غیر انتفاعی Bellevue با تشکر از برنامه محلی اهدای منطقه ناهار خوری مجموعه Bellevue ، وعده های غذایی 56 کیلوگرم + به خانواده ها ارائه می دهد

برای هر وعده غذایی تحویل یا تحویل خریداری شده از یکی از 17 رستوران شرکت کننده در مجموعه Bellevue از 20 مارس تا 5 ماه مه، این دو وعده غذایی به صندوق پاسخ COVID-19 Bellevue LifeSpring اهدا کرد. این صندوق در حمایت از 3500 کودک که به آنها اعتماد دارند کمک می کند بلویو برنامه وعده غذایی مدرسه منطقه یا قادر به دسترسی به سایت های توزیع مواد غذایی آن نیست.

“با توجه به بحران COVID-19 بلویو در ماه مارس و مدارس بسته شدند ، ما مجبور شدیم سریعاً به وضعیت اضطراری پاسخ دهیم ، اما منابع ما برای تأمین غذا تقریباً خسته شده بودند. ” جنیفر فیشر. “حمایت از شرکای جامعه مانند مجموعه Bellevue در تضمین کودکان در جامعه ما در چنین شرایط سخت گرسنه نیست.”

اخبار مرتبط  برنامه تجاری StockGraphy در زمینه فناوری سه بعدی آنلاین برای صنایع پارچه و پوشاک مورد تأیید دولت متروپولیتن توکیو

کمک مالی از مجموعه Bellevue به تهیه کوپن های مواد غذایی فروشگاه برای بیش از 2،800 کودک در تعطیلی مدرسه کمک کرده است.

وی گفت: “در شروع بیماری همه گیر ، ما می دانستیم که باید خودمان را به عنوان یک رهبر جامعه انجام دهیم و می خواستیم نه تنها از رستوران های خود که به دلیل دستورات دولتی نمی توانند ناهارخوری در رستوران ارائه دهند بلکه به همسایگان خود نیز بازگرداند ، حمایت کنیم.” گفت: VP بازاریابی برای مجموعه Bellevue ، جنیفر لوویت. “این زمانی است که ما برنامه” انجام خوب را با تحویل “ایجاد کردیم ، و پس از یک پاسخ قاطع ، ما بسیار افتخار می کنیم که توانستیم چنین تغییری ایجاد کنیم.”

اخبار مرتبط  بازار جهانی ماسک های صورت برای مراقبت از پوست 2020 ، با پیش بینی های بازار تا سال 2025

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی پشتیبانی Bellevue LifeSpring بلویو منطقه در طول COVID-19 ، از جمله کمک های تغذیه ای و کمک های اجاره اضطراری ، و برای اهدا ویزیت: www.bellevuelifespring.org/updates-on-coronavirus-emergence-support.

درباره Bellevue LifeSpring
Bellevue LifeSpring از بدو تأسیس در سال 1911 از نزدیک با جامعه همکاری کرده است. این هزاران تن از ساکنان محلی ، شرکای جامعه و حامیان شرکت در ماموریت خود برای تقویت ثبات و خود کفایی پشتیبانی می کنند. بلویو کودکان و خانواده هایشان از طریق برنامه هایی که غذا ، لباس ، آموزش و کمکهای اضطراری را ارائه می دهند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Bellevue LifeSpring در www.BellevueLifeSpring.org کسب کنید.

اخبار مرتبط  شرکت Primo Water از قصد خود برای قرار دادن 450 میلیون یورو اسکناس بزرگ خبر داد

SOURCE Bellevue LifeSpring

لینک های مربوطه

http://www.BellevueLifeSpring.org