مدیر عامل شرکت High Times Stormy Simon برای نماینده ایالتی یوتا در انتخابات شرکت کرد

سیمون گفت: “من فکر می کنم برخی از آنها به دام افتاده اند.” یوتا جمعیت مورمون که همچنین برای حمایت از قانونی کردن حشیش پزشکی اتفاق افتاده است ، “اما در پایان روز ، وقتی در غرفه رأی دادن هستید (تنها) شما کارهای درست را انجام می دهید.”

سایمون مدیرعامل فعلی شرکت رسانه ای Cannabis High Times Holding Corp است که مجله نامگذاری شده را منتشر می کند و در نظر دارد تا سال 2020 فروشگاه های خرده فروشی حشیش را باز کند.

اخبار مرتبط  United Aqua Group (UAG) کریگ گودسون را به عنوان رئیس جدید خود معرفی می کند

قبل از کار در حشیش ، سیمون رئیس جمهور Overstock.com بود ، موقعیتی که وی پس از انجام کار شغلی در این شرکت در سال 2001 کار کرد.

TRICHOMES پادکست سطح بالا ویژگی های رهبران جامعه شاهدانه است. از کشاورزان ، گرفته تا مدیرعامل و مسئولان دولتی – هر کسی که در جامعه شاهدانه و فراتر از آن تأثیر بگذارد. TRICHOMES زمین مرتفع ایجاد و ارائه شده توسط TRICHOMES LLC ، میزبانی شده توسط جسی بتند، تولید شده توسط دیوید فورتین.

TRICHOMES LLC یک شرکت تولید رسانه و توسعه نرم افزار مستقر در است کورونا ، کالیفرنیا، این متخصص در تهیه خبرهای موثق ، تحقیقات نوظهور و سایر اطلاعات مرتبط با مشاغل به جامعه شاهدانه است. TRICHOMES.com بستر اطلاعاتی است که “متخصصان صنعت” از این طریق می توانند در داستانهای عمومی ، تحقیقات و اطلاعات غلط شایع که روایت صنعت شاهدانه را تا به امروز سنگین می کند ، از آن استفاده کنند. TRICHOMES.com مأموریت اعلام شده عبارت است از: “روشن كردن تواریخ حشیاب – یك جستجوی ، یك داستان ، یك موفقیت در هر زمان.”

اخبار مرتبط  کاسیو مدل همکاری با Honda Racing را برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد EDIFICE راه اندازی کرد

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با این بیانیه مطبوعاتی داشته باشید ، لطفا ایمیل های خود را به آدرس های زیر ارسال کنید: [email protected]

SOURCE Trichomes.com

لینک های مربوطه

https://trichomes.com

پاسخی بگذارید