هربرت به عنوان رئیس Neogen استعفا داد. بورل به عنوان جانشین معرفی کرد

LANSING ، میشی، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Neogen (NASDAQ: NEOG) امروز اعلام کرد جیمز هربرت به عنوان رئیس خود استعفا داده است ، و او موفق شد جیم بورل. هربرت تا زمان پایان دوره ریاست جمهوری به خدمت خود در هیئت مدیره نئوژن ادامه خواهد داد اکتبر سال 2020.

هربرت 79 ساله ، بنیانگذار نئوژن است و از زمان تأسیس آن در سال 1982 تا کنون به عنوان مدیرعامل این شرکت خدمت کرده است ژوئیه 2017، چه زمانی جان آدنت به نقش معرفی شد. هربرت از بدو تأسیس تاكنون در هیئت نئوژن فعالیت داشته است و از سال 2006 به عنوان رئیس آن مشغول به كار بوده است. “هربرت گفت:” من به همه آنچه نئوژن در طول 37 سال من تبدیل شده است افتخار می كنم.

اخبار مرتبط  افزایش محبوبیت شکلات های تیره به رشد بازار فیبر کاکائو. ارزش TMR تا سال 2030 به 747 میلیون دلار افزایش یافته است

“بدیهی است ، نئوژن بدون وجود نخواهد داشت جیم هربرت استعداد ، بینایی و رانندگی فوق العاده ای ، “گفت: آدنت ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نئوژن ،” او به چیزی که نئوژن می تواند تبدیل شود ، نیاز داشت و برای تحقق رویای خود خستگی ناپذیر کار کرده است. این خداحافظی نیست ، اما به نمایندگی از همه کارمندان Neogen و سایر ذینفعان گذشته و حال ، می خواهم از جیم تشکر کنم برای همه کاری که او کرده است تا Neogen را به شرکت بزرگی تبدیل کند که امروز است. ”

اخبار مرتبط  راهنمای شما در مورد پخت و پز حشیش و مونس

بورل ، 64 ساله ، از سال 2016 در هیئت مدیره Neogen خدمت کرده است. وی در سال 2016 از DuPont ، كه معاون معاون رئیس جمهور و عضو دفتر DuPont رئیس ستاد اجرایی بود ، با مسئولیت كسب و كارهای كشاورزی و مواد غذایی DuPont ، بازنشسته شد. به عنوان چندین کارکرد شرکت بورل بیش از 42 سال تجربه در کشاورزی جهانی و صنایع غذایی دارد.

بورل گفت: “سابقه موفقیت و رهبری Neogen در این سالها چشمگیر است.” “من مشتاقانه منتظر همکاری با جان و هیئت مدیره برای کمک به نئوژن در ادامه نتایج و تأثیرات خود هستیم.”

شرکت نئوژن محصولات اختصاصی به مواد غذایی و ایمنی حیوانات را توسعه داده و به بازار عرضه می کند. بخش ایمنی مواد غذایی این شرکت رسانه ها و کیت های تست تشخیصی را برای ردیابی باکتری های منتقله از مواد غذایی ، سموم طبیعی ، آلرژن های غذایی ، باقیمانده های دارویی ، بیماری های گیاهی و نگرانی های بهداشتی به بازار عرضه می کند. بخش ایمنی حیوانات Neogen’s یک پیشرو در محصولات ایمنی زیست محیطی در سراسر جهان ، آزمایش ژنومیک حیوانات و ساخت و توزیع انواع محصولات بهداشتی و درمانی حیوانات از جمله تشخیص ، داروسازی و ابزارهای دامپزشکی است.

شرکت نئوژن منبع

لینک های مربوطه

http://www.neogen.com

پاسخی بگذارید