Aaron’s و اتاقهایی که باید به تیم خود بروند ، برای تهیه PPE به سیستم سلامتی آماده برای امداد COVID-19

اتلانتا، 28 مه 2020 / PRNewswire / – Aaron’s، Inc (NYSE: AAN) ، پیشرو در سراسر جهان راه حل های خرید اجاره ، و اتاق To به نیروهای خود پیوسته است تا تجهیزات محافظ شخصی را برای استفاده در سیستم بهداشتی آماده برای استفاده در آتلانتا تأسیسات پزشکی تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19.

“با توجه به نیاز عظیم PPE در کل آتلانتا، Aaron’s مفتخر است که با اتاق To Go همکاری کند تا گریدی در پاسخ به چالش های ارائه شده توسط این بحران بهداشتی که به سرعت در حال تغییر است ، پاسخ دهد. ” جان رابینسونمدیر ارشد اجرایی شرکت Aaron’s، Inc.

Aaron’s و اتاق های قابل استفاده در حال افزایش زنجیره تامین و ظرفیت تولید برش و دوخت خود هستند تا بتوانند PPE را در این مواقع بحرانی به دست متخصصان پزشکی خط مقدم تبدیل کنند. این همکاری در طی چند هفته گذشته تقریباً 8000 لباس پزشکی در بیمارستان ارائه داده است.

اخبار مرتبط  شرکت هرشی توسط فوربس و JUST Capital به عنوان یکی از بهترین شرکتهای آمریکایی شناخته می شود

“گفت:” نیاز بسیار زیادی به PPE درست در حیاط خلوت خود ما وجود دارد. ” جفری سایمن، اتاق هایی برای رفتن مدیر ارشد اجرایی. “استقرار ساخت مبلمان مستقر در جنوب ما برای کمک به این زمان دشوار ، تصمیم ساده ای بود و من از راهی که همکاران ما با هارون همکاری می کنند ، افتخار می کنم تا به چنین روشی دلسوزانه پاسخ دهند.”

Grady Health System بزرگترین بیمارستان ایالتی را اداره می کند جورجیا و یکی از بزرگترین در کشور است. علاوه بر این ، آن را به عنوان ارائه دهنده سلامت “شبکه ایمنی” برای شهر آتلانتا و فالتون و دکلبال شهرستانها

وی گفت: “ما مفتخریم که چنین پشتیبانی خارق العاده ای را از جامعه شرکتی دریافت کرده ایم و از شرکایی همچون Aaron’s و اتاق های قابل قبول ، که بسیار متعهد به پس دادن هستند ، سپاسگزاریم.” Joselyn Butler Bakerرئیس بنیاد بهداشتی گریدی. “در طول این بحران ، بالاترین اولویت گریدی ایمنی کارمندان خط مقدم ما بوده است ، زیرا آنها زندگی خود را در معرض خطر مراقبت از بیماران خود قرار می دهند. ما واقعاً از این دو رهبر شرکت برای حمایت از مأموریت ما سپاسگزاریم.”

اخبار مرتبط  زندگی داخلی! Mix مخلوط نوشیدنی پریبیوتیک را از ساقه های گندم مرتفع ساخته می کند

درباره آرون ، شرکت

دفتر مرکزی آن در آتلانتا ، Aaron’s، Inc. (NYSE: AAN) ، ارائه دهنده پیشرو در همه راه حل های خرید اجاره است. لیزینگ مترقی راه حل های خرید اجاره را از طریق تقریباً 20،000 مکان شریک خرده فروشی در 46 ایالت و منطقه فراهم می کند کلمبیا، از جمله بازرگانان تجارت الکترونیکی. Aaron’s Business در 4700 ایالت ، پورتوریکو و کانادا و همچنین بستر تجارت الکترونیکی خود درگیر فروش و فروش اجاره ای و خرده فروشی تخصصی مبلمان ، لوازم خانگی ، الکترونیک و لوازم جانبی مصرفی از طریق تقریباً 1400 فروشگاه تحت نظارت شرکت و فرنچایز در 47 ایالت ، پورتوریکو و کانادا و همچنین بستر تجارت الکترونیکی خود می شود. ، Aarons.com Vive Financial (“Vive” ، قبلاً Dent- A-Med، Inc) انواع محصولات اعتباری با نگاهی دوم را ارائه می دهد که از طریق بانکهای تحت بیمه فدرال سرچشمه می گیرند. برای اطلاعات بیشتر ، به investor.aarons.com ، Aarons.com ، ProgLeasing.com و ViveCard.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  تیم NBA Star Pippen و Knife Maker Kramer برای جمع آوری سرمایه برای BLM جمع می شوند

درباره اتاق ها برای رفتن ، شرکت

دفتر مرکزی در سافنر ، فلوریداو اتاق در سال 1991 تاسیس شد و یکی از بزرگترین شرکتهای خرده فروشی مبلمان در ایالات متحده است. این شرکت دارای بیش از 150 فروشگاه و چندین مرکز توزیع است که در ده (10) ایالت در سراسر جنوب شرقی واقع شده است ایالات متحده علاوه بر تجارت آنلاین در www.roomstogo.com. Room To Go به مشتریان خود بسته های اتاق کاملاً طراحی شده را ایجاد می کند که توسط طراحان حرفه ای با قیمت های روزمره کم ، همراه با بسیاری از گزینه های تأمین مالی و تحویل سریع ارائه شده است.

منبع آرون ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.aarons.com