عید پاک را با پارکر والاس در نکاتی درباره تلویزیون جشن بگیرید

اتلانتا، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – عید پاک تعطیلاتی است که شامل بسیاری از روایات است. بنیانگذار “آنچه در پارکر پاتر” است ، پارکر ، دستورالعمل ها و ایده های به موقع برای ساخت این عید پاک به یاد ماندنی ، حتی در این مواقع دشوار را به اشتراک گذاشت.

راه بسیار مناسبی برای بزرگداشت شرق
یک غذای عالی با پنیر عالی شروع می شود و همه باید این را بدانند ویسکانسین دولت پنیر است ، زیرا ویسکانسین جوایز بیشتری را برای پنیر از هر کشور ، منطقه یا کشور دیگر کسب می کند. با داشتن پناهگاه های زیادی در داخل خانه ، مردم در حال پخت و پز هستند و با روش های خوشمزه ای برای تغذیه خانواده هایشان روبرو می شوند. با پنیر ویسکانسین ، غذاهای بسیار خوبی ایجاد کنید که این یک عید پاک به یاد ماندنی باشد ، مانند یک بیسکویت گوجه بیسکویت بیکن. پنیر ویسکانسین یک غذای خوشمزه است که با بسیاری از شراب ها جفت می شود. حبابها یک جفت جالب برای همکاری با پنیرهای ویسکانسین هستند. اسیدیته شفاف یک شراب درخشان به خوبی با پنیر جسورانه مانند این آبی مخملی جفت می شود. همچنین ، گل رز با توجه به نت و میوه جات بسیار زیبا و با یک پارمسان شیرین ، خوش ذوق و مغذی شناخته شده است. نکته اصلی این است که به دنبال یک برنده اثبات شده ، نشان پنیر Proudly Wisconsin در بسته بندی در سراسر کشور یا WisconsinCheese.com باشید.

BEVERAGES برای بزرگداشت
“Stellabrate” امسال عید پاک با شراب نیمه شیرین و نیمه گازدار مورد علاقه آمریکا استلا روزا! شراب خوشمزه و برنده جایزه استلا روزا آنها را به شراب عالی برای یک وعده غذایی در تعطیلات تبدیل می کند. جدیدترین طعم دهنده ها به استلا روزا خانواده استلا روزا هندوانه و آناناس هستند که هر دو برای بهار مناسب هستند. آنها یک پایگاه عالی برای طراوت ایجاد می کنند استلا روزا کوکتل! از بین انواع شراب های گازدار مانند استلا روزا Prosecco با گلابی طبیعی و سیب زرد و طعم رز Moscato ، پر از اشارات جورجیا هلو و گل آفتابگردان. شرابهای نمادین و نیمه درخشان موجود در این مجموعه مانند اصل استلا روزا روزوبا انواع توت های تازه و استلا روزا رز با نت های توت فرنگی آبدار در حال ترکیدن هستند. موجود در فروشگاه های مواد غذایی یا مشروبات فروشی محلی یا Stellarosa.com.

فعالیتهای شرقی

در حالی که در خانه پناه می گیرید ، هنوز تعطیلات را ویژه کنید. آن سنتهای عید پاک را برگردانید. برخی از کارهای تفریحی عید پاک را با بچه ها انجام دهید ، مانند نقاشی تخم مرغ های عید پاک ، سپس با خانواده فوری شکار تخم مرغ عید پاک را انجام دهید.

سبد مشرق زمین باید حراست
عید پاک بدون PEEPS نیست! اگرچه ممکن است امسال سنت ها کمی متفاوت به نظر برسند ، مردم هنوز هم می توانند به درخشان شدن جوجه ها و بانی ها کمک کنند. PEEPS the آب نبات عید پاک بدون شکلات شماره 1 است و این برند دارای هر دو نوع کلاسیک و جدید است که مطمئناً لبخندی بر چهره هر کسی خواهد گذاشت! از نماد زرد جوجه گرفته تا طعم های جدید مانند شکلات پودینگ و شکل های جدید مانند ژله لوبیا ، چیزی وجود دارد که “herbunny” می تواند از آن لذت ببرد. راه های بسیاری وجود دارد که خانواده ها می توانند در این عید پاک ابراز عقیده خود را ابراز کنند! برای خرید آسان آنلاین و برای الهام گرفتن از دستور العمل ها و صنایع دستی مطمئن شوید که به والدین کمک می کند تا فرزندان را در این فصل عید پاک مشغول نگه دارند.

پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

parker-wallace.jpg
پارکر والاس
پارکر والاس از جانب چه در مورد پارکر پلیت در مورد سرگرمی عید پاک در خانه امسال صحبت می کند

لینک های مربوطه

سایت اینترنتی

فیلم

منابع نکاتی در تلویزیون

لینک های مربوطه

http://www.tipsontv.com

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor چربی های سگ چند منظوره (KOC-1324) را توسعه می دهد

پاسخی بگذارید