پودر جدید مدیترانه اویامی نمک را در میان وعده ها خرد می کند

ATLIT ، اسرائيل، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – با خوردن میان وعده در هنگام بیماری همه گیر COVID-19 ، کاهش مقدار نمک موجود در میان وعده ها یک کار در روند شرکت های میان وعده است. نمک زمین ، آموزشی ویبولیتین، یک ماده جدید برای کاهش سدیم با برچسب تمیز برای کاربردهای میان وعده ایجاد کرده است.

طبق گزارشی که اخیراً منتشر شده است جان لوئیس و ویتروز ، مصرف کنندگان انگلستان رفتار خرید و خوردن خود را در حین قفل کردن تغییر داده اند که 38٪ از مصرف کنندگان اعتراف کرده اند که میان وعده را افزایش می دهند. و طبق نیویورک تایمز، برای بسیاری از افراد ، قوانین سختگیرانه شخصی برای مواد غذایی که قبل از قرنطینه تصویب شده است کاهش یافته است ، و آنها به غذاهایی رسیده اند که باعث ایجاد یک خاطره آسوده در کودکی می شوند یا صرفاً میان وعده ای برای رفع استرس هستند.

پودر اومامی مدیترانه ای مبتنی بر نمک تمام اقیانوس مدیترانه امامی کره زمین است که گیرنده آن است IFT17 جایزه نوآوری ، میکرو کپسوله شده بر روی حامل نمک دریا و نشاسته بومی. این ماده جدید کاهش سدیم به عنوان یک جایگزین قطره ای 1: 1 برای نمک در برنامه های میان وعده طراحی شده و باعث کاهش 40 درصدی سدیم می شود. امامی مدیترانه، یک راه حل بر پایه گیاهی با تمیز و تمیز است که برای حفظ طعم و مزه دلپذیر مورد نظر مصرف کنندگان است.

پودر اومامی مدیترانه ای همچنین از مخلوط ادویه و خانه های طعم دار به عنوان ابزاری برای تأمین طعم و کاهش سدیم در مخلوط های چاشنی تقاضا می کند ، زیرا به عنوان یک عنصر اصلی سیستم های عطر و طعم پیچیده هماهنگ است.

هارت توضیح می دهد: “یكی از اصلی ترین ملزومات ، حفظ طعم شور و ادویه های قابل خوردگی و همچنین یک ماده طبیعی و دارای برچسب پاک بود.” وی ادامه داد: از آنجا که غذاهای میان وعده به طور معمول مقدار نسبتاً بالایی از سدیم دارند ، پودر اقیانوسی مدیترانه می تواند 40 درصد سدیم را کاهش دهد یا به صورت تدریجی از آن استفاده شود تا بتواند میزان قابل توجهی اما کمتری از مقدار سدیم موجود در میان وعده ها را کاهش دهد. هنگامی که به عنوان یک ترکیب چاشنی ترکیب شود ، پس از آن می توانید با استفاده از فن آوری های گرد و غبار ، لکه گیری یا روغن دوغاب بر روی تنقلات استفاده کنید. “

می گوید: “ما خوشحال هستیم که پودر اومامی مدیترانه ای خود را پس از یک روند توسعه گسترده به بازار عرضه کنیم.” دیوید هارت، مدیر واحد تجاری نمک زمین. “با توجه به موفقیت مایع مدیترانه اویامی ما ، بسیاری از مشتریان یک نسخه پودر را درخواست کردند. پودر یک راه حل متمرکز است و یک کار شگفت انگیز برش سدیم را در میان وعده ها و بدون قربانی کردن عطر و طعم انجام می دهد. در حال حاضر توسط یک مارک چند ملیتی نمادین استفاده می شود ، و ما در راه هستند تا این موفقیت را در سطح جهانی ضرب کنیم. “

بر اساس سازمان بهداشت جهانی، 29 آوریل 2020، اکثر افراد نمک زیادی مصرف می کنند – به طور متوسط ​​9-12 گرم در روز یا تقریباً دو برابر بیشترین میزان مصرف 5 گرم توصیه می شود. مصرف نمک کمتر از 5 گرم در روز می تواند به کاهش فشار خون و خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی ، سکته مغزی و حمله قلبی عروق کرونر برای برخی بزرگسالان کمک کند. تقاضای فزاینده برای یک راه حل کاهش پودر سدیم نمک زمین را ترغیب به تولید محصول جدید کرد.

درباره نمک زمین

با نوآوری و کیفیت به عنوان اصول محرک آن ، نمک زمین از سال 1922 تولید محلول های پایدار نمک دریایی برای صنایع غذایی جهانی تولید کرده است. نمک مشتریان کره زمین بیش از 20 کشور در 5 قاره را دارند. این شرکت منابع نمکی پایدار را کنترل و ردیابی می کند و برای ترویج مصرف متعادل نمک از طریق راه حل های نوآورانه کاهش سدیم تلاش می کند.

منبع نمک زمین

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی روکش های ضد انعکاس در طی دوره 2020-2024 با رشد 2.31 میلیارد دلار در طی سال های 2020-2024 پیش رود و در CAGR 8٪ طی دوره پیش بینی رشد کند