پاتریک صنایع ، شرکت استعفا مدیر ارشد مالی را اعلام کرد. جان A. فوربس به عنوان CFO موقت معرفی شد

الخارت ، نماینده، 28 مه 2020 / PRNewswire / – Patrick Industries، Inc. (NASDAQ: PATK) ، تولید کننده و توزیع کننده عمده اجزای سازنده و ساختمانی محصولات تفریحی ، دریایی ، ساخت مسکن و بازارهای صنعتی ، امروز اعلام کرد جوشوا بوونمدیر ارشد مالی استعفا داده است تا یک مقام رهبری ارشد را با یک شرکت بازرگانی عمومی دیگر قبول کند. آقای بون ، که از آن زمان به عنوان CFO پاتریک خدمت کرده است ژانویه 2016، از نزدیک با شرکت همکاری خواهد کرد از طریق سه ماهه دوم برای اطمینان از انتقال منظم.

وی گفت: “من می خواهم از جوش بخاطر کمک های فراوان وی در سازمان پاتریک و همکاری خود در ساختن یک بنیاد مالی محکم برای شرکت و یک تیم مالی و حسابداری قوی و با استعداد تشکر کنم.” اندی نمترئیس جمهور و مدیر اجرایی “من به آنچه در كنار هم موفق شده ام افتخار می كنم و از كار با جوش لذت می برم و تماشای او را به صورت شخصی و حرفه ای رشد می دهم. من مشتاقانه منتظر هستم كه ببینم او با استفاده از ابزارها و مهارتهایی كه وی ایجاد كرده است تا همچنان در آینده به موفقیت خود ادامه دهد.”

آقای بون گفت: “من از فرصت هایی که در پاتریک داشتم ، این افتخار را دارم که با تیمی با استعداد همکاری کنم و بخشی از سابقه ثابت موفقیت آمیز آن باشم ، بسیار سپاسگزارم.” “من مشتاقانه منتظر مرحله بعدی کار خودم باشم و انتظار دارم که روابط شخصی و حرفه ای بسیاری را که در دوران تصدی من در پاتریک ایجاد کردم ، حفظ کنم. این تیم به شکل عالی و آماده برای مرحله بعدی تکامل شرکت است.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ابزاری برای تمیز کردن وسایل نقلیه و سایر مناطق (SVH-183) ایجاد می کند

شرکت منصوب کرده است جان A. فوربس به عنوان مدیر مالی موقت آقای فوربس ، که از سال 2011 عضو هیئت مدیره پاتریک است ، دارای تجربه رهبری گسترده ای است ، از جمله به عنوان رئیس جمهور Utilimaster ، یک واحد تجاری Spartan Motors. ایالات متحده آمریکا، شرکت ، از 2010 تا 2017 ، CFO Utilimaster از 2009 تا 2010 ، و CFO Nautic Global Group LLC از 2007 تا 2009. علاوه بر این ، آقای Forbes از سال 2003 تا کنون به عنوان CFO شرکت Adorn Holdings ، Inc خدمت کرده است. کسب این شرکت توسط پاتریک در سال 2007 انجام شده است. این شرکت علاوه بر ارزیابی نامزدهای داخلی خود ، یک شرکت جستجوی برجسته را برای پر کردن جایگاه دائمی CFO حفظ کرده است.

وی گفت: “تجربه فوق العاده جان ، تخصص رهبری و بلوغ و آشنایی با شرکت و تیم ما به شما کمک می کند تا یک انتقال هموار را تضمین کنیم زیرا همچنان به مدل تجاری خود ادامه می دهیم و خود را برای اجرای در مرحله بعدی برنامه استراتژیک خود ادامه می دهیم.” تاد کلیولند، رئیس اجرایی هیئت

درباره پاتریک صنایع ، شرکت
Patrick Industries، Inc تولید کننده و توزیع کننده عمده محصولات کامپوننت و محصولات ساختمانی در خدمت وسایل نقلیه تفریحی ، دریایی ، ساخت مسکن ، مسکن مسکونی ، مرتفع ، میهمان نوازی ، کابینت آشپزخانه ، مبلمان اداری و خانگی ، وسایل و اثاثیه تجاری و سایر بازارهای صنعتی و ساحل به ساحل را در مکانهای مختلف در سراسر ایالات متحده و در کانادا ، چین و هلند. محصولات تولیدی عمده پاتریک شامل پانل های روکش وینیل و کاغذی تزئینی ، تابلوهای روکش ، محصولات آلومینیومی پارچه ای ، قالب های پروفیل پیچیده شده ، تر و تمیز کردن اسلاید ، درب و اجزای کابینت ، مبلمان چوبی ، وسایل حمام فایبرگلاس و سیستم های کاشی ، دوش ترموفرمی ، حمام مخصوص محصولات ساختمانی و گنجه ، سیستم های پلاستیکی فایبرگلاس و پلاستیک و اجزای سازنده آن ، سیم کشی و سیم فلزی ، کاور قایق ، برج ، تاپ و قاب ، اجزای سیستم های برقی از جمله پانل های ابزار و تخته ، چوب های نرم ، درب های معابر داخلی ، محصولات هندلینگ هوا ، نقاشی RV ، پانل ها و اجزای slotwall ، مخازن سوخت آلومینیوم و قالب های CNC و قطعات کامپوزیت و سایر محصولات. این شرکت همچنین توزیع محصولات اتمام drywall و drywall ، قطعات الکترونیکی و سیستمهای صوتی ، سیم کشی ، محصولات لوله کشی الکتریکی و لوله کشی ، لوازم خانگی ، سایدینگ سیمان ، الوار خام و فرآوری شده ، محصولات FRP ، درب های معابر داخلی ، محصولات بام ، کاشی ، کف لمینت و کف سرامیکی ، درهای دوش ، مبلمان ، شومینه و محیط اطراف ، محصولات روشنایی داخلی و خارجی و سایر محصولات دیگر علاوه بر ارائه خدمات حمل و نقل و لجستیک.

اخبار مرتبط  Echelon دوچرخه متصل-منحصر به فرد آمازون را راه اندازی کرد

بیانیه های رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های خاصی در رابطه با نتایج آینده ، اهداف ، عقاید و انتظارات یا پیش بینی های ما برای آینده است که عبارت های آینده نگر هستند زیرا این اصطلاح در قانون اصلاحات دادرسی اوراق بهادار خصوصی سال 1995 تعریف شده است. هرگونه پیش بینی عملکرد مالی یا اظهارات مربوط به انتظارات در مورد تحولات آینده نباید به هیچ وجه به عنوان ضمانتی برای وقوع چنین نتایج یا تحولاتی تفسیر شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که هر بیانیه آینده نگر تحقق یابد و یا اینکه نتایج واقعی تفاوت معناداری با آنچه که در چنین بیانیه آینده نگر وجود دارد ، متفاوت نخواهد بود. شرکت متعهد نیست هرگونه اظهارنامه آینده نگر را به روز کند یا تجدید نظر کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد. اطلاعات مربوط به خطرات خاصی که می توانند در تجارت ما تأثیر بگذارد و باعث شود نتایج واقعی متفاوت از آنچه بیان شده یا ضمنی در بیانیه های آینده نگر است ، در بخش تحت عنوان “عوامل خطر” در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال گذشته وجود دارد. 31 دسامبر 2019 و در فرم شرکت 10-Qs برای دوره های سه ماهه بعدی ، که در کمیسیون اوراق بهادار و بورس (“SEC” ثبت شده اند و در وب سایت SEC در www.sec.gov در دسترس است.

اخبار مرتبط  اندازه بازار Nutraceutical به ارزش 722.49 میلیارد دلار تا سال 2027

SOURCE پاتریک صنایع ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.patrickind.com