InventHelp Inventor راهی برای تأثیر غذاهای فصلی (ALL-1981) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من می خواستم یک راه ساده و آسان برای فصلی مناسب از مواد غذایی ایجاد کنم.” کونیرز ، گا.، “بنابراین من FLAVOR STICK را اختراع کردم.”

این اختراع یک روش مؤثر برای استفاده از چاشنی ها در غذاها فراهم می کند. با انجام این کار ، جایگزین بهتری برای روشهای سنتی چاشنی ارائه می دهد. در نتیجه ، اطمینان حاصل می شود که چاشنی به طور مساوی توزیع می شود و باعث صرفه جویی در وقت و تلاش در آشپزخانه می شود. این اختراع از طرحی متنوع و راحت استفاده می شود ، بنابراین برای آشپزخانه های خانگی و تجاری ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

اخبار مرتبط  با بسته شدن میله های زندان ، سالن مو آماده سازی برای مقابله با دستورات اجرایی است

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من می تواند طعم های طبیعی غذاها را تقویت کرده و وعده غذایی رضایت بخش تری فراهم کند.”

طرح اصلی به آتلانتا دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-ALL-1981 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  روز پدر را با هنسی با ریتم گروه جشن بگیرید

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com