آملا عصاره بازار به شاهد شاهد کاربردهای پیشرفته در بخش های آرایشی ، بهداشت شخصی ، داروسازی ، مواد غذایی و آشامیدنی تا سال 2025

فلتون ، کالیفرنیا، 27 مه سال 2020 / PRNewswire / – تخمین زده می شود که بازار جهانی عصاره آملا به دست یابد 49.34 میلیارد دلار مطابق با گزارش جدید Milions Insights تا سال 2025. پیش بینی می شود که بازار در CAGR 4.9٪ در دوره پیش بینی رشد کند. افزایش آگاهی سلامت در بین مصرف کنندگان همراه با مزایای مختلف سلامتی مرتبط با عصاره آملا احتمالاً باعث رشد بازار از سال 2019 تا 2025 خواهد شد.

آملا سرشار از آنتی اکسیدان است و برای سیستم های مختلف بدن از جمله دستگاه گوارش ، سیستم ایمنی بدن ، سلامت قلب و چندین مورد دیگر مزایای سلامتی برای سیستم بدن فراهم می کند. مقدار زیادی آنتی اکسیدان موجود در عصاره آملا در کاهش بیماری های قلبی ، التهاب و آسیب سلول ها کمک می کند. بنابراین ، انتظار می رود مزایای بهداشتی متعدد مرتبط با این عصاره باعث رشد بازار در آینده نزدیک شود.

عصاره آملا مبتنی بر پالپ انتظار می رود در سریعترین CAGR 5.2٪ در سالهای پیش بینی رشد کند. پالپ به طور گسترده ای در صنعت داروسازی و نوشیدنی استفاده می شود. پیش بینی می شود که تولید جدید توسط بازیکنان اصلی منجر به رشد این بخش شود. گیاهان Neelamari ، به تازگی پودر پالپ خالص Amla را معرفی کرده اند که انتظار می رود در مراقبت از پوست و مو موثر باشد.

اخبار مرتبط  Qi Card شخصی سازی طراحی شده توسط مصرف کننده را با کارت اکتیاری ارائه می دهد

لطفاً برای دریافت pdf نمونه اینجا را کلیک کنید و جزئیات بیشتری را در مورد “بازار عصاره آملا“گزارش 2025.

در بین مناطق مختلف کاربرد ، بخش ماده مغذی احتمالاً در بالاترین CAGR با 7.7٪ در طول دوره پیش بینی رشد خواهد کرد. به دلیل افزایش تقاضا برای این بخش ، بازیکنان مختلف در حال معرفی این محصول به صورت کپسول ، پودر و قرص هستند. به عنوان مثال ، Orgasia Biotech عصاره آملا را به شکل کپسول ارائه می دهد که به کاهش وزن کمک می کند.

آسیا و اقیانوسیه با بیشترین سهم در بازار عصاره آملا برگزار شد 10.58 میلیارد دلاردر سال 2018. حضور بازیکنان مهم مختلف و افزایش آگاهی در مورد فواید سلامتی مکمل های پروتئین و ویتامین باعث رشد این منطقه می شود. اروپااز سوی دیگر ، انتظار می رود که با توجه به استفاده روز افزون از عصاره های آملا در صنعت آرایشی ، شاهد رشد قابل توجهی در دوره پیش بینی باشیم.

یافته های کلیدی دیگر این گزارش حاکی است:

 • در سال 2018 ، عصاره آملا مبتنی بر پودر بیشترین سهم بازار را با 63.89٪ حفظ کرده است. این بخش احتمالاً در CAGR 4.7٪ در دوره پیش بینی رشد خواهد کرد.
 • بخش غذایی و آشامیدنی به دلیل افزایش آگاهی در مورد فواید مختلف سلامتی ارائه شده توسط عصاره آملا ، بیشترین سهم را در سال 2018 داشته است.
 • آسیا و اقیانوسیه بزرگترین سهم بازار را با ارزش 10.58 میلیارد دلار، در سال 2018. این منطقه به احتمال زیاد تسلط خود را تا سال 2025 ادامه خواهد داد.
 • اروپا پیش بینی می شود در دوره پیش بینی در بالاترین CAGR رشد کند.
اخبار مرتبط  در سراسر جهان صنعت بسته بندی شیر تا سال 2026

گزارش تحقیق 80 صفحه با TOC در “بازار جهانی عصاره آملا” را در: https://www.millioninsights.com/industry-reports/global-amla-extract-market

Million Insights بر اساس نوع محصول ، کانال توزیع و منطقه ، بازار جهانی عصاره آملا را تقسیم کرده است:

 • چشم انداز نوع عصاره Amla (درآمد ، میلیارد دلار ، 2015 – 2025)
 • چشم انداز برنامه کاربردی عصاره Amla (درآمد ، میلیارد دلار ، 2015 – 2025)
  • غذا و نوشیدنی
  • داروسازی
  • مراقبت شخصی و لوازم آرایشی
  • ضدعفونی کننده
 • چشم انداز منطقه ای آملا استخراج (درآمد ، میلیارد دلار ، 2015 – 2025)
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
  • آسیا و اقیانوسیه
  • مرکزی & آمریکای جنوبی
  • خاورمیانه و آفریقا

آخرین گزارش های تحقیقات بازار را با میلیون بینش مرور کنید:

اخبار مرتبط  هشدار سهامدار: موسسه حقوقی پومرانتز سهامداران با ضرر در مورد سرمایه گذاری خود در Aurora Cannibas ، Inc را از دادخواست دادخواست طبقه بندی و مهلت آتی یادآوری می کند

درباره میلیون بینش:

Mision Insights ، توزیع کننده گزارش تحقیقات بازار است که فقط توسط ناشران حق بیمه منتشر شده است. ما یک بازار جامع داریم که شما را قادر می سازد قبل از خرید ، نقاط داده را با یکدیگر مقایسه کنید. فعال کردن خرید آگاهانه ، شعار ما است و ما کوشش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما قبل از سرمایه گذاری ، از جستجوی نمونه های متعدد برخوردار شوند. انعطاف پذیری خدمات و سریعترین زمان پاسخ ، دو ستون هستند که مدل کسب و کار ما برپا شده است. فروشگاه گزارش بازار تحقیقات ما ، شامل گزارش های عمیق ، از انواع مختلف عمودی در صنعت ، مانند مراقبت های بهداشتی ، فناوری ، مواد شیمیایی ، مواد غذایی و نوشیدنی ، کالاهای مصرفی ، علم مواد و خودرو است.

مخاطب:
رایان مانوئل
متخصص پشتیبانی تحقیقات ، ایالات متحده آمریکا
میلیون بینش
تلفن: + 1-408-610-2300
تلفن رایگان: 1-866-831-4085
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.millioninsights.com/
با ما دنبال کنید: LinkedIn | توییتر

منبع بینش بین المللی