ابوت قرارداد تأمین میلیون ها آزمایش آنتی بادی آزمایشگاهی مبتنی بر IgG را به دولت انگلیس اعلام کرد

ABBOTT PARK ، ایلین ، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – ابوت (NYSE: ABT) قرارداد دولتی را برای تأمین میلیون ها آزمایش آزمایشگاهی آنتی بادی IgG مبتنی بر آزمایشگاه های خدمات ملی بهداشت (NHS) در سراسر انگلیس طی ماه های آینده اعلام کرد. ابوت توانایی ارائه تعداد قابل توجهی آزمایش به انگلیس را دارد و تاکنون 800000 تست آنتی بادی را در این هفته به آزمایشگاه های NHS ارسال کرده است ، تا بعنوان بخشی از ابتکار تست اعلام شده توسط وزیر بهداشت ایالات متحده انگلیس امروز استفاده شود. این آزمایشات ، در کنار تست های PCR Abbott PCR که قبلاً در سراسر NHS استفاده می شوند ، Abbott را قادر می سازد که از انگلیس با آزمایش گسترده ، قابل اعتماد مولکولی و آنتی بادی در طول این بیماری استفاده کند.

آزمایش آنتی بادی IgG Abbott با استفاده از ARCHITECT در آزمایشگاه های NHS در سراسر کشور در دسترس خواهد بود.® من1000SR و منابزارهای آزمایشگاهی 2000SR و Alinity i. * به عنوان یکی از پرکاربردترین سیستمهای آزمایشگاهی در جهان ، سیستم ARCHITECT می تواند حداکثر 100-200 تست در ساعت انجام دهد تا به بیمارستانها و آزمایشگاههای با آزمایش آنتی بادی قابل اعتماد در طول همه گیری کمک کند.

وی گفت: “ابوت مفتخر است از استراتژی آزمایش آنتی بادی NHS ‘COVID-19 که امروز اعلام شد ، با توافق برای تهیه تست آنتی بادی به آزمایشگاه های NHS در سراسر انگلستان ، پشتیبانی کند.” مایک کلیتون، مدیر عامل، اروپای شمالی تشخیص ، ابوت. “ما قبلاً 800000 تست را به آزمایشگاههای NHS تحویل داده ایم ، بنابراین آنها آماده هستند تا مطابق با جهت دولت ، این آزمایشات را مستقر کنند. آزمایش آنتی بادی یک گام مهم بعدی است ، زیرا ما برای بازگشت به زندگی عادی خود تلاش می کنیم.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor Caddy راحت را برای ذخیره و حمل لاک ناخن (TRT-107) توسعه می دهد

دیدگاه یک شکارچی ویروس: ارائه دسترسی گسترده به آزمایش های قابل اعتماد
آزمایش آنتی بادی به درک بیشتر ویروس کمک می کند ، از جمله اینکه چه مدت آنتی بادی در بدن باقی می ماند و چه میزان از جمعیت آلوده شده است. این نوع دانش می تواند به حمایت از توسعه درمان ها و واکسن ها کمک کند.

آزمایش SARS-CoV-2 IgG Abbott به طور اختصاصی آنتی بادی IgG را مشخص می کند ، این پروتئینی است که بدن در اواخر عفونت تولید می کند و ممکن است تا ماه ها و احتمالاً سالها پس از بهبودی فرد باقی بماند. ابوت آزمایش خود را برای شناسایی آنتی بادی IgG به طور خاص طراحی کرد زیرا می تواند به پزشکان در تعیین بهبودی از عفونت کمک کند ، در حالی که به دنبال ترکیبی از آنتی بادی ها است.من II ابوت همچنین در حال تولید آزمایش آنتی بادی IgM است.

اخبار مرتبط  Powerful Foods اولین کار تیم حرفه ای ورزشی را با اینتر میامی CF در MLS پایان می دهد

از زماني كه آزمايش در دسترس قرار گرفت ، آزمايشگاه هاي پيشرفته ويروسولوژي در سراسر دنيا اين آزمايش را تاييد كرده و عملكرد بالاي آن را نشان دادند. مطالعه اخیر منتشر شده در مجله میکروبیولوژی بالینی دریافت که آزمایش آنتی بادی SARS-CoV-2 IgG Abbott دارای 99.9٪ ویژگی و حساسیت 100٪ برای تشخیص آنتی بادی IgG در بیماران 17 روز یا بیشتر پس از شروع علائم است.

اظهار نظر در مورد اهمیت این نوع آزمایش ، مری راجرز، دکتری ، ویروس شکارچی در مورد برنامه کشف جهانی Abbott ، که عوامل بیماری زای جدید یا ناشناخته را برای تهیه آزمایشات برای این تهدیدات جدید شناسایی می کند ، گفت: “از آنجا که این ویروس جدید است ، هنوز سوالات زیادی وجود دارد که آزمایش آنتی بادی را ارائه می دهد. بخش مهمی از اطلاعات که به شما نشان می دهد شخصی قبلاً آلوده شده و بهبود یافته است ، خواهیم دید که آیا فردی پادتن آنتی بادی دارد یا خیر ، اما باید اطلاعات بیشتری کسب کنیم تا به ما بگویید چه مدت آنها باقی می مانند و منظورشان از این آزمایش مثبت است. آرامش خاطر را فراهم كنيد كه كسي از بيماري بهبود يافت ، اما مردم هنوز هم بايد نسبت به رعايت دستورالعملها هوشیار باشند. “

اخبار مرتبط  COVID-19 در حال شکل گیری 4 تریلیون دلار صنعت جهانی خدمات غذایی است

ابوت مدتهاست که در آزمایش بیماری های عفونی از جمله ایجاد اولین آزمایش HIV و سال گذشته شناسایی اولین و جدیدترین ویروس HIV در 20 سال پیشرو بوده است.

درباره ابوت
ابوت یک رهبر بهداشت جهانی است که به مردم کمک می کند تا در تمام مراحل زندگی به طور کامل زندگی کنند. نمونه کارها ما از فن آوری های در حال تغییر زندگی ، طیف وسیعی از مراقبت های بهداشتی ، با مشاغل و محصولات پیشرو در تشخیص ، تجهیزات پزشکی ، مواد مغذی و داروهای عمومی مارک دار است. 107000 همکار ما در بیش از 160 کشور جهان به مردم خدمت می کنند.

با ما در www.abbott.com ، در LinkedIn به نشانی www.linkedin.com/company/abbott-/ ، در فیس بوک در www.facebook.com/Abbott و توییترAbbottNews وAbbottGlobal با ما در ارتباط باشید.

* کلیه آنالایزرهای ARCHITECT محصولات لیزر کلاس 1 هستند.

من لی و همکاران ، 2003؛ NEJM 349: 5
ii پاتل آر ، و همکاران. mBio مارس 2020، 11 (2) e00722-20.

منبع آبوت

لینک های مربوطه

http://www.abbott.com