دادخواستهای خیابانی کیموس پرونده فدرال دادخواست علیه فدرال والی را اعلام کرد که رفتارهای تبعیض آمیز شراب سازی های نپا را در طرح بازگشایی متهم می کند

RUTHERFORD ، کالیفرنیا.، 28 مه 2020 / PRNewswire / – Caymus Vineyards امروز از تشکیل پرونده در دادسرای ایالات متحده آمریکا برای منطقه شمالی منطقه خبر داد کالیفرنیا علیه فرماندار گاوین نیوزوم و افسر بهداشت عمومی ایالتی کالیفرنیا سونیا آنجل ادعای رفتار تبعیض آمیز در برنامه بازگشایی دولت برای مشاغل غیر ضروری. ادامه بسته شدن ادامه برنامه شراب سازی های شراب سازی که در خدمت غذا نیستند ، بندهای محافظت برابر ، فرایند موعد مقرر ، و بندهای جمع آوری هم از کنوانسیون های ایالات متحده و کالیفرنیا را نقض می کند. این دادخواست از دادگاه درخواست می کند تا کیموس و تاکستان ها را اجازه دهد – و همه را تمدید کند شهرستان نپا شراب سازی ها — برای بازگشایی طعم های شراب ، به عنوان شهرستان نپا مشخص کرده است که از دستورالعمل های مرحله 2 ایالت ایالتی 2 برخوردار است.

کالیفرنیا مرحله 2 از برنامه بازگشایی مجدد آن ، به باز کردن طیف گسترده ای از مشاغل ، از جمله خرده فروشان ، رستوران ها ، خدمات شخصی ، مکانهای عبادت و مراقبت از کودکان اجازه می دهد. کالیفرنیا سفارشات اخیر دامنه خدمات مجاز را گسترده تر کرده است زیرا رستوران ها در اکثر ایالت ها اکنون می توانند خدمات غذایی را برای وعده های غذایی نشسته ارائه دهند. با این وجود ، در مورد شرابخانه ها ، تازه ترین سفارشات اجازه بازپرداخت مناطق مزه دار کردن شراب را فقط در صورت تهیه غذای تحصن فراهم می کنند. هر کارخانه شراب سازی که چنین وعده های غذایی را فراهم نمی کند یا نمی تواند – و فقط مزه شراب را فراهم می کند – ممکن است دوباره بازگشایی نشود. شکایت ادعا می کند که این بی معنی است ، و به ویژه آسیب می رساند شهرستان نپا کارخانه های شراب سازی به دلیل قانون شهرستان در وهله اول منع شراب سازی ها ارائه خدمات کامل وعده غذایی را منع می کنند.

اخبار مرتبط  انتظار می رود که بازار جهانی ماشین چمن زنی سواری در CAGR بیش از 4٪ در دوره 2020-2025 رشد کند

وی گفت: “اگر برای پذیرایی از رستوران ها و سایر شرابخانه ها ایمن باشد ، باز کردن شراب ها برای سلیقه ها غیرقابل انکار است. دادخواست ما تقاضای ساده ای را ایجاد می کند – این که با انصاف و مساوی رفتار شود.” چاک واگنربنیانگذار و رئیس جمهور تاکستان های کیموس. وی گفت: “ما قوانین بهداشت عمومی را جدی می گیریم و خواهان درمان خاصی نیستیم.”

کیموس و شهرستان نپا 500+ شراب دیگر در نتیجه Covid-19 و نیاز به مسافت اجتماعی بسیار متحمل شده اند. کایوس همچنان به حمایت از کار لازم مسئولان بهداشت عمومی برای ارتقاء ایمنی و کاهش خطر انتقال آن از رمان تازه می پردازد. با این حال ، دادخواست کیموس ادعا می کند که یک بار فرماندار نیوزوم به یک گروه کوچک از شرابخانه ها اجازه می داد تا برای سلیقه ها باز شوند ، او باید قانون را به طور عادلانه و مساوی برای همه اعمال کند. در عوض ، او نسبت به تعداد زیادی از شراب سازی ها در آنجا تبعیض قائل است شهرستان نپا و در سراسر ایالت

اخبار مرتبط  اطلاعاتی راجع به بازار جهانی فروشگاه های مواد غذایی آنلاین به سال 2027 ، با نمایه های پخش کننده کلیدی Fresh Direct ، LLC ، Instacart ، ShopFoodEx ، Wal-Mart Stores ، Inc. و Safeway، Inc.

وی گفت: “در دستورالعمل های اخیر توضیحی درمورد رفتار ناعادلانه و ناعادلانه بین شراب سازی هایی که در خدمت غذا هستند و مواردی که وجود ندارد ، نیست.” مایکل کارلسون، معاون رئیس جمهور و مشاوران عمومی برای تاکستان های کیموس. “استاندارد دو برابر اجازه رستوران ها و کارخانه های شراب سازی که برای بازگرداندن مواد غذایی در حالی منع کار شراب سازی ها به تنهایی ممنوعیت شراب سازی شراب است ، هم غیرقابل اطمینان است و هم غیرقانونی است. شهرستان نپا اجازه می دهد تا شرابخانه ها فضای مزه دار خود را در فضای باز گسترش دهند تا مسافت اجتماعی را در خود جای دهند. راهنمایی دولت فقط با آن کمک هزینه مغایرت ندارد بلکه یک مانع آسیب رسان است. ”

درباره تاکستان های کیموس
در سال 1972 ، چاک واگنر Caymus Vineyards را با پدر و مادرش ، چارلی و لورنا ، با یک برنامه فروتنانه و آینده ای نامشخص آغاز کرد. آنها خانواده ای از کشاورزان بودند که ریشه های عمیقی داشتند دره نپا قدمت آن به دهه 1850 باز می گردد. امروزه کایموس کابورنت یکی از مشهورترین شراب های منطقه است. ساخته شده از انگور در 8 محصول دره نپا 16 نامزد فرعی ، دارای یک سبک امضایی است که به رنگ تیره ، با میوه های غنی و تانن های رسیده – در جوانی به اندازه بلوغ قابل دسترسی است. چاک واگنر به ساخت دو Cabernet Sauvignons مشهور جهان ادامه می دهد – Caymus Napa Valley و Caymus Selection ویژه. دو فرزندش چارلی و جنی واگنر، اکنون در کنار او کار کنید ، و خانواده مجموعه ای از شراب را که از مناطق معتبر شراب سازی برتر تهیه شده است ، ارائه می دهد کالیفرنیا و فراتر. همه آنها احساس خوشبختی می کنند که روزهای خود را صرف تلاش برای تولید شراب فوق العاده ، سال به سال و نسل به نسل می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به https://www.wagnerfamilyofwine.com/ بروید.

اخبار مرتبط  کارخانه La Tortilla ظروف کناری مکزیکی را آزاد می کند

مخاطب: امیلی سیلی
[email protected]
دفتر: (202) 899-5840
سلول: (415) 517-7507

منابع تاکستان های کیموس

لینک های مربوطه

https://www.wagnerfamilyofwine.com