ریکو از HD PENTAX-D FA * 85mm F1.4ED SDM AW برای دوربین های دیجیتال SLR K-Mount خبر داد

PENTAX یک نوع جدید با حلقه SDM (موتور مستقیم درایو Supersonic) را بطور انحصاری برای این لنز جدید ایجاد کرده است تا بتواند عملکرد فوکوس اتوماتیک با سرعت بالا و بی عیب و نقص را فعال کند ، با یک طراحی بیرونی که اطمینان بیشتری از عملکرد فوکوس دستی دارد. لنز HD PENTAX-D FA * 85mm F1.4ED SDM AW نه تنها برای اطمینان از بالاترین قدرت تصویربرداری در حال حاضر ممکن ، بلکه همچنین برای بهینه سازی شادی عکس گرفتن طراحی شده است.

این لنز جدید سه عنصر نوری شیشه ای Super ED (پراکندگی فوق العاده کم) را به حداقل می رساند تا به طور مؤثر میزان انحراف کروماتیک را به حداقل برساند ، و یک عنصر نوری کروی شکل شیشه ای را برای جبران موثر ناهنجاری های کروی و کرومیک و انحنای میدان برای ارائه فوق العاده روشن و پر کنتراست تصاویر با وضوح لبه به لبه ، حتی در دیافراگم باز. این طرح همچنین باعث می شود که در فاصله فوکوس چهار متری اعوجاج به تقریبا صفر برسد تا تصاویر کاملاً مشخص و بدون تحریف در کل محدوده فوکوس ، از حداقل فاصله فوکوس تا بی نهایت ارائه شود.

لنز HD PENTAX-D FA * 85mm F1.4ED SDM AW دارای حداکثر دیافراگم F1.4 است که با بسیاری از موضوعات مختلف در طیف وسیعی از کاربردها مفید است ، از جمله پرتره هایی با پس زمینه به طور موثر جبران شده ، عکسبرداری دستی از صحنه های داخلی و عکاسی منظره. دیافراگم فوق العاده بزرگ تصویری منظره روشن و واضح ایجاد می کند که مطمئناً باعث خلاقیت و تخیل عکاسی خواهد شد.

این لنز جدید به عنوان یک مدل AW (All Weather) ساخته شده است و دارای هشت ساخت و ساز ضد آب در برابر گرد و غبار و دارای 8 مهر و موم خاص برای جلوگیری از نفوذ آب به بشکه لنز است. هنگامی که با بدنه دوربین دیجیتال PENTAX مقاوم در برابر گرد و غبار ضد آب ، از یک دوربین تصویربرداری دیجیتالی PENTAX ضد آب استفاده می کنید ، از یک سیستم تصویربرداری دیجیتال با دوام و قابل اطمینان اطمینان می دهد که در تنظیمات عکسبرداری خواستار عالی – حتی در باران یا غبار ، یا در مکان هایی که مستعد پخش شدن آب یا اسپری هستند ، عمل می کند.

اخبار مرتبط  هدف برای ارتقا تلاشها و پیشبرد عدالت اجتماعی 10 میلیون دلار و منابع مداوم متعهد است

| قیمت گذاری و در دسترس بودن |

لنزهای HD PENTAX-D FA * 85mm F1.4ED SDM AW اواسط ماه ژوئن در www.us.ricoh-imaging.com و همچنین در خرده فروشی های مجاز برای تصویربرداری ریکو برای قیمت خرده فروشی پیشنهادی یک تولید کننده 1899.95 دلار.

| ویژگی های اصلی HD PENTAX-D FA جدید*85mm F1.4ED SDM AW |

1. لنزهای سری جدید و پر کارآمد برای ارائه کیفیت تصویر ایده آل

با پیش بینی پیشرفت بیشتر بدنه های دوربین SLR در آینده ، PENTAX این لنز را طراحی کرده است تا با جبران ناهنجاری های مختلف به حداقل و در عین حال قدرت حل کننده را تا حد زیادی افزایش دهد ، تصاویر با وضوح فوق العاده و با کنتراست بالا را با وضوح لبه به لبه ارائه دهد. در سری ستاره های نسل بعدی کاملاً ضروری است. این عملکرد تصویربرداری بسیار عالی حتی در دیافراگم باز ، زیبایی ارائه می دهد بوکه اثر (defocus) و ارائه تصویر برجسته در فواصل نزدیک – تمام دلایلی که باعث تولید تصاویر با کیفیت بالا و تعریف شده می شود. همچنین دارای حداکثر دیافراگم F1.4 فوق العاده بزرگ است که برای بسیاری از موضوعات مختلف در طیف وسیعی از برنامه ها مفید است ، از جمله پرتره هایی با پس زمینه کاملاً جبران شده ، عکسبرداری دستی از صحنه های داخلی و عکاسی منظره. به دوربین کمک می کند تا یک تصویر منظره روشن و واضح را ایجاد کند که از خلاقیت و تخیل عکاس الهام بخش باشد.

2. پیشرفته ترین فناوری نوری

این لنز شامل سه عنصر نوری شیشه ای Super ED (پراکندگی فوق العاده کم) برای به حداقل رساندن انحراف کروماتیک ، و یک عنصر نوری کروی شیشه ای شکل برای جبران موثر انحراف های کروی و کرومیک و انحنای میدان برای ارائه تصاویر فوق العاده روشن و با کنتراست بالا با وضوح لبه به لبه ، حتی در دیافراگم باز. همچنین برای تحویل تصاویر کاملاً تعریف شده و بدون تحریف در کل محدوده فوکوس ، از حداقل فاصله فوکوس تا بی نهایت ، تحریف را به تقریباً صفر کاهش می دهد. این لنز همچنین با پوشش سطح بالا ، چند لایه High-Definition (HD) درمان می شود ، که باعث کاهش میانگین بازتاب در طیف پرتوی مرئی به کمتر از 50٪ از پوشش های چند لایه معمولی می شود و به طور موثر تصاویر شعله ور و شبح را کاهش می دهد. حداقل در شرایط روشنایی مانند نور پس زمینه ، حداقل است.

اخبار مرتبط  Potandon Producting به مشتریان از حادثه امنیت داده خبر می دهد

۳ SD SDM از نوع حلقه های جدید طراحی شده و جدید

برای ارائه بالاترین کیفیت تصویر ممکن در کل محدوده فوکوس – از حداقل فاصله فوکوس تا بی نهایت – این لنز دارای یک SDM از نوع حلقه ای جدید تازه طراحی شده است تا بتواند مکانیسم فوکوس را به طور مؤثر هدایت کند ، که از تعداد بیشتری از عناصر نوری تشکیل شده است. لنزهای معمولی ، و برای تغییر گروههای سنگین با نوری عقب در عناصر مورد نیاز است. این SDM جدید با ایجاد گشتاور تقریبی 1.3 برابر بیشتر از واحد نصب شده در HD PENTAX-D FA * 50mm f1.4 SDM AW ، عملکرد فوکوس اتوماتیک با سرعت بالا و بی عیب و نقص را تضمین می کند.

4. مقاوم در برابر گرد و غبار ، ساخت و ساز در برابر آب و هوا

این لنز به عنوان یک مدل AW (All Weather) ایجاد شده است ، دارای یک ساختمان مقاوم در برابر گرد و غبار و مقاوم در برابر آب و دارای هشت مهر و موم خاص برای جلوگیری از نفوذ آب به بشکه لنز است. هنگامی که با بدنه دوربین دیجیتال SLR دیجیتال PENTAX مقاوم در برابر آب و هوا ، از یک سیستم تصویربرداری دیجیتال با دوام و قابل اطمینان اطمینان حاصل می کند که در شرایط خواستار عکسبرداری بسیار عالی – حتی در باران و غبار یا در مکان هایی که مستعد لکه های آب یا اسپری هستند ، عمل می کند.

اخبار مرتبط  ترفند یا درمان؟ آکرنا هالووین را با تولید 103 میلیون دلار فروش شاهدانه پیش بینی می کند

5. سایر ویژگی ها

  • دیافراگم نه تیغه ای شکل گرد برای تولید طبیعی و زیبا بوکه (defocus) تا تنظیم دیافراگم F2.8 تأثیر می گذارد ، در حالی که اثر کمبود منابع نوری نقطه را به حداقل می رساند
  • طراحی بیرونی که عملکرد حلقه فوکوس را در عکسبرداری با فوکوس دستی تسهیل می کند و یک سفت و محکم را فراهم می کند
  • مکانیسم کنترل دیافراگم الکترومغناطیسی ** برای کنترل بی نقص و دقیق قرار گرفتن در معرض دقت در هنگام ضبط ویدیو
  • روکش SP (Super Protect) برای نگه داشتن سطح جلویی از گرد و غبار و لکه ها

** این مکانیسم در دسترس است که لنزها روی K-1 Mark II ، K-1 ، K-3 II ، K-3 ، KP نصب شوند.
بدنه دوربین K-70 ، K-50 ، K-S2 یا K-S1.

| درباره شرکت تصویربرداری ریکو شرکت آمریکایی |

Ricoh Imaging Americas Corporation یک شرکت تابعه از شرکت Ricoh Ltd. ، یک شرکت فناوری جهانی است که در تجهیزات تصویربرداری اداری ، راه حل های چاپ تولید ، سیستم های مدیریت اسناد و خدمات فناوری اطلاعات تخصص دارد. دفتر مرکزی در توکیو، Ricoh Company Ltd. بخشی از گروه ریکو است که در حدود 200 کشور و منطقه فعالیت می کند.

این شرکت که اکنون به عنوان شرکت ریکو با مسئولیت محدود فعالیت می کند در ابتدا در سال 1919 با نام شرکت سهامی نوری Asahi تأسیس شد و اولین دوربین SLR خود را در دهه 50 با نام PENTAX راه اندازی کرد. امروز ، این شرکت همچنان به تولید میراث غنی ، برنده جوایز دوربین های PENTAX DSLR ، لنزها و تجهیزات نوری اسپرت و همچنین ارائه دوربین های دیجیتال شیک و جمع و جور ریکو ، معروف به مجموعه های گسترده و غنی از ویژگی های خود می پردازد.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.us.ricoh-imaging.com مراجعه کنید

© 2020 شرکت تصویربرداری ریکو شرکت آمریکایی. کلیه حقوق محفوظ است. همه نامهای محصولات ارجاع شده علائم تجاری شرکتهای مربوطه می باشند.

SOURCE Ricoh Imporation Corporation

لینک های مربوطه

https://us.ricoh-imaging.com