پروژه های مطالعات تغذیه آمریکا نرخ ناامنی غذایی محلی در میان همه گیری ها ممکن است به 1 در 3 بزرگسال و 1 در 2 کودک برسد

شیکاگو، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – براساس یک مطالعه جدید توسط “Feeding America” ​​، بزرگترین سازمان کاهش دهنده گرسنگی ، این بیماری همه گیر ویروس (COVID-19) تأثیر مخربی بر افرادی که در سراسر جوامع با گرسنگی روبرو هستند ، خواهد بود. این مطالعه اولین نوع از این نوع است که به بررسی چگونگی افزایش ناامنی مواد غذایی در سطح محلی در سال 2020 به دلیل COVID-19 می پردازد.

تأثیر Coronavirus بر عدم امنیت غذایی محلی نرخ ناامنی مواد غذایی را برای کل جمعیت و کودکان توسط ایالت ، ایالت و منطقه کنگره بررسی می کند. براساس این مطالعه ، جوامعی که میزان بیشتری از عدم امنیت غذایی قبل از COVID-19 داشتند ، بیشتر از سایر مناطق به مبارزه خود ادامه خواهند داد. در همین حال ، جوامع با نرخ پایین تر از عدم امنیت غذایی قبل از COVID-19 تمایل دارند بیشترین افزایش نسبی ناامنی غذایی را در نتیجه بحران مشاهده کنند.

پیش از همه گیری – و طبق جدیدترین گزارش USDA در مورد امنیت غذایی در ایالات متحده – 37.2 میلیون نفر ، از جمله 11.2 میلیون کودک ، برای داشتن یک زندگی سالم به مواد غذایی مغذی دسترسی کافی نداشتند. با این حال ، تجزیه و تحلیل اخیر Feeding America نشان می دهد که احتمالاً این تعداد 17 میلیون نفر از جمله نزدیک به هفت میلیون کودک رشد خواهند کرد. این بدان معناست که تقریباً 54 میلیون نفر (از هر 6 نفر 1 نفر) ممکن است در سال 2020 ناامنی غذایی را تجربه کنند ، از جمله 18 میلیون کودک (1 از 4 کودک).

وی گفت: “این بیماری همه گیر بر زندگی و معیشت همسایگان ما در سراسر کشور تأثیر می گذارد ، و میلیون ها انسان اضافی را در معرض گرسنگی قرار می دهد در حالی که همچنان صدمه می زند به افرادی که از قبل با مشکلات آشنا هستند”. کلر Babineaux-Fontenotمدیر عامل شرکت تغذیه آمریکا. “تأثیرات طولانی مدت COVID-19 ممکن است قابل توجه باشد ، اما شبکه Feeding America از 200 بانک غذا و بیش از 60،000 شلوار و شام غذایی شریک زندگی و برنامه های غذایی دارای ردپای در هر جامعه است تا در این مدت در خدمت همسایگان ما باشد.”

اخبار مرتبط  Suning.com نتیجه مالی مالی Q12020 ، GMV 88.7 میلیارد RMB را بدست آورد

مطابق با تأثیر Coronavirus بر عدم امنیت غذایی محلیایالات پیش بینی می شود که بالاترین میزان عدم امنیت غذایی در بین کل جمعیت شامل باشد می سی سی پی (24.1 درصد) ، آرکانزاس (22.5 درصد) ، آلاباما (22.2 درصد) ، لوئیزیانا (21.7 درصد) و نیومکزیکو (20.7 درصد) در همین حال ، ایالات پیش بینی شده بالاترین نرخ ناامنی غذایی کودکان را شامل می شود لوئیزیانا (34.5 درصد) ، نیومکزیکو (33.9 درصد) ، نوادا (32.9 درصد) ، می سی سی پی (32.6 درصد) و آلاباما (32.4 درصد) یک یا سه کودک در این ایالت ها احتمالاً امسال ناامنی غذایی را تجربه می کنند.

شهرستانهای خاص پیش بینی شده امسال بیشترین میزان ناامنی غذایی را دارند:

 • جفرسون کانتی ، کارشناسی ارشد (34.2 درصد برای کل جمعیت)
 • Issaquena County ، MS (33.9 درصد برای کل جمعیت ، 9/49 درصد برای کودکان)
 • شرق کلیسای کارول، LA (33.2 درصد برای کل جمعیت ، 52.5 درصد برای کودکان)
 • منطقه سرشماری کوزیلواک ، کالیفرنیا (33.1 درصد برای کل جامعه ، 52.3 درصد برای کودکان)
 • کانون هولمز ، کارشناسی ارشد (32.7 درصد برای کل جمعیت)
 • شهرستان سابین ، TX (49.1 درصد برای کودکان)
 • شهرستان زاوالا ، TX (48.9 درصد برای کودکان)

علاوه بر این ، کشورهایی که ممکن است بیشترین تغییر را در نرخ ناامنی غذایی برای کل جمعیت مشاهده کنند عبارتند از:

 • شهرستان Burke ، ND (157 درصد تغییر از سال 2018 تا 2020)
 • رنویل کانتی ، نیویورک (131 درصد تغییر از سال 2018 تا 2020)
 • دیکی کانتی ، نیویورک (127 درصد تغییر از سال 2018 تا 2020)
 • شهرستان لودون ، VA (125 درصد تغییر از سال 2018 تا 2020)
 • Eagle County، CO (124 درصد تغییر از سال 2018 تا 2020)
اخبار مرتبط  رون سیمون و همکاران اولین دادخواست را در شیوع سالمونلا پیاز قرمز تشکیل می دهند

Babineaux-Fontenot گفت: “بیشتر همسایگان ما در این جوامع و پس از آن به بخشی از کمک های خیریه کمک می کنند تا اهداف را برآورده سازند.” “در نتیجه ، بانک های مواد غذایی با” طوفان کامل “در برابر افزایش تقاضا ، کاهش کمک های غذایی ، تعداد کمتری از داوطلبان و اختلال در کارکردهای عملیاتی ما مواجه هستند. کمک کنید تا همسایگان ما روی میز غذا درست کنند. ”

این تجزیه و تحلیل جدید با تکیه بر رویکرد تغذیه آمریکا که در دو خلاصه قبلی استفاده شده است برای پیش بینی تغییر در نرخ ناامنی غذایی ملی برای کل مردم و کودکان در پاسخ به تغییر در فقر و بیکاری انجام شد. نرخ بیکاری پیش بینی شده سالانه (11.5)) در سالانه نزدیک به تخمین های کارشناسان ، از جمله بررسی های ماهانه وال استریت ژورنال بیش از 60 اقتصاددان از ماه مه (11.6)) ، دفتر بودجه کنگره (11.4) ، و گلدمن ساکس تحقیقات سرمایه گذاری جهانی (10.3٪). برای ارزیابی تغییرات بیکاری محلی ، این تجزیه و تحلیل جدید پیش بینی بیکاری ملی برای از دست دادن شغل ناشی از COVID-19 را بر اساس تجزیه و تحلیل تغییرات پیش بینی شده در نرخ بیکاری توسط صنعت و شغل توسط تحقیقات سرمایه گذاری گلدمن ساکس تنظیم می کند.

تجزیه و تحلیل اساسی برای پیش بینی ناامنی غذایی توسط دکتر انجام شد. کریگ گوندرسن با استفاده از مدل توسعه یافته برای شکاف وعده غذایی را نقشه برداری کنید، گزارش گزارش ناامنی غذایی در سطح کشور در آمریکا.

سایر یافته های کلیدی این گزارش در مورد جمعیت کلی را شامل می شود:

 • نرخ پیش بینی ناامنی غذایی برای بالاترین حد است می سی سی پی (24.1 درصد) که همچنین بیشترین میزان عدم امنیت غذایی در سال 2018 را داشته است.
 • داکوتای شمالی کمترین میزان پیش بینی ناامنی غذایی برای سال 2020 با 12.0 درصد است. با این وجود ، بیشترین افزایش در نرخ ناامنی مواد غذایی (77 درصد) در مقایسه با سایر ایالت ها خواهد بود.
 • بعلاوه داکوتای شمالیکشورهایی که پیش بینی می شود بیشترین تغییر در نرخ ناامنی مواد غذایی را داشته باشند – از سال 2018 تا 2020 – شامل این موارد است مینه سوتا (60 درصد تغییر) نوادا (57 درصد تغییر) ، ویسکانسین (57 درصد تغییر) و هاوایی (57 درصد تغییر)
اخبار مرتبط  Eastside Distilling ، Inc انتصاب جانت اوک را به عنوان مدیر ارشد نام تجاری جدید و اشلی ریدکی را به عنوان معاون رئیس جمهور ، برنامه ریزی و تجزیه و تحلیل مالی (FP&A) اعلام کرد

سایر یافته های کلیدی این گزارش در رابطه با ناامنی غذایی کودکان:

 • کالیفرنیا بیشترین افزایش تعداد کودکانی که در خانوارهای ناامن مواد غذایی زندگی می کنند (852.730) بوده و این تعداد به 2.2 میلیون نفر خواهد رسید. هنوز، تگزاس بیشترین کودکانی که با ناامنی غذایی روبرو هستند (2.3 میلیون) خانه خواهند بود.
 • کشورهایی که پیش بینی می شود بیشترین تغییر را در نرخ ناامنی غذایی – از سال 2018 تا 2020 – داشته باشند داکوتای شمالی (تغییر 96٪) ، ماساچوست (81 درصد تغییر) ، کلرادو (78 درصد تغییر) ، آیداهو (75 درصد تغییر) نیوجرسی (75 درصد تغییر) ، و یوتا (75٪ تغییر)

تماس با ما را فشار دهید
Zuani Villarreal در [email protected] یا 312.641.6532

درباره تغذیه آمریکا

تغذیه آمریکا® بزرگترین سازمان امدادرسانی در گرسنگی است ایالات متحده. از طریق شبکه ای از 200 بانک غذا و 60،000 شلوار و برنامه های غذایی ، ما سالانه بیش از 40 میلیون نفر غذا تهیه می کنیم. تغذیه آمریکا همچنین از برنامه هایی جلوگیری می کند که از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری می کند و امنیت غذایی را در بین افرادی که در خدمت آنها هستیم بهبود می بخشد. مردم را در مورد مسئله گرسنگی آموزش می دهد. و از قوانینی حمایت می کند که مردم را از گرسنگی محافظت کند. به www.feedingamerica.org مراجعه کنید ، ما را در فیس بوک پیدا کنید یا ما را دنبال کنید توییتر.

منبع تغذیه آمریکا

لینک های مربوطه

http://www.feedingamerica.org