Keurig دکتر فلفل از بسته شدن پیشنهادات ثانویه سهام مشترک خبر داد

بورلینگتون ، توده. و PLANO ، تگزاس، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – Keurig دکتر Pepper (NYSE: KDP) (“شرکت” یا “KDP”) امروز از تکمیل پیشنهاد ثانویه عمومی ثبت شده قبلی خود با 40.0 میلیون سهم یا تقریبا 2.8٪ از برجسته شرکت خبر داد. سهام عادی ، برای درآمد ناخالص تقریباً 1.08 میلیارد دلار. همه سهام توسط Maple Holdings B.V (“افرا”) فروخته شد.

Maple یک شرکت هلدینگ است که اکثراً متعلق به JAB Holdings B.V. (“JAB”) است. JAB مستقیماً حدود 7.4 میلیون سهم از سهام عادی شرکت را در این پیشنهاد با قیمتی برابر با قیمت پرداخت شده برای سهام عادی توسط سهام دار برای تقریباً خریداری شده خریداری کرد. 200 میلیون دلار. تأثیر خالص این پیشنهاد ، شناور KDP را تقریباً 2.3٪ افزایش داد.

پس از اتمام پیشنهاد ، Maple و JAB جمعاً تقریبا 62.8٪ از سهام عادی سهام شرکت را در اختیار دارند.

شرکت Goldman Sachs & Co. LLC به عنوان تعهد دهنده این پیشنهاد عمل کرد.

این پیشنهاد فقط با استفاده از بیانیه ثبت نام مؤثر و دفترچه انجام می شود. نسخه های دفترچه راهنما و دفترچه همراه با این پیشنهاد را می توان از طریق: Goldman Sachs & Co. LLC ، بخش دفترچه ، 200 خیابان غربی ، نیویورک، نیویورک 10282 ، تلفن: 1-866-471-2526 ، فکس: 212-902-9316 یا از طریق ایمیل [email protected]. نسخه های دفترچه راهنما و دفترچه مربوطه نیز ممکن است به صورت رایگان از وب سایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) به نشانی http://www.sec.gov دریافت شود.

اخبار مرتبط  Aaron's، Inc. اعلام کرد سه ماهه سوم درآمد و تماس با درآمد و پخش وب

این شرکت پیش از این بیانیه ثبت نام (شامل دفترچه نامه) در فرم S-3 (پرونده شماره 333-233477) و همچنین یک دفترچه تکمیلی دفترچه را ارسال کرده است ، هر کدام در تاریخ 27 آگوست 2019، برای پیشنهادی که به این ارتباط مربوط می شود قبل از سرمایه گذاری ، باید دفترچه موجود در آن بیانیه ثبت نام و سایر اسناد را که صادرکننده برای ارسال اطلاعات بیشتر درباره صادرکننده و این پیشنهاد به SEC ارسال کرده است ، بخوانید. کپی های بیانیه ثبت نام را می توان از طریق وب سایت SEC در www.sec.gov قابل دسترسی کرد. این بیانیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهاد پیشنهادی برای خرید نخواهد بود و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر حوزه قضایی وجود نخواهد داشت که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت اوراق بهادار غیرقانونی باشد. قوانین مربوط به هرگونه صلاحیت این قانون.

درباره Keurig دکتر فلفل

Keurig دکتر فلفل (KDP) یک شرکت نوشیدنی پیشرو در است آمریکای شمالیبا درآمد سالانه بیش از 11 میلیارد دلار و نزدیک به 26000 کارمند KDP دارای مقام های رهبری در نوشابه های نوشابه ، قهوه مخصوص و چای ، آب ، آب میوه و نوشیدنی ها و میکسرها است و سیستم شماره یک قهوه نوشیدنی قهوه شماره یک را در ایالات متحده و بازار عرضه می کند. کانادا. مجموعه ای از بیش از 125 مارک متعلق به شرکت ، مجوز و شریک طراحی شده است تا در هر زمان تقریباً هر نیاز مصرف کننده را برآورده سازد ، و شامل Keurig® ، دکتر Pepper® ، قهوه سبز کوهستان Ro® ® ، کانادا Dry® ، Snapple® ، Bai® ، Mott’s® ، CORE® و The Donut Shop® اصلی. از طریق شبکه قدرتمند فروش و توزیع ، KDP می تواند سبد خرید نوشیدنی های گرم و سرد را تقریباً در هر نقطه خرید برای مصرف کنندگان تحویل دهد. این شرکت متعهد شده است تا نوشیدنی های خود را با مسئولیت پذیری از طریق چاه نوشیدنی خود ، تهیه و توزیع کند. انجام خوب سکوی مسئولیت شرکت ، از جمله تلاش های مربوط به بسته بندی دایره ای ، استفاده از منابع طبیعی کارآمد و پایداری زنجیره تأمین.

اخبار مرتبط  RetailMeNot معاملات روز آزاد و تبلیغات را جمع آوری نمی کند

بیانیه های رو به جلو

برخی از بیانیه های موجود در این مقاله “بیانیه های آینده نگر” به معنای قوانین و مقررات مربوط به اوراق بهادار است. این گفته ها اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “ممکن” ، “ممکن” ، “باید” ، “می توان” ، “پیش بینی” ، “پتانسیل” ، “ایمان” ، “انتظار” ساخته می شود. “” ادامه “،” اراده “،” پیش بینی “،” جستجو “،” تخمین “،” قصد “،” برنامه “و” می خواهم “یا نسخه منفی آن کلمات یا کلمات یا اصطلاحات قابل مقایسه با آینده. یا طبیعت آینده دار این اظهارات آینده نگر براساس دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده و زمان بندی این پیشنهاد ثانویه بنا شده است. این بیانیه های آینده نگر در معرض بسیاری از خطرات و عدم قطعیت ها از جمله شرایط حاکم بر بازار و همچنین عوامل دیگر قرار دارند. کلیه اظهارات آینده نگر با استناد به عوامل مورد بحث در “عوامل خطر” در قسمت اول ، مورد 1A از گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال منتخب ، در کل آنها واجد شرایط هستند. 31 دسامبر 2019 و پرونده های دیگر شرکت با SEC. بیانیه های رو به جلو نمایانگر تخمین ها و فرضیات شرکت فقط از تاریخ ساخته شدن آنها است. شرکت وظیفه ای برای بروزرسانی صورت های آینده نگر ، و برآوردها و فرضیات مرتبط با آنها ، پس از تاریخ انتشار ، جز در حد مورد نیاز قانون قابل اجرا ندارد.

اخبار مرتبط  با بیش از 4 میلیون ماسک فروخته شده ، FaceTory از مارک ورقه ای D2C با پوشش محافظت می کند

سرمایه گذاران
تایسون سیلی
T: 781-418-3352 / [email protected]

استیو الکساندر
T: 972-673-6769 / [email protected]

رسانه ها
کیتی گیلروی
T: 781-418-3345 / [email protected]

منبع کریگ دکتر فلفل

لینک های مربوطه

http://www.keurigdrpepper.com