جوایز ویژه و دونات رایگان دوباره‌ی LaMar در روز ملی دونات به متخصصان خدمات ضروری بروید

دنور، 27 مه سال 2020 / PRNewswire / – در سلام و احترام به سهم بی شماری کارگران خدمات جامعه در طول همه گیری های کورو ویروس ، دونات LaMar روز ملی دونات سال 2020 را جشن می گیرد 5 ژوئن با دو برابر کردن نان شیرینی سالانه خود به مراقبت های بهداشتی ، مراقبت از کودک ، آموزش و پرورش و متخصصان پاسخ دهنده اول و همچنین با دادن یک سال نان شیرینی به برندگان اولین جوایز خدمات ضروری خود.

دوناتهای LaMar ، که از همان دستور العمل های اصلی ایجاد شده توسط بنیانگذار آن ، اقدام به تهیه دونات های دست ساز کرده است ری لامار از سال 1933 ، از مردم تقاضا می کند نامزدی هایی برای جوایز ارائه دهند که متخصصان خدمات عمومی که در طول قرنطینه COVID-19 خدمات فوق العاده ای در جامعه ارائه داده اند ، مورد توجه قرار می گیرند.

اخبار مرتبط  شرکت Newleaf Brands امضا توافق قطعی برای به دست آوردن 37.5٪ از منابع دارایی Trellis و نظرات در مورد Initiative Petition 34 برای قانونی ساختن روان درمانی Psilocybin در Oregon

نامزدهای مربوط به مشاغل مربوط به آموزش ، مراقبت از کودکان ، مراقبت های بهداشتی یا پلیس آتش نشانی – EMT می توانند در این دوره ارائه شوند LaMars.com/EssentialServiceهمراه با توضیحی درباره اینکه چرا نامزد شایسته است

علاوه بر این ، در روز ملی پیراشکی ، LaMar به هر کسی که شواهدی از اشتغال در خدمات عمومی ارائه دهد – دو کارت ویزیت رایگان می دهد – به عنوان مثال کارت ویزیت ، پلاک نام یا نشان یا یک لباس. تمام اعضای دیگر مردم یک شیرینی رایگان دریافت می کنند. در هر صورت خرید لازم نیست.

اخبار مرتبط  هشدارهای ProfNet Expert برای 5 ژوئن 2020

جوایز خدمات ضروری با پاسخ مشتری به آغاز ماه آوریل راه اندازی یک خط دونات داغ برای کارمندان بیمارستان های مراقبت از بیماران COVID-19 الهام گرفته شده است. مت جوزلینرئیس جمهور دونات LaMar.

جوزلین گفت: “ما با مشتریانی موافقت کردیم که به ما گفتند که سایر مشارکت کنندگان در نبرد با ویروس همانقدر سزاوار هستند.” “هیچ فرصتی بهتر از روز ملی دونات وجود ندارد تا از قهرمانان جامعه غوطه ور که به ما کمک می کنند تا زندگی خود را در حد معمول زندگی خود در طول زمان تلاش بگذرانیم ، تشکر کنیم.”

اخبار مرتبط  Graze نسل بعدی چمن زنی برقی هوشمند ، کاملاً مستقل را معرفی می کند

دونات های LaMar در سراسر بیماری همه گیر باز است ، اگرچه این شرکت مناطق ناهار خوری داخلی را بسته و تعداد مشتری های مجاز در هر فروشگاه را به طور همزمان محدود کرده است.

مخاطب:
ماسورلین مالوری
سخنگوی شرکت
دونات لاامار
303.225.9597

منبع دونات LaMar

لینک های مربوطه

http://www.lamars.com