مجموعه های لباس خواب کودکان Bunz Kidz با یادآوری لباس Stargate به دلیل نقض استاندارد اشتعال پذیری فدرال؛ رایت خطر

واشنگتن، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – https://www.cpsc.gov/Recalls/2020/Bunz-Kidz-Childrens- لباس خواب- مجموعه-Recalled-by-Stargate-Apparel-Due-to-Violation-of-Federal-Flammability-Standard سوختن-خطر

خلاصه را بخاطر بسپار

نام محصول: مجموعه لباس خواب کودکان Bunz Kidz

خطر: مجموعه لباس خواب کودکان نتوانستند استاندارد فدرال پذیری قابل توجهی برای لباس خواب کودکان را داشته باشند که نیاز به لباس خواب یا مقاوم در برابر شعله یا مقاوم در برابر شعله دارد و خطر آسیب دیدگی در کودکان را به دنبال دارد.

راه حل: بازپرداخت

مصرف کنندگان باید بلافاصله مجموعه های لباس خواب به یاد آمده را از کودکان دور کنند و برای بازپرداخت کامل با لباس Stargate پوشاک تماس بگیرند.

تماس با مشتری:
Stargate پوشاک بدون تلفن در 866-351-0193 از 10 صبح تا 3 بعد از ظهر. ET دوشنبه تا جمعهایمیل در [email protected] با “Product Recall” به عنوان موضوع ایمیل یا به صورت آنلاین در www.stargateapparel.com کلیک کنید و برای اطلاعات بیشتر روی پیوند تماس در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی کلیک کنید.

جزئیات را به یاد بیاورید

واحدها: حدود 6،600

شرح:
این فراخوان شامل مجموعه لباس خواب کودکان با نام تجاری Bunz Kidz است که شامل لباس ، پیراهن و شلوار است. ست لباس خواب در اندازه های 2 تا 12 فروخته شد. روتختی و شلوار 100٪ میکرو پلی استر با رنگ سفید و به طور کلی ستارگان با رنگ صورتی و در بالای 100٪ پلی استر به رنگ صورتی با رویا در گلر به رنگ صورتی چاپ شده است. لباس بلند دارای آستین بلند ، یقه شال ، دو جیب درز جانبی و یک کراوات دوخته شده است که در قسمت کمر قرار دارد و شلوار آن یک بند کمر الاستیک است. Bunz Kidz روی برچسب دوخته شده آبی رنگ چاپ شده است و شماره های سبک L23846 ، L43846 یا L73846 و شماره GPU 2017-246 ، 2017-446 یا GPU 2017-746 بر روی یک برچسب دیگر دوخته شده چاپ می شوند.

اخبار مرتبط  بیانیه سازندگان عطر وزارت امور خارجه ایالات متحده و ایالات متحده تحریک شده برای اقدامات انجام شده برای محافظت از زنجیره تأمین جهانی در مقابل COVID-19

حوادث / صدمات: هیچ کدام گزارش نشده است

فروخته شده در: Boscovs ، Century 21، JC Penney، Macy’s، Marshalls and TJ Maxx سایر فروشگاه ها در سراسر کشور و بصورت آنلاین در Amazon.com و Walmart.com از آگوست 2017 از طریق دسامبر 2019 برای بین 24 دلار و 48 دلار.

پخش کننده: لباس استارگات، نیویورک

ساخت در: چین

پاورقی
درباره ایالات متحده آمریکا CPSC:
کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده متهم است که از مردم در برابر خطرات غیر معقول صدمه یا مرگ ناشی از استفاده هزاران نوع از محصولات مصرفی تحت صلاحیت آژانس محافظت می کند. مرگ و میر ، صدمات و خسارات ناشی از دارایی ناشی از حوادث کالاهای مصرفی بیش از آن را برای ملت هزینه کرده است 1 تریلیون دلار سالانه CPSC متعهد است از مصرف كنندگان و خانواده ها در برابر محصولاتی كه خطر آتش سوزی ، برق ، شیمیایی یا مکانیكی را در پی دارند محافظت كند. کار CPSC برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرفی – از جمله اسباب بازی ، گهواره ، ابزار قدرت ، فندک سیگار و مواد شیمیایی خانگی – در کاهش میزان مرگ و میر و صدمات ناشی از محصولات مصرفی در 40 سال گذشته نقش داشته است.

اخبار مرتبط  128 امین نمایشگاه کانتون به پایان رسید و امکان بهبود تجارت بین المللی را فراهم آورد

قانون فدرال هر شخصی را از فروش محصولات منوط به فراخوان داوطلبانه عمومی از طرف یک تولید کننده یا یک فراخوان اجباری که توسط کمیسیون صادر شده است منع می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نجات بیشتر ، ما را در Facebook ، InstagramUSCPSC و Twitter دنبال کنید USCPSC یا برای دریافت هشدارهای ایمیل ما ثبت نام کنید. برای گزارش یک محصول خطرناک یا یک آسیب دیدگی مرتبط با محصول ، به صورت آنلاین به www.SaferProducts.gov به اینترنت مراجعه کنید یا برای تماس با کم شنوایی با شماره تلفن 800-638-2772 یا با شماره تلفن 301-595-7054 با Hotline CPS تماس بگیرید.

اخبار مرتبط  همکاری گسترده Comarch با Moët Hennessy نشان می دهد که اطلاعات تجاری با کیفیت بالا استراتژی های فروش کارآمد را هدایت می کند

خط تلفن اطلاعات مصرف کننده CPSC
اگر سؤال درباره فراخوان دارید با این شماره تلفن رایگان تماس بگیرید:
800-638-2772 (TTY 301-595-7054)
بار: ساعت 8 صبح5:30 بعد از ظهر. ET؛ پیام ها در هر زمان ممکن است باقی بمانند
برای به دست آوردن ایمنی محصول و سایر اطلاعات نمایندگی و گزارش محصولات ناایمن تماس بگیرید.

تماس با رسانه
لطفاً از شماره تلفنهای زیر برای کلیه درخواستهای رسانه استفاده کنید.
تلفن: 301-504-7908
اسپانیایی: 301-504-7800

شماره فراخوان: 20-125

منبع کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.cpsc.gov