بازار ارزن اروپا در سال 2018 1،327.96 میلیون دلار ارزش داشته است و پیش بینی می شود از CAGR 5.4٪ از سال 2019 تا 2027 رشد یابد و تا سال 2027 به 2.132.00 میلیون دلار برسد.

نیویورک، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / –

پیش بینی بازار ارزن های اروپا تا سال 2027 – تأثیر و تجزیه و تحلیل COVID-19 براساس محصول (ارگانیک ، منظم)؛ کاربرد (غذای شیرخواران ، محصولات نانوایی ، غذاهای صبحانه ، نوشیدنی ها ، علوفه ، و غیره)؛ کانال توزیع (سوپر مارکت و فروشگاه های بزرگ ، فروشگاه های مواد غذایی ، فروشگاه های آنلاین ، دیگران) و کشور.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05894544/؟utm_source=PRN

اروپا بازار ارزن در آن ارزش داشت 1،327.96 میلیون دلار آمریکا در سال 2018 و انتظار می رود که در CAGR 5.4٪ از سال 2019 تا 2027 رشد یابد 2،132.00 میلیون دلار آمریکا تا سال 2027

ارزن ها علف های بذر كوچكی هستند كه به طور گسترده در سراسر جهان به عنوان محصولات غلات یا حبوبات برای علوفه و غذای انسان پرورش می یابند. انواع مختلفی از محصولات ارزن مانند سورگوم ، ارزن انگشت ، ارزن مروارید ، ارزن بارنارس ، ارزن پروسو و ارزن كوچك در سراسر كاشته می شوند. جهان

این محصولات زراعی در مناطق گرمسیری نیمه خشک رشد می کنند زیرا از نظر طبیعت بسیار تحمل خشکی هستند. برای قرن ها ، ارزن به عنوان یک ماده اصلی اصلی در آسیا و آفریقا.

ارزن ها هیچ غذای گلوتن نیستند و سرشار از مواد مغذی مانند مس ، منیزیم ، فسفر و منگنز هستند. محتوای غنی از مواد مغذی در ارزن ها به حفظ یک زندگی سالم کمک می کند.

ارزن یک غذای ایده آل برای افرادی است که از بیماری های مزمن مانند دیابت و بیماری های قلبی رنج می برند. ارزن ها سرشار از فیبر هستند ، که به هضم غذا کمک می کند و می تواند مشکلات روده را تسکین دهد. مصرف منظم ارزن به جلوگیری از مشکلات دستگاه گوارش و سایر بیماریهای مرتبط با کلیه و کبد کمک می کند. بیشترین سهم از بخش غذاهای صبحانه به افزایش تقاضا برای محصولات غذایی غنی از فیبر و فاقد گلوتن در بین مصرف کنندگان آگاه سلامت مربوط می شود. محصولات مبتنی بر ارزن مانند پوسته ، کوکی و محصولات آماده برای خوردن در بین مصرف کنندگان استقبال بالایی می کنند. علاوه بر این ، پروتئین بالای این غلات ، آنها را به عنوان غذای صبحانه ایده آل برای گیاهخواران و وگانها تبدیل می کند. پیش بینی می شود بخش غذای کودک با سرعت بیشتری در دوره پیش بینی رشد کند. غذاهای شیرخوار مبتنی بر ارزن مانند فرنی برای رشد نوزاد ایده آل است و به کاهش بروز سوء تغذیه در نوزادان و نوزادان کمک می کند. ارزن ها در غذاهای شیرخوار بسیار مورد استفاده قرار می گیرند زیرا سرشار از پروتئین ، ویتامین های متعدد ، فسفر ، پتاسیم ، آهن و منیزیم است.

اخبار مرتبط  صنعت برجسته چای در احیای روستاها در چائوژو چین نقش دارد

بر اساس محصول ، اروپا بازار ارزن ها بیشتر به صورت آلی و منظم تقسیم می شود. مایعات از محصولات مهم در مناطق گرمسیری نیمه خشک هستند آسیا و آفریقا (مخصوصاً در هند، مالی، نیجریهو نیجر) ، با 97٪ از ارزن ها در کشورهای در حال توسعه کشت می شود.

آنها عمدتاً در كشورهاي گرم و با كيفيت ضعيف خاك رشد مي كنند. معمولاً به علت بهره وري و فصل كوتاه مدت رشد آنها در شرايط خشك و درجه حرارت بالا از ميلگردها طرفداري مي شود.

در سراسر جهان نزدیک به 6000 انواع ارزن وجود دارد که دارای رنگ های مختلفی مانند زرد کم رنگ ، سفید ، خاکستری و قرمز هستند.

در حال حاضر با افزایش اولویت مصرف کننده نسبت به مواد غذایی و نوشیدنی های آماده برای خوردن ، تقاضا برای غذاهای راحت افزایش یافته است. همچنین ، با متنوع سازی کانال توزیع ، غذاهای راحتی قفسه ای را در فروشگاه های خرده فروشی و سوپر مارکت ها پیدا کرده اند.

علاوه بر این ، تغییر جمعیتی کار و شیوه زندگی شلوغ و همچنین تمرکز به سمت محصولات غذایی با سلامتی از دیگر عواملی است که باعث افزایش تقاضا برای اقلام خوراکی راحتی می شود. با افزایش تقاضای اقلام خوراکی راحتی ، تقاضا برای ارزن است. بلند می شود

علاوه بر این ، افزایش فناوری در بسته بندی های نوآورانه ، مصرف کنندگان را به خود جلب می کند. امروز ، افزایش تقاضا برای مواد غذایی توسط غذاهای راحتی در سراسر جهان بسیار تأمین می شود.

اخبار مرتبط  جوایز برنده جوایز مشهور جهانی دو چهره Merle American Bully 'Phantom' پیام مهم را به عاشقان سگ در همه جا ارسال کنید: 'قلدرهای آمریکایی سگ خانوادگی ایده آل هستند

شهرنشینی جامعه منجر به برجستگی این غذاها در رژیم مدرن شده است. به عنوان مثال ، افزایش در روند مصرف ارزن های مخلوط شده با آب گازدار ، قهوه ، پنکیک ، وافل ، چای ، کیک و غیره در صبحانه وجود دارد. علاوه بر این ، استفاده روزافزون از شربت ها به عنوان صعود در مواد غذایی صبحانه به رشد بازار کمک می کند. طعم های مختلف و شخصی شده از شربت ها کاربردهای خود را در صنایع شیرینی سازی ، لبنیات ، دسرهای یخ زده ، نوشیدنی ها و شیرینی سازی ها گسترش می دهد. علاوه بر این ، افزایش جمعیت ، همراه با افزایش استانداردهای اقتصادی. افزایش درآمد یکبار مصرف؛ و تنوع در عادات غذایی تقاضا برای غذاهای راحت از جمله ارزن را افزایش می دهد. برای پاسخگویی به چنین تقاضاهای فزاینده و متنوع ، شرکت ها در حال ارائه انواع مختلف ارزن و کانال های توزیع کارآمد برای ارائه خدمات به مشتریان گسترده تر هستند.

اروپا بازار ارزن ، بر اساس کشور ، به بخش تقسیم می شود آلمان، فرانسه، ایتالیاو دیگران. آلمان بیشترین سهم از این گروه را در اختیار داشت اروپا بازار ارزن در سال 2018 و بازار ارزن در آلمان همچنین انتظار می رود طی دوره پیش بینی با سرعت بیشتری رشد کند.

آلمان به دلیل افزایش مصرف محصولات راحتی و افزایش تقاضای جمعیت در حال کار به دلیل شیوه زندگی مشغول ، بازار توسعه یافته ارزن است. علاوه بر این ، محصولات تبلیغاتی از طریق یک شکل جدید و بهبود یافته از بسته بندی ، مصرف کنندگان را در بازار جذب می کنند.

برخی از بازیکنان حاضر در اروپا بازار ارزن فقط Organik ، Shimla Hills Offerings Pvt.Ltd ، Sresta Natural Bioproducts Pvt است.

با مسئولیت محدود ، Ufenal با مسئولیت محدود ، و باب میل سرخ مواد غذایی طبیعی ، شرکت
تأثیر COVID-19 در بازار ارزن اروپا
COVID-19 ابتدا در سال آغاز شد ووهان (چین) که در دسامبر 2019 صنعت مواد غذایی و آشامیدنی یکی از صنایعی است که دچار اختلالات جدی همچون قطع زنجیره تأمین ، لغو رویدادهای فناوری و خاموش شدن ادارات در نتیجه این شیوع می شود.

اخبار مرتبط  صنعت مواد غذایی منجمد در سراسر جهان تا سال 2027

قفل کارخانجات و کارخانجات مختلف بر زنجیره تأمین تأثیر می گذارد و تأثیر منفی بر تولید ، برنامه تحویل و فروش کالاهای مختلف در اروپا می گذارد. علاوه بر این ، ممنوعیت سفر جهانی اعمال شده توسط کشورها در آمریکای شمالی، آسیاو اروپا در فرصت های همکاری و مشارکت تجاری تأثیر می گذارد.

به همین دلیل ، صنعت مواد غذایی و آشامیدنی اروپا تحت تأثیر منفی قرار خواهد گرفت و از این طریق می توان رشد بازارهای مختلف مرتبط با این صنعت را در ماههای آینده محدود کرد. اروپا، ایتالیا بیشترین تعداد تأیید شده از ویروس کرونا را در مقایسه با آن دارد انگلستان و آلمان.

این به احتمال زیاد می تواند صنعت غذا و نوشیدنی در منطقه را تحت تأثیر قرار دهد.
در کل اروپا اندازه بازار ارزن با استفاده از منابع اولیه و ثانویه به دست آمده است. فرایند تحقیق با تحقیقات ثانویه جامع با استفاده از منابع داخلی و خارجی برای بدست آوردن اطلاعات کمی و کیفی مرتبط با اروپا بازار ارزن

همچنین ، به منظور اعتبارسنجی داده ها و تجزیه و تحلیل ، مصاحبه های اولیه اولیه با شرکت کنندگان در صنعت و مفسران انجام شد. شرکت کنندگان که به طور معمول در چنین فرآیندی شرکت می کنند شامل کارشناسان صنعت مانند VP ها ، مدیران توسعه مشاغل ، مدیران اطلاعات بازار و مدیران فروش ملی و مشاوران خارجی مانند کارشناسان ارزیابی ، تحلیلگران تحقیق و رهبران مهم عقاید متخصص در این زمینه هستند. اروپا بازار ارزن

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05894544/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com