Escoffier Rich Arrens را به عنوان معاون رئیس استعداد و فرهنگ منصوب کرد

آرسن پس از یک دوره موفقیت آمیز با خدمات یادگیری آنلاین پیرسون ، به تیم رهبری اسکافایر پیوست. در این موقعیت تازه ایجاد شده در Escoffier ، وی بر نظارت بر فعالیتهای منابع انسانی ، تقویت و ایجاد استراتژیهای جدید استخدام و نگهداری و تمرکز بر تقویت فرهنگ شرکت ، کیفیت ، خدمات و ذهنیت اجتماعی تأکید خواهد کرد.

اسكوفر و مدیرعامل گروه آموزش عالی تریومف گفت: “منابع انسانی استراتژیك چیزی بیش از مدیریت تداركات سنتی نیست.” تریسی لورنز. “این در مورد ایجاد یک محیط کار مثبت است و به ما کمک می کند تا هر روز ارزش های اصلی خود را زندگی کنیم. بنابراین ، افزودن” فرهنگ “در عنوان ریچ نشان دهنده اهمیتی است که ما در ایجاد یک فرهنگ کاری مطابق با ارزش هایی که همچنان در Escoffier ایجاد می کنیم ، نشان می دهد. ، “اضافه کرد لورنز.

اخبار مرتبط  Youngevity International، Inc. اطلاعیه حذف نام Nasdaq را دریافت می کند

مربی آشپزی آنلاین و پردیس مستقر در دانشگاه ضمن افزایش بدن body دانشجویی آنلاین ، مکانهای خارجی ، شبکه فارغ التحصیلان و گزینه های برنامه درسی برای دانش آموزان ، در سه سال گذشته از حدود 85 نفر به بیش از 300 نفر از کارمندان رسیده است.

وی ادامه داد: “همانطور که منتظر دهه آینده هستیم ، نیاز به رهبری حتی استراتژیک تری در جذب ، توسعه و حفظ بهترین استعدادهای خود داریم. ثروتمند اخیراً بیش از 30 سال تجربه حرفه ای در زمینه منابع انسانی و بخش های آموزش آنلاین دارد. به عنوان مشارکت تجاری منابع انسانی و کسب استعداد برای خدمات یادگیری آنلاین پیرسون و قبل از آن با UOP ، یک شرکت Honeywell و Verizon Wireless ، “گفت.

آرسن لیسانس خود را در رشته مدیریت در مدیریت / پرسنل از کالج المورست و یک MBA با تمرکز در منابع انسانی از دانشگاه DePaul.

در باره مدرسه آگوست اسکافیه هنرهای آشپزی

اخبار مرتبط  7-Eleven، Inc. ادامه توسعه جهانی را امضا می کند و با CP ALL به منظور دستیابی به فروشگاه های 7 یازده در لائوس توافق می کند.

مدرسه آگوست اسکافیه of Culinary Arts یک پیشرو معتبر در زمینه آموزش و آموزش آشپزی آنلاین و پردیس است. برنامه های حرفه ای این مدرسه ترکیبی اثبات شده از یک رویکرد کلاسیک و معاصر برای آموزش مهارت های صنعت مدرن و همچنین یک برنامه درسی پایدار محور و تجارت محور را ارائه می دهد. برنامه های حرفه ای در هنرهای آشپزی و هنرهای شیرینی از طریق Escoffier به صورت آنلاین و زمینی در دسترس است بولدر ، شرکت دانشگاه و از طریق زمین آن آستین ، تگزاس محوطه دانشگاه. مدرسه آگوست اسکافیه هنرهای آشپزی در بولدر ، کلرادو توسط شورای اعتباربخشی آموزش مداوم و آموزش مداوم (ACCET) معتبر است. مدرسه آگوست اسکافیه هنرهای آشپزی در آستین ، تگزاس توسط شورای آموزش حرفه ای (COE) معتبر ملی است. در سایت escoffier.edu بیشتر بدانید.

اخبار مرتبط  گزارش Abbott نتایج سه ماهه اول سال 2020

درباره گروه آموزش عالی تریومف

گروه آموزش عالی Triumph ، یک شرکت تابعه Triumph Capital ، LLC به توسعه آموزش جهانی بعد از متوسطه اختصاص داده شده است که نوآورانه ، با کیفیت بالا و مقرون به صرفه است. این شرکت توسط تیمی از متخصصان اداره می شود که دارای چندین دهه تجربه در راه اندازی و پرورش مدارس بسیار موفق متمرکز بر شغل ، چه از طریق زمین و چه از طریق اینترنت هستند. این موضوع منحصراً بر تهیه برنامه درسی سختگیرانه طراحی شده برای توسعه مهارت های لازم برای پاسخگویی به تقاضای قابل توجه کارفرما متمرکز شده است. در triumpheducation.com بیشتر بیاموزید.

مخاطب: پتی توماس/312.919.0898

منبع مدرسه آگوست اسکافیه هنرهای آشپزی

لینک های مربوطه

http://escoffier.edu

پاسخی بگذارید