در میان بحران COVID-19 و رکود اقتصادی اقتصادی روبرو ، بازار نوشیدنی های گرم (قهوه و چای) در سراسر جهان با رشد 7/19 دلاری پیش بینی شده در طول دوره تجزیه و تحلیل رشد خواهند کرد.

نیویورک، 25 مه سال 2020 / PRNewswire / –

با توجه به بحران COVID-19 و رکود اقتصادی رو به رشد ، بازار نوشیدنی های گرم (قهوه و چای) در سراسر جهان با پیش بینی رشد 19.7 میلیارد دلار آمریکا، در طول دوره تجزیه و تحلیل ، رانده شده توسط نرخ رشد سالانه ترکیبی اصلاح شده (CAGR) از 2.3. پیش بینی می شود قهوه ، یکی از بخش هایی که در این تحقیق اندازه گیری و اندازه گیری شده است ، با رشد بیش از 2.1٪ و رسیدن به اندازه بازار 94.1 میلیارد دلار آمریکا در پایان دوره تحلیل یک دوره غیرمعمول در تاریخ ، همه گیر کوروی ویروس مجموعه ای از وقایع بی سابقه را تحت تأثیر قرار داده است که بر هر صنعت تأثیر می گذارد. بازار قهوه به وضعیت جدیدی باز می گردد که در دوره COVID-19 به جلو ادامه می یابد و مجدداً تعریف و دوباره طراحی می شود. ماندن در بالای روندها و تجزیه و تحلیل دقیق اکنون بیش از هر زمان دیگری برای مدیریت عدم اطمینان ، تغییر و سازگاری مداوم با شرایط جدید و در حال تحول بازار مهم است.

اخبار مرتبط  Restaurant Brands International Inc. قیمت پیشنهادی یادداشت های امن ارشد دومین حق بیمه را اعلام می کند

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p087306/؟utm_source=PRN

به عنوان بخشی از سناریوی جغرافیایی جدید ، ایالات متحده پیش بینی می شود با CAGR 1.3٪ تعدیل شود. در داخل اروپا، منطقه ای که از همه گیر به شدت آسیب دیده است ، آلمان اضافه خواهد شد 418.5 میلیون دلار آمریکا به اندازه منطقه طی 7 تا 8 سال آینده. علاوه بر این ، بیش از 500.3 میلیون دلار آمریکا ارزش تقاضای پیش بینی شده در منطقه از بقیه بازارهای اروپا حاصل می شود. که در ژاپنبخش قهوه به اندازه بازار خواهد رسید 5.3 میلیارد دلار آمریکا با پایان دوره تحلیل مقصر این بیماری همه گیر ، چالش های مهم سیاسی و اقتصادی است چین. در میان فشار فزاینده برای جداشدن و دوری اقتصادی ، تغییر روابط بین چین و سایر نقاط جهان بر رقابت و فرصت ها در بازار نوشیدنی های گرم (قهوه و چای) تأثیر می گذارند. در برابر این پس زمینه و احساسات متغیر ژئوپلیتیکی ، تجاری و مصرف کننده ، دومین اقتصاد بزرگ جهان طی چند سال آینده با رشد 4.7 درصدی همراه خواهد بود و تقریباً به آن اضافه می شود. 6.8 میلیارد دلار آمریکا از نظر فرصت مناسب برای بازار نظارت مستمر بر روی نشانه های ظهور بروز بحران سفارش جدید جهانی پس از COVID-19 ، ضروری است برای مشاغل مشتاق و رهبران حیرت انگیز آنها که در پی یافتن موفقیت در منظره بازار نوشیدنی های نوشابه (قهوه و چای) هستند. تمام دیدگاههای تحقیق ارائه شده مبتنی بر تعامل معتبر تأثیرگذار در بازار است که نظرات آنها بر سایر روشهای تحقیق برتری دارد.

اخبار مرتبط  Nutrena® تعادل هضم کننده را به خط تولید اضافه می کند

رقبای شناخته شده در این بازار ، از جمله دیگر ، فصل های آسمانی ، شرکت. Costa Limited؛ Dilmah (خدمات چای سیلان PLC.)؛ هارنی و پسران؛ شرکت هلدینگ JAB؛ جیکوبز دوو ایبرتز؛ JDB (چین) نوشیدنی با مسئولیت محدود؛ لوئیجی لواززا S.p.A.؛ مک کافه؛ Nestlé S.A .؛ R. Twining and Company Limited؛ Segafredo Zanetti SpA؛ شرکت استارباکس؛ گروه اشتراوس با مسئولیت محدود؛ نوشیدنی جهانی تاتا؛ Tchibo GmbH؛ Tim Hortons Inc؛ UCC Ueshima Cafe Co.، Ltd.؛ Unilever PLC

اخبار مرتبط  کفش مسافرتی Art Travel UIN کفش به دور از کفش به پرستاران مقدم در سراسر جهان می دهد

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p087306/؟utm_source=PRN

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p087306/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com