Atlantic Natural Foods، LLC برای گسترش محلول های غذایی مبتنی بر گیاه و افزایش سطح تولید در ایالات متحده و تایلند پس از مشاهده 40 درصد رشد در سال

NASHVILLE ، N.C.، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – Atlantic Natural Foods، LLC (ANF) ، تولید کننده پیشرو غذاهای گیاهی با ثبات در قفسه ، امروز اعلام کرد که این شرکت در حال آماده سازی دو راه حل جدید و با ثبات در قفسه های گیاهی مبتنی بر گیاه — کاسه هاوایی و نهایی است. گیاهی چیلی — با نام تجاری لوما Linda® برنده جایزه خود. محصولات جدید با همکاری Costco تولید شده اند و از ابتدای تابستان با هاوایی کاسه شروع به تولید می کنند. علاوه بر این ، این شرکت تولید خود را در عملیات مشترک Venture در سال در حال افزایش است تایلند با گروه مواد غذایی پاتایا تحت شرکت سالم زندگی مواد غذایی ، آموزشی ویبولیتین ، ضمن افزایش تولید در آن کارولینای شمالی تسهیلات برای پاسخگویی به افزایش تقاضای محصول.

جی اظهار داشت: “در سال 2016 ، ما متعهد شدیم غذاهای قابل حمل ، مقرون به صرفه ، بهتر برای شما را با ارزش مناسب به دنیا بیاوریم و خوشحالیم که 40 درصد افزایش فروش را نسبت به سال گذشته تجربه می کنیم.” داگلاس هینز، رئیس غذاهای طبیعی آتلانتیک. “ما با دیدن بیشترین تعداد ما تا به امروز در 2020 با تعداد بیشتری از افراد که به دنبال گزینه های گیاهان و پایدار ماندگاری هستند ، متعهد هستیم که همچنان نوآوری هایی را برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد مصرف کننده ادامه دهیم – همگی ضمن حفظ ایمنی و رفاه کارمندان. “”

اخبار مرتبط  پاک کننده چند سطحی اصلی Pine-Sol® تأییدیه ادعاهای کشتار ویروس SARS-Cov-2 را دریافت می کند

از ژانویه ، این شرکت تمرکز خود را برای ایجاد یک محیط امن برای عملیات خود در سال افزایش داده است کارولینای شمالی و تایلندضمن تضمین عرضه محصول ثابت به بازار. اقدامات اولیه ای که ANF انجام داد ، در کنار شریک عملیاتی پاتایا گروه غذایی ، در ابتدای همه گیری COVID-19 به این شرکت یک شروع مهم برای عملیاتی که برای تجارت موفقیت آمیز بوده است ، داد.

اظهار داشت: “عزم و انضباط ما در ایجاد پروتکل های تعیین شده که افراد را در حین انجام عملیات ایمن نگه دارند ، بسیار مهم بودند.” استیو موریس، زنجیره تامین EVP برای ANF. “ما همیشه زندگی بشر را در درجه اول قرار خواهیم داد و مفتخریم كه می گویم به عنوان عملی” ضروری “عمل می كنیم.

ANF ​​اخیراً عملیات بازسازی را در … تایلند با گروه مواد غذایی پاتایا در زیر گروه JV Healthy Life Foods Co.، Ltd. برای ساخت تسهیلات 47،000 فوت مربعی توسط ژوئن سال 2020. پس از اتمام آن ، اولین فضای داخلی خواهد بود تایلند کاملاً به تولید غذاهای گیاهی با ثبات در قفسه اختصاص داده شده است. در کارخانه موجود گروه مواد غذایی پاتایا در بانکوک، تسهیلات جدید منحصر به فرد برای تولید خواهد بود لوما لیندا غذاهای آماده و غذایی برای غذاهای آماده و همچنین محصولات جایگزین غذاهای دریایی TUNO® این شرکت. استفاده از محصولات گیاهی تازه از مزارع تایلند و سایر مواد با کیفیت بالا از ایالات متحده ، از جمله سویا ، غلات و ادویه جات ترشی جات ، این عملیات جدید مستقیماً به بازار جهانی عرضه می شود.

اخبار مرتبط  ASUS مادربردهای سری Z490 را برای به حداکثر رساندن قدرت پردازنده های نسل 10th Intel® Core oduc معرفی می کند

وی گفت: “این یکی از سرمایه گذاری های بی نظیری است که ما تاکنون ایجاد کرده ایم زیرا تولید گیاهان را بطور انحصاری با همکاری دانشگاه پیشرو ترویج می کند. تایلنددانشگاه کاستتارت ، “موریس اظهار داشت:” این دانشجویان نه تنها از دانشجویان حمایت می کنند ، زیرا آنها در مورد ایجاد غذا برای نسل های آینده می آموزند ، بلکه از ایجاد اشتغال در هر دو کشور نیز پشتیبانی می کنند. تایلند و آمریکای شمالی“”

اخبار مرتبط  غذای اصلی به روز رسانی مشتریان فلوریدا در حادثه اطلاعات کارت پرداخت

برای حمایت از رشد داخلی و تقاضا برای محصولات سنتی خود ، ANF ظرفیت تولید را در خود افزایش می دهد کارولینای شمالی تسهیلات با اضافه کردن تجهیزات و کارکنان لازم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای طبیعی آتلانتیک و یا در مورد آن لوما لیندا و محصولات برند TUNO ، به www.atlanticnaturalfoods.com مراجعه کنید.

درباره غذاهای طبیعی آتلانتیک
دفتر مرکزی در نشویل ، کالیفرنیا، Atlantic Natural Foods پیشرو و تولید کننده محصولات پایدار قفسه Loma Linda® ، Neat® و Kaffree Roma ™ است. ماموریت آن تهیه منابع غذایی مقرون به صرفه ، پایدار و سالم از پروتئین گیاهی مبتنی بر گیاهان برای همه سبک های زندگی و زندگی افراد سالم تر و سالم تر است. این شرکت تاسیسات تولیدی خود و همچنین یک پروژه سرمایه گذاری مشترک را در این کشور فعالیت می کند تایلند. این مارک ها در ایالات متحده و در 22 کشور از جمله ایالات متحده و ایالات متحده به فروش می رسند استرالیا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غذاهای طبیعی آتلانتیک ، به سایت www.atlanticnaturalfoods.com مراجعه کرده یا مارک موجود در Facebook ، Instagram یا توییتر.

SOURCE Atlantic Naturals Foods، LLC

لینک های مربوطه

http://www.atlanticnaturalfoods.com