Sun-Maid به نام بهترین شرکت های مدیریت شده در سال 2020

Sun-Maid که در سال 1912 تأسیس شد ، با تعهد ثابت خود به محصولات میوه ای کامل برای همه ، به ریشه های خود – به معنای واقعی کلمه – صادق ماند. تعاونی از کشاورزان خانواده چند نسلی و شیوه های رشد پایدار باعث تقویت این برند محبوب شده است ، که اکنون به عنوان بزرگترین تولید کننده میوه خشک در جهان مورد ستایش قرار گرفته است. Sun-Maid برای محصولات خرده فروشی و همچنین مواد تشکیل دهنده کالاهایی مانند غلات ، نان و انواع دیگر محصولات غذایی بسیار مشهور است. واقع در قلب دره سان خوکین ولی منطقه تولید کشمش ، Sun-Maid محصولات خود را در سراسر کشور توزیع می کند ایالات متحده و در بیش از 50 کشور جهان.

“این دستاورد متعلق به کل سازمان Sun-Maid است – از تعاونی کشاورزان خانواده چند نسل تا تیم های با استعدادی که در تمام امکانات و دفاتر شرکت ما کار می کنند.” هری بیش از حد، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Sun-Maid. “کاندید شدن این افتخار شگفت انگیز بود ، پس از انجام مراحل درخواست دقیق. ما به لطف یک فرهنگ مشترک و متعهد از همکاران باهوش و زحمتکش که متعهد به یک تحول کامل در کسب و کار هستند ، موفق می شویم ، ضمن اینکه به طور مداوم آنچه را که می داند دوباره معرفی می کنیم. میان وعده با کشمش. “

اخبار مرتبط  حفاظت از آفات ایالات متحده در بین 25 شرکت بزرگ اقتصادی در نشویل قرار گرفت

به تازگی ، Sun-Maid تکامل خود را از یک تجارت محبوب با کشمش کلاسیک به یک گزینه مناسب میان وعده برای مصرف کننده هزاره امروز آغاز کرد. بیش از پیش به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در سال 2017 با تمرکز بر تجدید حیات برند نمادین با صدور اهداف جسورانه کسب و کار و یک استراتژی جدید بازاریابی قدم برداشت. بیش از حد تیم را به سمت رشد و پیشرفت سوق داده و به تغییر جهت کار کمک کرده است.

در حال حاضر ، Sun-Maid با ارائه چندین نوع انواع تنقلات ، میوه های کامل میوه را به میان وعده های بهتر مانند ترش و کشمش ترش و ماست کشمش در طعم های سرگرم کننده و سرحال تبدیل می کند. در سال 2019 ، پس از یک دهه آرام ، این برند اولین کمپین بازاریابی مهم خود – “رشد جوان” را پخش کرد – که در خریدار هزاره ظاهر شد. در سال 2020 ، این برند در بسته بندی جدید و یک آرم به روز شده برای جذابیت از خریدار مدرن اولین نسخه را تغییر داد – اولین تغییری که از دهه 1970 به دختر آفتابی دوشیزه داده شد.

اخبار مرتبط  Absen اولین بازی خود را در نمایشگاه کانتون 2020 انجام می دهد

“Sun-Maid برای رشد شگرف آماده است ، و تعداد بسیار کمی از شرکت ها می توانند پس از یک سال اجرا صد و یکصد سال ، همان را ادعا کنند.” “ما مفتخریم که در بین سایر شرکت های خصوصی موفق در این لیست شناخته می شویم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین شرکتهای مدیریت شده ایالات متحده ، به www.usbestmanagedcompociation.com مراجعه کنید.

برای به روزرسانی بیشتر در مورد نام تجاری و محصولات آن ، Sun-Maid را در Facebook (facebook.com/sunmaid) توییتر دنبال کنید (Sun_Maid) و اینستاگرام (SunMaid) برای آخرین اخبار محصول و پیشنهادات تبلیغاتی.

درباره پرورش دهندگان آفتابگردان کالیفرنیا
در سال 1912 تاسیس شد ، Sun-Maid Growers کالیفرنیا تعاونی کشاورزان از 750 خانواده پرورش دهنده ی باغ با تاکستان ها در سال است کالیفرنیا دره مرکزی. از کودکی تا بزرگسالی و نسلی به نسل دیگر ، میان وعده های Sun-Maid با شما بزرگ شده است. و در حالی که برخی چیزها تغییر می کنند ، ترکیبات ما – واقعی نیستند ، با حداقل فرآوری شده و به طور مداوم خوب هستند. میان وعده های بی موقع و مورد اعتماد ، ساده ، سالم و همه کاره ، Sun-Maid هر روز با لحظاتی از آفتاب ، یک جعبه قرمز کوچک در هر زمان پر می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد Sun-Maid ، به سایت www.sunmaid.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  پوست درختان در پایین در طول این روزهای سگ تابستان در West Bottoms در کانزاس سیتی

درباره بهترین برنامه شرکت های مدیریت شده
برنامه بهترین شرکت های مدیریت شده علامت تعالی برای شرکت های خصوصی است. افراد متخصص در ایالات متحده حداقل در سالانه حداقل درآمد دارند 250 میلیون دلار. صدها شرکت خصوصی در سرتاسر جهان برای شرکت در این فرایند سخت و مستقل با هم رقابت کرده اند که چهار معیار اصلی در مهارت ها و شیوه های مدیریتی آنها را شامل می شود – استراتژی ، اجرای ، فرهنگ و امور مالی. حامیان برنامه های ایالات متحده Deloitte Private و Wall Street Journal هستند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.usbestmanagedcompociation.com مراجعه کنید.

لطفاً برای توضیحات مفصل درباره ساختار حقوقی ما ، به www.deloitte.com/us/about مراجعه کنید.

منبع: خورشید خدمتکار کالیفرنیا

لینک های مربوطه

https://www.sunmaid.com