بازار فیبرهای غذایی نامحلول تا سال 2026 به 5 میلیارد دلار برسد ، گفت: Global Market Insights، Inc.

افزایش سیاست ها و ابتکارات دولت برای بهبود مصرف مواد غذایی در بین مردم باعث تقاضای صنعت فیبرهای غذایی نامحلول می شود. سرمایه گذاری های اساسی به منظور تحقیق و توسعه توسط شرکت های پیشرو منجر به افزایش ماندگاری ، بهبود بافت و ثبات گرما در مواد غذایی و نوشیدنی شده است. برچسب زدن دقیق حقایق تغذیه و استانداردهای مربوط به مواد غذایی بسته بندی شده که حاکی از مناسب بودن ادعاهای فیبر در رژیم غذایی است در بهبود کیفیت محصولات کمک خواهد کرد.

درخواست نمونه این گزارش تحقیق @ https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/2874

میوه ها و سبزیجات به عنوان منابع برجسته الیاف رژیم غذایی نامحلول در سال 2019 بیش از 40 درصد سهم بازار را تشکیل می دهند. میوه ها و سبزیجات مانند اسفناج ، هویج ، کلم بروکلی ، گل کلم ، کلم ، کلم ، سیب ، موز ، انبه ، نارنجی و سبزیجات برگ تیره . منابع عالی فیبر نامحلول هستند. این مواد اساسی به تقویت سلامت روده ، از حساسیت به انسولین حمایت می کنند و به کاهش خطر ابتلا به دیابت کمک می کنند. پیشرفت های فن آوری امکان استفاده از میوه و ضایعات سبزیجات برای به دست آوردن فیبر در رژیم غذایی ، تأثیر مثبتی بر چشم انداز بازار خواهد گذاشت.

برخی از یافته های مهم گزارش بازار فیبرهای غذایی نامحلول شامل موارد زیر است:

  • افزایش شیوع چاقی ، مشکلات کلسترول ، دیابت ، دستگاه گوارش و سایر موارد بهداشتی در بین جمعیت جوان باعث افزایش تقاضا برای کالری کم و محصولات غذایی سالم شده است. این رشد صنعت جهانی را در طول دوره پیش بینی حمایت می کند.
  • خواص عملکردی جامع از جمله تخمیر باکتری ها ، عملکردهای جاذب ، ظرفیت نگه داشتن آب و به عنوان عوامل ضخیم کننده در برنامه های لبنی باعث تقاضای محصول می شود.
  • افزایش آگاهی مصرف کننده از میزان دریافت فیبر در نوزادان به دلیل توصیه سازمان های دولتی باعث افزایش صنعت می شود.
  • برخی از بازیکنان اصلی بازار که فیبرهای غذایی نامحلول را تولید می کنند عبارتند از: ADM ، Cargill ، Ingredion Incorporated، Tate & Lyle، Roquette Freres، SunOpta، Corporation پردازش دانه، DuPont Danisco و J. Rettenmaier & Sohne GmbH.
  • آمار بازار برای فیبرهای غذایی نامحلول در بازار برای استفاده از نوشیدنی ها بالاترین CAGR را تحمل می کند و این بخش نیز به دلیل افزایش تقاضا برای ماست غنی از مواد مغذی ، شیر و سایر محصولات نوشیدنی برای حفظ سلامت روده مناسب مصرف کنندگان ، شاهد افزایش قابل توجهی خواهد بود.
  • آسیا و اقیانوسیه منطقه سهم قابل توجهی در صنعت جهانی فیبرهای غذایی نامحلول کسب کرد.
اخبار مرتبط  شرکای Legent ™ Bourbon با Todd Snyder ، طراح لباس مردانه آمریکایی ، برای انتشار یک کت جین الهام گرفته از بوربن

در بینش های کلیدی صنعت که در 300 صفحه با 242 جدول داده های بازار و 16 شکل و نمودار از گزارش پخش شده ، جستجو کنید. “فیبرهای غذایی نامحلول جهانی آمار بازار بر اساس محصول (سلولز ، همی سلولز ، کیتین و کیتوزان ، لیگنین ، فیبر / سبوس ، نشاسته مقاوم) ، منبع (غلات و حبوبات ، میوه و سبزیجات) ، کاربرد (مواد غذایی [Bakery, Breakfast Cereals & Snacks, Confectionery, Dairy, Meat Products, Infant Food]، نوشیدنی ها ، دارویی ، تغذیه حیوانات همراه) ، گزارش تجزیه و تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، تقسیم و پیش بینی بازار رقابتی ، 2015 – 2026“به تفصیل به همراه فهرست مطالب:
https://www.gminsights.com/industry-analysis/insoluble-dietary-fibers-market

اخبار مرتبط  الهام از طراحی که از طریق "نهالستان خواب" به شما می آید!

پیش بینی می شود بازار فیبرهای غذایی نامحلول از کاربرد دارویی بیش از 8٪ CAGR تا سال 2026 را نشان دهد ، به دلیل افزایش سرمایه گذاری R&D و توسعه محصول مکمل های دارویی. تمرکز مصرف کننده برای حفظ تناسب اندام و تنظیم وزن بدن باعث افزایش نفوذ محصول در صنعت مکمل های غذایی شده است. به عنوان مثال ، هر دو ورزشکار حرفه ای و علاقه مندان به تناسب اندام برای کمک به مدیریت وزن و بهبود هضم ، میزان مصرف محصولات غذایی حاوی فیبر را افزایش داده اند.

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود بازار فیبرهای غذایی نامحلول بیش از 7٪ CAGR تا سال 2026 داشته باشد. سناریوی جمعیت شناختی مطلوب ، که هم جمعیت جوان و هم جوانی در جستجوی گزینه های سالم از نظر رژیم غذایی دارند و مکمل ها برای جلوگیری از بیماری ها ، فرصت های شغلی را افزایش می دهد. علاوه بر این ، افزایش درآمد یکبار مصرف ، افزایش سطح هزینه مصرف کننده و تغییر سطح زندگی به دلیل شهرنشینی سریع در کلان شهرها باعث افزایش چشم انداز صنعت در منطقه می شود.

تولیدکنندگان برای بهبود سهم بازار خود و رقابت با بازیگران اصلی ، درگیر ابتکارات توسعه استراتژیک از جمله مشارکت ، خرید ، شرکتهای مشترک ، فعالیتهای تحقیق و توسعه هستند. به عنوان مثال ، در فوریه 2019، کمانداران دانیلز میدلند از اتمام کسب Neovia for خبر دادند 1.8 میلیارد دلار. این به شرکت کمک می کند تا سبد محصولات سبزیجات خود را گسترش دهد ، قابلیت های تحقیق و توسعه خود را بهبود ببخشد ، و توسعه مواد و راه حل های تغذیه ای حیوانات را فعال کند. این عوامل تأثیر مثبتی بر آمار بازار خواهد داشت.

اخبار مرتبط  Corbion فعالیتهای میکرو جلبک خود را با قرارهای استراتژیک گسترش می دهد

برای خرید این گزارش استعلام کنید https://www.gminsights.com/inquiry-before-bu/2/24

گزارشهای مرتبط را مرور کنید:

صنعت الیاف رژیمی با کاربرد (مواد غذایی ، نوشیدنی ها ، دارویی ، تغذیه حیوانات همراه) ، محصول (محلول ، نامحلول) ، منبع (غلات و حبوبات ، میوه ها و سبزیجات) ، گزارش تجزیه و تحلیل صنعت ، چشم انداز منطقه ای ، پتانسیل رشد ، روند قیمت ها ، بازار رقابتی به اشتراک بگذارید و پیش بینی کنید ، 2020 – 2026
https://www.gminsights.com/industry-analysis/dietary-fibers-market

درباره بینش بازار جهانی

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره ای در زمینه بازار جهانی است و گزارش های تحقیقاتی سندیکا و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارشهای تحقیقاتی و اطلاعاتی در زمینه فعالیتهای تجاری و تجاری ما به مشتریان با بینشهای نافذ و دادههای عملی در بازار که به منظور کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده است ، ارائه می دهد. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:
آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: + 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE بازار جهانی Insights ، Inc.