Supermicro معرفی لبه خرده فروشی هوشمند

Supermicro’s Retail Retail Edge یک بستر عملیاتی یکپارچه و تعریف شده از نرم افزار ارائه می دهد که بطور قابل توجهی استقرار ، اداره ، ارکستراسیون و شبکه سازی زیرساخت ها و برنامه های کاربردی را ساده تر می کند. این پلتفرم بر روی سخت افزار Supermicro IoT و edge اجرا می شود ، از دستگاه های لبه کوچک گرفته تا سرورهای لبه مبتنی بر رک که می توانند از GPU ، FPGA و سایر فناوری ها پشتیبانی کنند.

وی گفت: “راه حل هوشمند خرده فروشی Supermicro موتور مورد نیاز برای فروشندگان را فراهم می کند تا بتوانند فناوری و خدمات نوآورانه را به مشتریان خود ارائه دهند.” راجو پنوماتچا، معاون ارشد رئیس و مدیر محصول در Supermicro. “بر اساس معماری Block Block Solutions® از Supermicro انعطاف پذیر و با تکنولوژی نرم افزاری برش از طرف شرکای ما ، این راه حل بهینه شده است تا به برخی از چالش های پیش روی صنعت خرده فروشی امروزه کمک کند. “

Supermicro’s Retail Retail Edge در سه تنظیم خوشه بندی معتبر مختلف ارائه می شود که از پلتفرم صنعتی اثبات شده SuperServer استفاده می کنند که برای انبارهای با اندازه خاص و الزامات بار کاری برنامه بهینه شده است.

  • بستر خوشه ای سطح ورودی بر اساس E100، یک سرور کوچک و قدرتمند IoT / Edge دروازه بان بدون فن برای فروشگاه های کوچک با محدودیت فضا و قدرت ، مانند فروشگاه های کوچک راحتی یا رستوران ها ، بارهای اساسی کار مانند نقطه فروش (POS) ، نظارت تصویری و مدیریت فهرست.
  • یک خوشه معمولی که به یک سرور IoT / Edge با کارایی بالا و کارآمد نیاز دارد E300این فروشگاه از نظر جسمی کوچک و آکوستیک برتر برای فروشگاه های کوچک و متوسط ​​که برنامه های مختلفی را در Edge اجرا می کنند ، دارد.
  • پیکربندی خوشه بالا پایان با استفاده از 1019/5019، سرور وظیفه سنگین لبه عمق کوتاه rackmount با گزینه های ذخیره سازی و شبکه غنی و پشتیبانی از فناوری های شتاب دهنده و GPU مورد نیاز برای برنامه های AI / ML برای فروشگاه های متوسط ​​و بزرگ مانند فروشگاه های مواد غذایی و خرده فروشان متوسط.
اخبار مرتبط  InventHelp Inventor راهی راحت را برای محافظت از زخم پای حیوان (PHO-2669)

از طریق همکاری با NodeWeaver و NetFoundry ، پلت فرم Integrated Retail Edge Supermicro از خوشه های کوچک و بزرگ برای برنامه های خرده فروشی پشتیبانی می کند.

وی گفت: “فن آوری خرده فروشی در دوره جدیدی است که وعده تحول در تجربه مشتری ، افزایش کارآیی و کاهش هزینه ها را فراهم می کند.” کارلو دافارا، مدیر عامل و بنیانگذار NodeWeaver ، ارائه دهنده نرم افزار پارچه جهانی لبه. “با توجه به اینکه فرآیند توزیع شده برای عملیات خرده فروشی بسیار مهم تر می شود ، این سیستم عامل ها باید در مقیاس گسترده مستقر ، مدیریت ، نگهداری و محافظت شوند. Supermicro’s Retail Edge بستر عملیاتی اساسی را برای این لایه محاسباتی توزیع شده فراهم می کند و NodeWeaver مفتخر است. تا بخشی از این راه حل باشد. “

اخبار مرتبط  دانلود فیلم میلیونر میامی

تهیه شبکه های مطمئن و ایمن می تواند در محیط های توزیع شده پیرامون چالش برانگیز باشد ، و اطمینان از داده های مشتری و نقطه فروش (POS) در محیط های خرده فروشی بسیار مهم است. پلتفرم Retail Edge Supermicro اتصال ساده و آسان برای استقرار شبکه به عنوان سرویس (NaaS) با فناوری NetFoundry را برای ارائه عملکرد استثنایی ، امنیت صفر اعتماد ، چابکی و سادگی فراهم می کند.

GalealZino ، بنیانگذار و مدیرعامل NetFoundry گفت: “خرده فروشان برای بهبود تجربیات مشتری نوآوری می کنند.” “راه حل SuperMicro Retail Edge برنامه های خرده فروشی نسل بعدی را با استفاده از پلت فرم عامل تعریف شده نرم افزار و محاسبات لبه قدرتمند مورد نیاز برای نوآوری فراهم می کند. برای اتصال ایمن آن لبه های خرده فروشی به هسته ، ابر و شرکا ، بدون نیاز به برای مدیریت سرورهای شبکه اضافی ، خرده فروش یا ارائه دهنده راه حل Zero Trust NaaS را پشتیبانی می کند ، با استفاده از NetFoundry و با این همکاری بین Supermicro و NetFoundry در راه حل ادغام می شود. “

نماینده انطباق پذیر NodeWeaver اجرای مطمئن و جدا از پارتیشن هر برنامه بدون سربار مجازی سازی سنتی را فراهم می کند. معیارهای عملکرد اولیه نشان می دهد که این پلتفرم می تواند برنامه های نزدیک به عملکرد اجرای فلز برهنه را اجرا کند ، در حالی که توانایی فراهم کردن قابلیت دسترسی بالا و انعطاف پذیری شبیه ابر را دارد.

اخبار مرتبط  CBD سوزی با کمپین ویدیویی جدید شفاف می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلت فرم جدید Retail Edge Supermicro ، به این قسمت مراجعه کنید اینجا.

Supermicro را در دنبال کنید لینکدین، توییترو فیس بوک برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه های خود

درباره Super Micro Computer، Inc.

Supermicro (Nasdaq: SMCI) ، یک رهبر نوآوری در فن آوری سرور با کارایی بالا و بسیار کارآمد ، یکی از ارائه دهندگان برجسته در جهان سیستم های سرور پیشرفته ، مانند Building Block Solutions ® برای مراکز داده ، محاسبه در ابر ، فناوری اطلاعات شرکتی ، Hadoop / Big Data ، HPC و سیستم های جاسازی شده. Supermicro متعهد است با ابتکار عمل “ما IT را سبز نگه داریم” از محیط زیست محافظت کرده و به مصرف کنندگان بهترین راه حل های سازگار با محیط زیست و کارآمد انرژی را در بازار ارائه می دهد.

Supermicro ، Solutions Block Building Solutions ، BigTwin ، SuperBlade و We Keep IT Green علائم تجاری و / یا علائم تجاری ثبت شده Super Micro Computer، Inc. هستند.

همه مارک ها ، نام ها و علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشد.

SMCI-F

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1171744/Supermicro_Intelligent_Retail_Edge_Infographic.jpg

لینک های مربوطه

http://www.supermicro.com

SOURCE Super Micro Computer، Inc.