InventHelp سطح پایداری را برای مواد غذایی و نوشیدنی در وسایل نقلیه (SKC-546) ارائه می دهد

پیتزبورگ، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترعی از هانتینگتون ، تگزاس. “یکی از نوشیدنی ها که ریخت چون صندلی زاویه دار است ، نه صاف. این باعث شد تا من راهی برای جلوگیری از وقوع این کار بیابم.”

وی ثبت اختراع را در انتظار ایستگاه ELEVATION برای ایجاد یک سطح صاف و پایدار روی صندلی مسافر یک وسیله نقلیه موتوری توسعه داد. لوازم جانبی اطمینان حاصل می کنند که وسیله نقلیه ، نوشیدنی ها و سایر مواردی که روی صندلی قرار می گیرند ، در حین حرکت وسیله نقلیه پایدار باقی می مانند. این امر باعث جلوگیری از ریزش و ظهور می شود ، و فضای داخلی خودرو را تمیز و مرتب نگه می دارد. این وسیله برای سفارش در هنگام سفارش وعده های غذایی و یا عبور از طریق وسایل نقلیه ایده آل است. علاوه بر این ، استفاده از آن در هر وسیله نقلیه بسیار آسان است.

اخبار مرتبط  Weis Markets سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

طرح اصلی به دفتر فروش ملی InventHelp ارسال شد. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-SKC-546 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  USR Parent، Inc. پیشنهاد دستیابی به ODP را دارد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید