Redwood Green Corp. رایان اسمیت را به عنوان مدیر عامل بخش خوب مدرسان استخدام می کند

دنور، 26 مه سال 2020 / PRNewswire / – Redwood Green Corp. (“ردوود گرین”) (OTC: RDGC) اعلام کرد که ، بلافاصله ، رایان اسمیت شروع به کار در نقش مدیر عامل تازه ایجاد شده (COO) برای Good Meds ، یک بخش عملیاتی Redwood Green خواهد شد. اسمیت با تجربه ای عمیق در بخش خرده فروشی و حشیش از جمله با Dollar General ، GAP Inc. و CURE Solutions به پزشکان خوب می آید..

وی گفت: “دانش و درک صنعت رایان از سمت کشت همراه با تجربه وی در زمینه انجام عملیات چند دولتی ، وی را به عنوان فردی ایده آل برای کمک به بهینه سازی مفاخر خوب برای آینده” تبدیل می کند. ” مایکل ساکسونمدیر عامل شرکت Redwood Green Corp. “من انتظارات زیادی از او و جان هاو در ماههای آینده تأثیر مثبتی روی مارک تجاری Good Meds و خط اصلی خواهد گذاشت. ”

اسمیت گفت: “من از پیوستن به خانواده شرکتهای ردوود گرین به عنوان COO of Meds Good خوشحالم.” “از آنجا که من در مورد Meds خوب بیشتر آموختم ، من تحت تأثیر کیفیت و مراقبت از مدیریت عملکردها قرار می گیرم. من مشتاقانه منتظر ارزیابی فرصت ها در همه جنبه های شرکت از جمله کشت ، تولید و توزیع آن هستم که منجر به افزایش سودآوری می شود. “”

اخبار مرتبط  Allset از یک برنامه و وب سایت جدید برای یک انتخاب راحت تر و شام خوردن تجربه رونمایی کرد

درباره شرکت Redwood Green Corp.
ردوود گرین به دنبال تبدیل شدن به شرکت پیشرو کانابینوئید CPG با مقیاس ملی است. مأموریت ما این است که محصولات کانابینوئیدی با کیفیت بالا ، ایمن و مؤثر را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم که در ابتدا بر نیازهای مصرف کنندگان در بهبود ورزش ، سلامتی زنان و مراقبت شخصی متمرکز شده اند. خانواده شرکتهای Redwood Green با دستیابی به Meds خوب در سال 2019 شروع به کار کردند. ردوود گرین بالاترین استانداردهای حاکمیت را حفظ کرده و تحت عنوان نماد تجاری RDGC در بازار فرابورس معامله می شود. برای اطلاعات بیشتر به redwoodgreencorp.com مراجعه کنید

این بیانیه مطبوعاتی پیشنهاد اوراق بهادار یا درخواست خرید ، اشتراک یا فروش اوراق بهادار در ایران نیست ایالات متحده آمریکا یا در هر حوزه قضایی دیگری که انجام آن غیرقانونی خواهد بود.

سوالات مربوط به سرمایه گذار:
[email protected]

رسانه ها:
[email protected]

بیانیه های به جلو
این پیام ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواهی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 باشد ، که شامل ریسک های شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل ، از جمله عوامل خطر شناسایی شده در پرونده های SEC شرکت می باشد و ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا دلالت شده توسط بیانیه های آینده نگر متفاوت است. خطرات و ابهامات موجود شامل ، بدون محدودیت ، تغییر در شرایط نظارتی مؤثر بر فروش و استفاده از شاهدانه یا محصولات شاهدانه ، تقاضا برای محصولات شرکت ، بودجه داخلی و وضعیت مالی شرکت ، عرضه محصول ، رقابت ، وابستگی ما به شرکای تجاری ما ، و سایر موارد تجاری مربوط به شرکت ، محصولات آن و بازارهایی که شرکت در آن فعالیت می کند و همچنین شرایط کلی اقتصادی. اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ این مقاله ارائه می شود ، و مگر اینكه طبق قوانین اوراق بهادار قابل اجرا باشد ، شركت هرگونه قصد و یا تعهدی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در هرگونه اظهارنامه آینده نگر ، چه در نتیجه جدید ، رد می كند. اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر.

اخبار مرتبط  در پاسخ به فرماندار نیوسوم ، لایحه 2149 مجمع قانونی را به عنوان دیگر نامه های پست به همراه سایر طرف های مربوطه امضا كرد ، Dine Black LA و انجمن رستوران های لاتین بیانیه زیر را منتشر كردند:

احتیاط در مورد عملیات حشیش در ایالات متحده
سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که محدودیت های قانونی و مقررات قابل توجهی وجود دارد که بر صنعت حشیش حاکم است ایالات متحده. ماری جوانا ، همانطور که در قانون مواد کنترل شده ایالات متحده تعریف شده است ، طبق قانون مربوطه ، یک داروی برنامه I است که طبق قانون فدرال در ایالات متحده غیر قانونی است و این امر را غیرقانونی می کند ، از جمله موارد دیگر ، شاهد ، توزیع و یا داشتن حشیش است. معاملات مالی شامل درآمد حاصل از فعالیت های تجاری مرتبط با حشیش در ایالات متحده و یا در نظر گرفته شده برای ترویج ، ممکن است مبنای پیگرد قانونی طبق قانون قابل اجرا در آمریکا برای پولشویی ایالات متحده باشد. لطفاً پرونده های SEC را با توجه به عوامل خطر مرتبط با پرونده بررسی کنید.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor سیستم بهبود یافته سینک پاش برای سینک های آشپزخانه را توسعه می دهد (NMJ-511)

SOURCE Redwood Green Corp.

لینک های مربوطه

redwoodgreencorp.com