطه

https://rskoso.com

اخبار مرتبط  سرآشپز خانگی همکاری با غذاهای غیرممکن را اعلام کرد