دامپزشکان در کالیفرنیا در صورت درمان بیماران جدید از طریق تماس ویدیویی در طول بیماری همه گیر ، خطر از دست دادن مجوزهای خود را دارند

لس آنجلس، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک اعلامیه تلفنی دامپزشکان را لرزاند کالیفرنیا تلاش می شود با اطمینان از بیماران خود در طول همه گیر کرونورویروس رفتار کند. در حالی که بسیاری از ایالت ها قوانین مربوط به پزشکی از طریق پزشکی را اصلاح کرده و مسئولیت ماندن در خانه را به حساب می آورند ، هیئت پزشکی دامپزشکی کالیفرنیا باعث شده است تا یک تماس حیوان خانگی از طریق تماس ویدیویی یک حیوان خانگی را سخت تر کند. هیئت مدیره روز پنج شنبه اعلام کرد که از راه دور ممکن است از طریق مرکز پزشکی فقط برای بیماران موجود در شرایط موجود استفاده شود. دامپزشکان مانند دکتر شا کاکس با PetHospice می گویند این اقدامات به طور مستقیم سوگند حرفه ای پزشکی را نقض می کند “بدون اینکه ضرری به بار آورد.”

اخبار مرتبط  چیزی در جنون اد پروتزل بازسازی ، ریشه های نژاد پرستی آمریکا را روشن می کند

کاکس گفت: “قرار دادن موانع مراقبت های بهداشتی برعکس کاری است که باید برای محافظت از حیوانات خانگی انجام شود.” “به دامپزشکان اجازه داده می شود بدون ترس از عواقب استفاده از قضاوت صحیح در مورد پزشکی از راه دور استفاده کنند.”

هیئت مدیره منتشر شد بیانیه پنجشنبه با بیان اینكه ، “از راه دور می توان از طریق پزشکی و دامپزشكی فقط در یك رابطه موجود دامپزشك-مشتری-بیمار (VCPR) استفاده كرد و فقط برای شرایط پزشکی خاص كه بیمار حیوانات قبلاً توسط دامپزشك معاینه شده و تشخیص داده شود ، قابل استفاده است.”

کاکس گفت: “دور کردن این ابزار حیاتی از والدین حیوانات اهلی مضر است – به ویژه در زمان بیماری همه گیر”. “Telemedicine می تواند بسیاری از مسائل را برطرف کند ، نگه داشتن افراد در خانه ؛ درخواست از والدین حیوان خانگی برای مراجعه به کلینیک باعث قرار گرفتن در معرض غیرضروری برای همه می شود.”

اخبار مرتبط  InventHelp راهی برای جلوگیری از چپ شدن صندلی های توالت (SDB-1385) ارائه می دهد

دامپزشکان از پزشکی درمانی برای تراریج ، مدیریت علائم و برای بارگیری از مراقبت های اضطراری از دامپزشکان پر بار استفاده می کنند. بسیاری از آنها برای رعایت فاصله های اجتماعی با کارمندان کم کار می کنند. در حال حاضر ، دامپزشکان نمی توانند بیماران سلولی را که از سایر جنین ها ارجاع شده است ، مشاهده کنند ، تا زمانی که بتوانند به طور جسمی بیمار را لمس کنند.

“بگویید شما از مایعاتی که بیماری کلیوی سگ شما را کنترل می کند ، خارج هستید. اکنون ، من نمی توانم برای شما دارو بخواهم ، مگر اینکه من حیوان خانگی شما را در طول سال معاینه فیزیکی کنم حتی اگر تشخیصی از دامپزشک اصلی شما داشته باشم.” گفت کاکس. “من می خواهم ابتدا یکی از جلیقه های ما را به خانه شما بفرستم ، که در نتیجه انسان را مستعد COVID-19 می کند.”

اخبار مرتبط  ارتقاء از 'خرده فروش هوشمند' به 'ارائه دهنده خدمات خرده فروشی هوشمند' باعث افزایش فروش در جشنواره خرید Suning.com در 818

دامپزشکان ناامید هستند ، می پرسند که چرا کالیفرنیا با انجام تغییرات موقت در قوانین ، به منظور خدمت رسانی بهتر به حیوانات خانگی و مردم آنها ، ایالات دیگر را دنبال نمی کند. کاکس می گوید: “لازم نیست که برای درمان حیوانات خانگی ، خطراتی را برای زندگی خود و یا در معرض خطر داشتن مجوز خود قرار دهیم.”

برای کسب اطلاعات از راه دور و عکس ها به این قسمت مراجعه کنید کیت مطبوعاتی PetHospice.

SOURCE PetHospice

لینک های مربوطه

http://www.pethospice.com

پاسخی بگذارید