صنایع قلب تیره خط گل کانابیس پریمیوم را راه اندازی کرد و مارک ژنتیک افسانه ای خود را گسترش داد

اوکلند ، کالیفرنیا.، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – صنایع قلب قلب تاریک (DHI) امروز خبر از راه اندازی یک خط از گل برتر شاهدانه برای مصرف کنندگان خرده فروشی که به طور انحصاری از ژنتیک قلب Dark رشد یافته اند ، اعلام کرد. اولین دسته گلدان های 3.5 گرم گلهای آبی و رویایی Blue Lemongrass در تاریخ 20 ماه مه در قفسه های لوازم جانبی انتخابی جمع آوری شدند. کالیفرنیا آغاز بازار در ماه ژوئن.

خط تولید مصرف کننده DHI منحصر به فرد شکاف بین تولیدکننده ، پرورش دهنده و مصرف کننده را پر می کند. وی گفت: “ما می خواهیم از محبوب ترین سویه های شاهدانه که توسط بعضی از آنها رشد می شود ، به مصرف کنندگان بپردازیم کالیفرنیا بهترین کشاورزان ، “گفت مدیر عامل DHI دن گریس. “ما همچنین می خواهیم مصرف کنندگان را با انواع جدید و غالباً نادر برای کشف و عاشق شدن آشنا کنیم.”

اخبار مرتبط  گزارش Namasts Technologies نتایج مالی پایان سال 2019

خط گل پریمیوم سه دسته مجزا برای دیدار با ترجیحات مصرف کننده ارائه می دهد. Dark Heart Legends گونه های مورد علاقه بازار را که به شکوه اصلی خود ترمیم می شوند ، ارائه می دهد. Heart Heart Headstash گونه های نوظهوری جدیدی را ارائه می دهد که به منظور تبدیل شدن به کلاسیک های مدرن در دسترس هستند. سرانجام ، انتخاب سازنده قلب تیره ، ارائه های عجیب و غریب با نسخه های محدود و منحصر به فرد است که مستقیماً از برنامه پرورش آنها انتخاب می شوند.

این مشتری با ارائه ژنتیک ذخیره شده به فروخته شده تعارف می کند کالیفرنیا پرورش دهندگان و گیاهان DHI در فروشگاه های مختلف به مشتریان خرده فروشی می فروشد. برای اولین بار ، مصرف کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا گیاهانی زنده و گل با کیفیت بالا از گونه هایی را که دوست دارند با نام خود اعتماد کنند: Dark Heart.

اخبار مرتبط  جیمز ساکلینگ بیودینامیک Gê شراب سازی Emiliana را در بین بهترین شراب شیلی قرار می دهد

Aundre Speciale از CBCB در برکلی، یکی از کالیفرنیا پیشکسوتان دیپلماسی ، گفت: “ما مفتخریم که برای داشتن خط جدید شاهدانه خود با Dark Heart همکاری می کنیم. این اتحادیه بیانگر یک رابطه دیرینه شرکت های گیاهان شاهدانه می باشد. همچنین ارزش تعهد به گیاه و تمایل به برجسته را تأکید می کند. بهترین محصولات را به مصرف کننده ارائه می دهیم که هر دو شرکت در آن سهیم هستند. ما مشتاقانه منتظر هستیم که یک بخش مداوم از تکامل حشیش باشد. “

اخبار مرتبط  بیش از نیمی از مصرف کنندگان در حمایت از اعتراضات ایستاده اند

صنایع قلب تاریک پیشرو است کالیفرنیاژنومیک مبتنی بر شاهدانه ، تشخیصی ، و شرکت بیوتکنولوژی کاربردی مستقر در سال 2007 تاسیس شده است. ماموریت اصلی آن تهیه مواد ژنتیکی بدون حق بیمه به مشتریان است. بعد از افتتاح اولین آزمایشگاه کشت بافت در اوکلند ، کالیفرنیا، قلب تاریک تشخیص داده شده و درمان ویروسی هاپ نهان (HpLVd) ، یک پاتوژن که باعث کاهش عملکرد محصول در حشیش می شود. امروز ، این شرکت پیشگامانه شاهدانه “انقلاب سبز” ، تلاش برای بهبود سلامت گیاهان ، عملکرد محصول و بهره وری تولید از طریق بیوتکنولوژی ، اصلاح نژاد و تحقیقات و توسعه علوم گیاهی است. تأسیسات جدید Dark Heart مستقر است نیم خلیج ماه، کالیفرنیا

مخاطب:

[email protected]

پرونده های مرتبط

DHI CPG محصول Shot.jpg

SOURCE صنایع قلب تاریک