SimplyRFiD موجودی عینک را برای اسناد چشم خودکار می کند

وارنتون ، وا.، 24 مه سال 2020 / PRNewswire / – دکتر شوک ، صاحب منبع در Vision منبع گفت: “اگر شماره های خود را نمی شناسید ، تجارت خود را نمی دانید.” آرلینگتون تگزاس.

شوونک ، مانند همه پزشکان چشم ، برای تکمیل سهام و تکیه بر حافظه و فروش محصولات خود تکیه کرده است و به او می گوید چه چیزی فروش دارد. یک روز طول می کشد تا بتوانید بیش از 1000 قطعه عینک را ذخیره کنید. حالا ، او می تواند این کار را در چند دقیقه انجام دهد.

با AIMS ، Docs Eye شکوفا می شود

Frame Source Group (FSG) “سیستم مدیریت موجودی پیشرفته (AIMS)” را ایجاد کرده است – یک سیستم موجودی مبتنی بر RFID برای کمک به اسناد در کنترل کسب و کار خود. دفاتر فریم های خود را با برچسب های RAIN RFID منفعل برچسب گذاری می کنند و از یک دستگاه خواننده RFID دستی برای گرفتن موجودی استفاده می کنند. به طور متوسط ​​، آنها می توانند 600 فریم در دقیقه را موجودی کنند.

نسخه ی نمایشی AIMS

“فناوری RFID یک دارایی واقعی برای هر مطب دکتر است که به دنبال یک راه حل سریع و آسان برای انجام موجودی کامل هزاران فریم در عرض چند دقیقه است.” گرگ اسمیت، مدیر فروش گروه منبع فریم. “FSG پس از نصب با قیمت بسیار مناسب ، به راحتی اجرا و آماده استفاده می شود. امکانات FSG به دلیل اشتیاق خود برای کمک به هر دفتر ، به نیازهای مشتریان مشاغل کوچک گوش می دهد!”

تنها سیستم موجودی عینک

“RFID در خرده فروشی به طور سنتی روی فرآیندهای تجاری عمومی متمرکز شده است. AIMS به طور ماهرانه یک کار خاص تجاری را حل می کند: عینک. با تمرکز روی یک چیز ، یک برنامه قاتل برای RFID ایجاد می کند.” کارل براونرئیس جمهور SimplyRFiD. “کار با پزشکان چشم بسیار هیجان انگیز است. مستندات مستقل کارآفرینان با دل و اشتیاق هستند که تجارت خود را” بهترین “کنند.”

AIMS در حال پرواز به 3500 مطب پزشک چشم در سراسر کشور است ایالات متحده آمریکا. SimplyRFiD فناوری و نرم افزار RF را ارائه می دهد.

دسترسی

AIMS اکنون در دسترس است 2،995 دلار برای سخت افزار اولیه ، برچسب های کیت و RFID را نصب کنید. 99 دلار/ ماه برای خدمات.

مخاطبین رسانه

ویلیام مونتالبو ، SimplyRFiD ، [email protected]

آنگی مادن، گروه منبع فریم ، [email protected]

درباره گروه منبع فریم

FSG یک شرکت عمده فروشی عینک مستقر در است آدیسون ، تگزاس که اکنون “سیستم مدیریت پیشرفته موجودی” – AIMS را ارائه می دهد. AIMS امروز در فروشگاه App موجود است.

www.FrameSourceGroup.com

تصاویر مرتبط

اهداف-کاهش-همه-روز-inventory.jpg
AIMS فرآیند موجودی تمام روز را به چند دقیقه کاهش می دهد.
پزشکان چشم می توانند وقت بیشتری را صرف درک و مدیریت شغل خود کنند. گزینه های بیشتر ، گزینه های بهتری برای مشتریانی که از داده های جمع آوری شده از RFID استفاده می کنند.

SOURCE SimplyRFiD

اخبار مرتبط  فناوری نسل بعدی - ارزیابی پیشرفته دوباره در شومیز منتشر شد