الکس برگنمن Astros برای کمک به تغذیه هوستونی ها تحت تأثیر COVID-19 همه گیر ، کمپین 1 میلیون دلاری را راه اندازی کرد

هوستون، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – الکس برگنمن ، پایه گذار سوم مشهور هوستون آستروس ، FEEDHOU را راه اندازی کرده است 1 میلیون دلار کمپین جمع آوری کمک مالی برای کمک به غذا هیوستونساکنین ساکنین در طول بحران COVID-19 ناامنی غذایی را تجربه می کنند. درآمد حاصل از این کارزار مستقیماً به سود بانک غذا هیوستون ، غیر انتفاعی متعهد به تغذیه گرسنگی در این کشور سود می برد هیوستون حوزه.

وی ادامه داد: “در حالی که آستروس از میدان خارج است ، می خواهم تیم جدیدی برای کمک به شما ایجاد کنم هیوستون گرسنه هیوستون آقای برگنمن گفت: “خانه من است ، و در حال حاضر خانه من نیازمند است.” با همکاری با سازمان بزرگی مانند بانک غذا هیوستون ، همه ما می توانیم وظیفه خود را برای اطمینان از این کار انجام دهیم. هیوستون کودکان و خانواده های محروم همچنان در این مواقع دشوار پشتیبانی خود را دریافت می کنند. ”

برای کمک به شروع این طرح ، آقای برگرمن به همراه کارآفرین محلی جیم “تشک مک” مکینگول هر یک مرتکب شده اند 100000 دلار برای علت

اخبار مرتبط  Aphex BioCleanse Systems Inc ، OTC ، SNST ، تأییدیه وثیقه های قضایی قبلی را که توسط پیش نویس Sunset Capital Assets ، واریز شده تأیید کرد

آقای مکینگول گفت: “من از حمایت از بانک غذا هیوستون ، سازمانی پیشرو که برای کمک به Texans در طول این بیماری استفاده می کند ، هیجان زده ام.” “بانک غذا هوستون برای دهه ها نیرو خوبی بوده است و من نمی توانستم از این بابت شریک باشم الکس برگنمن، پل وال و بانک غذا هیوستون. ”

گردهمایی روح جامعه در پس کمپین “هوستون قوی” که پس از طوفان هاروی رشد کرد ، آقای برگرمن اکنون از هیوستونیایی ها خواست تا پا به صفحه بگذارند و مشارکت کنند. کمک مالی می تواند با تایپ کردن “FEEDHOU” در یک پیام متنی به شماره 41444 یا با مراجعه به صفحه اهدای ارتش FEEDHOU الکس به صورت آنلاین در https://bit.ly/2y1eB96 انجام شود.

آقای برگن اضافه می کند: “من از همه می خواهم که عضو این ارتش از اهدا کنندگان باشند.” “با هم ، ما می توانیم به جهانیان احساس جامعه و تاب آوری را نشان دهیم که آمده است تا فقط ما را به عنوان یک شهر تعریف کنیم.”

اخبار مرتبط  بعد از یک سال قانونی شدن بیشتر ، سفارش علفهای هرز بصورت آنلاین با Blowout420 آسان است

هیوستون رپر پل وال حمایت خود را از FEEDHOU با ایجاد یک آلبوم ویژه با عنوان “چهره منجمد – جلد 3 – نسخه FEEDHOU” نشان می دهد که شامل ترانه ها و متن ترانه های الهام گرفته از رسالت FEEDHOU است و در سیستم عامل های موسیقی مانند Spotify در دسترس خواهد بود. برای تقویت حمایت خود ، این نوازنده برجسته همچنین آثار هنری را ساخت که به طور برجسته “FEEDHOU” را روی جلد آلبوم جدید خود به نمایش می گذارد.

آقای وال گفت: “هر فرصتی برای ایجاد فاصله بین کسانی که به کمک نیاز دارند و کسانی که می خواهند کمک کنند ، من کم می کنم.” “من قهرمان هیپ هاپ مردم هستم و الکس و مک قهرمان جهان آنها هستند. من بسیار خوشبخت هستم که بخشی از کارهایی که برای بانک غذا هوستون انجام می دهند هستم و خوشحالم که می توانم به شهری که بخشیده است برگردم. من خیلی

درباره بانک غذا هوستون:
ماموریت بانک غذا هوستون تهیه غذا برای زندگی بهتر است. سال گذشته این دسترسی در 18 ایالت جنوب شرقی به 104 میلیون وعده غذایی مغذی فراهم شد تگزاس از طریق 1500 شرکای جامعه ما که شامل شربت غذا ، آشپزخانه سوپ ، ارائه دهندگان خدمات اجتماعی و مدارس است. بانک غذا هوستون تمرکز زیادی روی غذاهای سالم و محصولات تازه دارد. علاوه بر توزیع غذا ، بانک غذا خدمات و ارتباطاتی را با برنامه هایی ارائه می دهد که دلایل اصلی گرسنگی را برطرف می کند و با هدف کمک به خانواده ها در رسیدن به ثبات طولانی مدت از جمله آموزش تغذیه ، آموزش شغلی ، مدیریت بهداشت و کمک به امنیت دولت- کمک های مالی همچنین در کنار بانک های مواد غذایی شریک در کار می کند شهرستان مونتگومری، کشور گالوستون و دره برازوس. بانک غذا هوستون عضو معتبری در Feeding America ، شبکه بانک غذا کشور است و دارای رتبه چهار ستاره از Charity Navigator است.

اخبار مرتبط  چندساله آلیسون پالادینو اولین بازی پیشرفته را رقم می زند

تماس با رسانه:
جنی بیو مک کوی
832-567-3899 (تلفن همراه)
[email protected]

منبع الکس برگنمن

پاسخی بگذارید