چای برگ شیرین بصورت آنلاین برای خرید موجود است

اوکلند ، کالیفرنیا.، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – خالص ارگانیک ، ارائه دهنده قابل اعتماد نوشیدنی های ارگانیک خوشمزه ، در حال راه اندازی مجموعه ای محدود از محصولات چای برگ شیرین 16 اونس برای فروش در سراسر کشور در https://purityorganic.com. عرضه مستقیم به مصرف کننده پس از خرید دسامبر از برند نماد برگ شیرین به بازار عرضه می شود.

گفت: “ما نمی توانیم صبر کنیم تا برگ شیرین به صورت آنلاین به دست مشتریان خود برگردد.” بیل پورتر، VP بازاریابی در Plear Organic. وی ادامه داد: “ما در حال ادامه کار با توزیع کنندگان منطقه ای هستیم تا محصولات را در قفسه ها برگردانیم ، اما با توجه به بحران جهانی کنونی امیدواریم مقداری چای ارگانیک و آب میوه ای که به درب شما تحویل داده می شود ، کمی خوشحال کننده به ارمغان بیاورد.”

محصولات شیرین برگ موجود در اینترنت شامل موارد زیر است:

تگزاس چای عسل: ما چای سیاه نیمه شیرین را با عسل ارگانیک دم کردیم تا یک مورد علاقه کلاسیک و خوشمزه جنوبی به شما بیاوریم: تگزاس چای عسل شیرین شده با عسل ارگانیک ، اکنون می توانید از هر طعم و مزه از طعم تگزاس لذت ببرید

اخبار مرتبط  Zepp شریک سلامتی عالی را راه اندازی می کند

نعناع و چای سبز عسل: ما یک چای سبز پریمیوم را با نعنا و عسل ارگانیک دم کرده ایم تا یک برگ تازه شیرین را تازه کند. چای سبز پریمیوم شیرین و صاف با شیرینی عسل ارگانیک متعادل می شود.

چای نیمه و نیمه لیموناد: چای سیاه و لیموناد برای یک چای خوشمزه و کلاسیک جنوبی ترکیب شده اند. از این چای سیاه صاف و ارگانیک که با رایحه مرکبات از آب لیمو ترشح شده و شیرین شده با شکر نیشکر خالص لذت ببرید.

چای منجمد اصلی: چای سیاه صاف آرام و شیرین شده با شکر نیشکر خالص ، این چای اصلی را به عنوان یک چربی طبیعی جنوبی ، مناسب برای هر ساعت از روز می باشد.

چای یخ Peach Iced: چای سیاه ارگانیک شیرین و رضایت بخش با طعم دهنده طعم هلو متعادل می شود. این چای شیرین مطمئناً لبخندی به چهره شما می بخشد.

اخبار مرتبط  نام های Resideo جف فرانک معاون ارشد رئیس جمهور ، نوآوری در محصولات

چای تمشک: چای سیاه آرام و طراوت ، که با شکر نیشکر خالص شیرین می شود و فقط برای یک اشاره به شیرینی جنوبی ، با طعم تمشک ترش متعادل می شود ، آماده است تا در هر ساعت از روز از آن لذت ببرید.

چای لیمو نیمه شیرین: این چای ارگانیک فقط به اندازه کافی شکر نیشکر خالص برای نشان کامل و عطر و طعم شیرین ، جنوبی ، برای صبح ، ظهر یا ساعت طعم شیرین می شود.

چای لیمو Unsweet: برای کسانی که دوست دارند چیزهای ساده را حفظ کنند ، این چای رفع عالی است. این چای سیاه آهسته و آرام فقط 10 کالری در هر بطری دارد ، و آن طرز تهیه کامل طعم را به طور مستقیم به جوانه های طعم شما منتقل می کند.

لیموناد کلاسیک: ترش ، طراوت و شیرین ، لیموناد کلاسیک ما برای روزهای بهار و تابستان ساخته شده است. با شکر نیشکر خالص ، یک طراوت مناسب برای هر بعد از ظهر آفتابی است – آن مرکبات و مرکبات شیرین نیشکر برای طعم و مزه کلاسیک لیموناد که به خاطر می آورید جمع می شوند.

اخبار مرتبط  ابزارهای تکنیکی PlayZoom برای کودکان به زودی برای جمعه سیاه راه اندازی می شوند.

این لیموناد برای بعدازظهرهای بهار و تابستان تهیه شده است. انار ترش و زغال اخته شیرین با نت های مرکبات از لیموناد متعادل می شوند ، سپس با شکر نیشکر خالص شیرین می شوند.

لیموناد انبه نارنجی: شیرین و با طراوت ، لیموناد انبه نارنجی برای رفع عطش در اینجا است. طعم های انبه و پرتقال توسط مرکبات لیمو متعادل شده و با شکر نیشکر شیرین می شوند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید بیل پورتر، [email protected].

درباره شرکت Parity Organic، Inc.

Plear Organic یک شرکت غذایی ارگانیک است که در آن مستقر است اوکلند ، کالیفرنیا با تمرکز بر روی محصولات بهتر. در Parity Organic ، ما فکر می کنیم ارگانیک و خوشمزه راهی است که همه باید بتوانیم آن را بنوشیم. با قیمتی که همه ما می توانیم احساس خوبی داشته باشیم.

منبع خالص آلی

لینک های مربوطه

http://purityorganic.com

پاسخی بگذارید