ITC Savlon ژل دست را برای کمتر از یک پنی راه اندازی می کند

ITC ، کنگلومرای پیشرو چند شرکت در هندو نام تجاری پیشرو بهداشتی Savlon به دلیل تعریف مجدد قوانین با آگاهی شناخته شده است. در یک گام فراگیر به جلو ، Savlon ژل دست خود را با قیمتی معادل 0.6 سنت (کمتر از یک پنی | INR 0.50 یا نصف روپیه هندی) راه اندازی می کند. ژل دست ساوالون با فرمت کیفی با این قیمت احتمالاً اقتصادی ترین ژل دستی موجود در امروز است. شیوع COVID-19 یک بیماری همه گیر بی سابقه است و در یک قدم مسئولانه ، ساوالون پاکت ژل دستی را برای رفع مشکلات دسترسی ، قیمت مناسب و در دسترس بودن. کیسه Savlon Gel که فقط برای یکبار استفاده طراحی شده است ، یک راه حل بهداشتی بسیار مقرون به صرفه ، مقرون به صرفه و در دسترس برای خارج از خانه است. ژل Savlon با کمک رهبران جهانی مانند Givaudan توسعه یافته و با فرمت کیسه ای ، استانداردهای سختگیرانه کیفیت آن را با این محصول در سطح جهانی تکرار می کند. قیمت اقتصادی باعث می شود که ساک ژل تک دز Savlon تقریباً به همان اندازه ارزان و کارآمد باشد.

اخبار مرتبط  گزارش موقت شماره 2 برای سال مالی 2020

سمپاتی سمیر، مدیر عامل شرکت بخش خدمات مراقبت شخصی ، ITC محدود ، وی اظهار داشت: ما با یک بحران جهانی بهداشت بی سابقه روبرو هستیم و لازم است تلاش خود را برای معرفی راه حل های نوآورانه که به مبارزه با بیماری همه گیر کمک می کند تسریع کنیم. برای جلوگیری از شیوع این بیماری. پرتاب احتمالاً اقتصادی ترین ژل در جهان با فرمت کیسه ای ، تلاش برای تضمین دسترسی گسترده به بهداشت دست است. ”

اخبار مرتبط  استند همبرگر ترکیب شگفت انگیز Ooze Fest را اعلام می کند

آجیت پال، مدیر منطقه ای بخش عطرهای جنوب آسیا ، Givaudan ، وی افزود: “نام Savlon مخفف اعتماد است. سازگاری که ITC با حفظ ویژگی های مختلفی که آن را به عنوان بهترین مارک در نوع خود تبدیل کرده است واقعاً قابل تحسین است. در Givaudan ما احساس می کنیم که در این راه شریک زندگی بوده ایم. Sensory of brand راه اندازی ژل Savlon در یک کیسه یکبار مصرف با قیمت فوق العاده پایین یک نقطه عطف مهم در تاریخچه برند را نشان می دهد و همان استانداردهای کیفیت و قابلیت اطمینان را دارد که Savlon برای اولین بار از آن استفاده می کند. با قیمتی که آن را در اختیار میلیون ها مصرف کننده جدید قرار دهد. این یک نیاز بهداشتی و ایمنی قابل توجهی را برآورده می کند و با این پرتاب ITC سهم خود را در یک امر ملی برجسته کرده است. ”

اخبار مرتبط  AAXLL به دادخواست علامت تجاری در مورد شبکه شارلوت پاسخ می دهد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ITC ، به این آدرس مراجعه کنید: www.itcportal.com

مخاطبین را فشار دهید:
دیپیکا جردار
Pundit RR PP
+ 91-9643470449
[email protected]

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1169315/ITC_Savlon_Hand_Sanitiser_Sachet.jpg

لینک های مربوطه

www.itcportal.com

SOURCE ITC محدود