LC’s® BodyCare طبیعی: با Ibotta 1.00 دلار پس انداز کنید

آستین ، تگزاس، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – Lafe’s® Natural BodyCare ، یک شرکت خانوادگی ، از راه اندازی این شرکت خبر داد 1.00 دلار تبلیغات در فروشگاه با Ibotta در خرده فروشان منتخب در ایالات متحده. Ibotta یک برنامه پاداش و برنامه پرداخت رایگان است که به شما پول واقعی پس انداز خرید Lod’s Deodorant هنگام خرید و پرداخت از طریق برنامه را می دهد. آنها این فروشگاه را برای فروشگاه های Walmart ، ShopRite ، Stop & Shop ، Giant Food و HEB در دسترس قرار می دهند. از طریق تلفن خود برای دریافت پیشنهاد به این لینک بروید: https://ibotta.com/rebates/505995/lafe-s-deodorant-stick؟categor=grocery

ماموریت LC’s BodyCare Natural BodyCare با شناخت این هزینه اغلب بر توانایی مصرف کننده در انتخاب یک دئودورانت طبیعی سمی و معمولی تأثیر می گذارد ، و این امر روی ساخت محصولات طبیعی و آلی مقرون به صرفه و در دسترس همه است. لاف 1.00 دلار تبلیغات خاموش با ابوتا روش دیگری برای کاهش هزینه های ساخت سوئیچ به یک دئودورانت طبیعی است.

“هدف شماره یک ما در Lafe این است که هرچه ممکن است در دسترس مردم باشد که بتواند قدم مثبتی در جهت جابجایی به یک دئودورانت طبیعی و آلی برداشته شود. یک دئودورانت ایمن و غیر سمی نباید هزینه بیشتری داشته باشد و ما 1.00 دلار ارتقاء از طریق Ibotta به حمایت از این مأموریت کمک می کند ، “ موسس و مالک لاف لارسون گفت

برای مدت بیش از 25 سال ، برند Lafe دئودورانت های بدون سمیت و محصولات مراقبت شخصی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. Lod’s Deodorant Sticks برای 3 مورد شناخته شده استراد آزمایش تست شده ، اثربخشی بالینی 24 ساعته اثبات شده. دئودورانت های گیاهی Lafe با ترکیبات طبیعی و ارگانیک و روغنهای اساسی تهیه می شوند ، ضمن اینکه جوش شیرین ، آلومینیوم ، پروپیلن گلیکول و فاقد روغن ، بدون ظلم ، فاقد گلوتن ، بدون GMO و وگان است.

درباره BodyCare طبیعی Lafe

تعهد بی حد و حصر لاف به طبیعی تحت تأثیر مادر آینده نگر و توصیه های او در مورد انتخاب های سالم بود: “برچسب را بخوانید و اگر نمی توانید آن را تلفظ کنید ، از آن خودداری کنید.” Lafe’s یک شرکت معتبر B است®، شرکت متعلق به خانواده که از سال 1994 ایجاد فرمول های خود را آغاز کرد و هم اکنون بطور کامل از دئودورانت ها شامل رول CBD ، محصولات مراقبت شخصی ، مراقبت از نوزادان ارگانیک ، موهای زائد ارگانیک ، دافع حشرات ارگانیک ، صابون و اسپری بدن ، مراقبت از مو و شامپو خشک دئودورانتزهای Lafe در بسیاری از خرده فروشان موجود در بازار موجود است آمریکای شمالی: Walmart ، HEB ، Wakefern ، Shoprite ، Stop & Shop ، غذاهای غول پیکر ، عملکرد میوه ای ، Woodman’s ، ویتامین Shoppe ، و داروهای لندن را انتخاب کنید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.lafes.com مراجعه نمایید

تماس با بدنه طبیعی LAFE:

لاف لارسون

[email protected]

(512) 926-9662

SOURCE بدن طبیعی بدن Lafe

لینک های مربوطه

https://lafes.com/

اخبار مرتبط  در میان بحران COVID-19 و رکود اقتصادی اقتصادی روبرو ، بازار نوشیدنی های گرم (قهوه و چای) در سراسر جهان با رشد 7/19 دلاری پیش بینی شده در طول دوره تجزیه و تحلیل رشد خواهند کرد.