InventHelp Inventor برای محافظت در برابر نشتی (HLW-2230) دوباره طراحی بهداشتی زنانه را تنظیم کرد.

پیتزبورگ، 25 مه سال 2020 / PRNewswire / – احساس تازه و تمیز می تواند یک چالش برای زنان در دوره قاعدگی باشد. خوشبختانه یک مخترع از باغ میامی ، فلا.، با رویکرد جدیدی روبرو شده است که دیگر نگران نشت نگران نیست ، حتی در روزهایی که سنگین ترین جریان است.

او KOPEX در انتظار حق ثبت اختراع را تهیه کرد تا در دوران قاعدگی از زنان محافظت و راحتی بیشتری را ارائه دهد. به همین ترتیب ، از ریزش روی لباس برای از بین بردن لکه های شرم آور و بو جلوگیری می کند. در عین حال ، از لباس و سایر سطوح در برابر آسیب و آلودگی محافظت می کند ، که آرامش خاطر را برای کاربران نگران فراهم می کند. این کمک جدید بهداشتی نیز کاربردی و کاربردی آسان است. زنان نیز از این که قیمت آن چقدر مناسب ، کارآمد و ارزان است ، قدردانی می کنند.

اخبار مرتبط  اینفوتک ها برای کمک به سریع مشاغل برای ایجاد سریع ارتباطات ایمن برای کارمندان از راه دور ، محاکمه رایگان و دسترسی مبتنی بر ابر به فضای مجازی را ارائه می دهند.

تجربه شخصی مخترع این ایده الهام بخش است. وی گفت: “این ایده از ضرورت شخصی شخصی تکامل یافته است.” “از آنجا که من نمی توانم چیزی شبیه به آن پیدا کنم ، فهمیدم که نیاز به بازار گسترده ای از کاربران را برآورده می کند.”

طرح اصلی به هالیوود/میامی دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-HLW-2230 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

اخبار مرتبط  UniFirst در فروش سالانه قدرت "50 بهترین شرکت برای فروش برای" در لیست جایزه قرار می گیرد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com