InventHelp مجموعه اتاق نشیمن چند منظوره برای فضاهای کوچکتر (SFO-520)

پیتزبورگ، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – مخترع از: گرینفیلد ، کالیفرنیا “طراحی من همین کار را انجام می دهد. به دلیل طراحی چند منظوره ، این یک راه حل ایده آل برای یک فضای کوچک برای زندگی است.”

او MINI LIVING ROOM را توسعه داد. این اختراع یک قطعه مبلمان با پیکربندی دو در یک است که به عنوان یک تختخواب و همچنین مجموعه اتاق نشیمن خدمت می کند. فضای اتاق اضافی برای باز کردن اتاق فراهم می کند. این ایده نیاز به یک اتاق خواب بزرگ را برطرف می کند. این واحد دارای یک تلویزیون صفحه تخت است. همچنین فضایی را برای اشیاء دیگر ، مانند الکترونیک ، وسایل شخصی و غیره فراهم می کند. علاوه بر این ، طراحی چند منظوره بیشترین استفاده را از یک فضای کوچک برای زندگی ، مانند درون یک “خانه کوچک” ، تریلر ، آپارتمان ، آپارتمان استودیویی یا موارد دیگر می کند. فضاهای زندگی مشابه

اخبار مرتبط  Maison Martell از افتتاح L'Atelier Martell Shenzhen خبر می دهد

طرح اصلی به سانفرانسیسکو دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-SFO-520 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  Neiman Marcus Group طرح تجدید سازمان را از دادگاه تأیید می کند

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید