رهبر خرده فروش جانباز ، کاترین تزیا در هیئت مدیره Clorox انتخاب شد

اوکلند ، کالیفرنیا.، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Clorox (NYSE: CLX) امروز انتخابات را اعلام کرد كاترن (كاته) تسيجه به هیئت مدیره آن ، موثر است 18 مه سال 2020. Tesija پیشتر کلیه تلاشهای تجاری و زنجیره تامین را برای شرکت Target رهبری می کرد.

“كاته به عنوان رهبر شركت دیرینه در صنعت خرده فروشی ، چشم اندازهای ارزشمندی را به هیئت مدیره ما اضافه می كند.” پاملا توماس-گراهام. “علاوه بر این ، تخصص وی در زمینه های دیجیتال ، نوآوری ، بازاریابی و رفتار مصرف کننده به ما در تلاش برای کمک به استراتژی نوآوری مارک ها و تجارب خرید کمک می کند و در نهایت ما را قادر می سازد تا به مردم بهتر خدمت کنیم.”

تسسیا ، 57 ساله ، از سال 2016 مشاور و مشاور ارشد Simpactful LLC ، یک شرکت CPG / مشاوره خرده فروشی بوده است. پیش از این ، وی به عنوان معاون اجرایی و مدیر ارشد بازرگانی و زنجیره تأمین برای شرکت Target ، دومین خرده فروش تخفیف فعالیت می کرد. که در ایالات متحدهدر سال 2008 تا 2015. در این نقش ، او تمام وظایف طراحی و توسعه محصول ، منابع ، کالاهای تجاری ، ارائه ، مدیریت موجودی ، عملیات و زنجیره تأمین جهانی را برای Target.com و نزدیک به 1800 فروشگاه خرده فروشی نظارت داشت. وی در طول دوره تصدی خود در آغاز هدف در سال 1986 ، در بسیاری از مسئولیتها از جمله مدیر ، برنامه ریزی کالاها فعالیت کرد. معاون ارشد رئیس جمهور ، تجارت را سخت می کند. و مشاور استراتژیک

اخبار مرتبط  سیب سخت Blake's Hard Cider اضافه کردن طعم های مورد علاقه طرفداران کارامل اپل و اپل فانوس به خطوط سقوط

علاوه بر این ، وی از سال 2012 در هیئت ارتباطات Verizon و در هیئت مدیره Woolworths Group Limited از سال 2016 خدمت کرده است.

تسیا دارای مدرک لیسانس از دانشگاه است دانشگاه ویسکانسین-استوت.

اطلاعات اضافی در مورد هیئت مدیره شرکت Clorox را می توان در www.thecloroxcompany.com یافت.

شرکت Clorox

شرکت Clorox (NYSE: CLX) یک تولید کننده و بازاریاب برجسته چند ملیتی محصولات مصرفی و حرفه ای با تقریباً 8،800 کارمند در سراسر جهان و سال مالی 2019 فروش 6.2 میلیارد دلاری است. Clorox برخی از معتبرترین و شناخته شده ترین مارک های مصرف کننده ، از جمله محصولات سفید کننده و تمیز کننده آن را به بازار عرضه می کند. Pine-Sol® پاک کننده ها؛ مایع-پلو® رفع کننده های گرفتگی شاعر® محصولات مراقبت از منزل؛ مرحله تازه® بستر گربه؛ خوشحالم® کیف ، بسته بندی و ظروف. کینگزفورد® زغال چوبی؛ دره پنهان® سس و سس؛ بریتا® محصولات تصفیه آب؛ زنبورهای بارت® محصولات مراقبت از شخصی طبیعی؛ rinLife® محصولات بهداشتی دستگاه گوارش؛ و نور رنگین کمان®، Vitality Natural ™ و NeoCell® مکمل های غذایی. این شرکت همچنین محصولات و فناوری های پیشرو در صنعت را برای مشتریان حرفه ای ، از جمله محصولاتی که تحت CloroxPro ™ و Clorox Healthcare فروخته می شود ، به بازار عرضه می کند.® نام های تجاری. نزدیک به 80٪ از فروش شرکت از مارک هایی تولید می شود که رتبه های سهم بازار شماره 1 یا شماره 2 را در دسته خود دارند.

اخبار مرتبط  مرکز واکس اروپا توسط مجله کارآفرین به عنوان "حق رای دادن به رشد برتر" نامگذاری شد

Clorox یکی از امضا کنندگان مؤسسه جهانی سازمان ملل متحد و تعهد جهانی اقتصاد پلاستیک جدید بنیاد الن مک آرتور است. این شرکت به دلیل تلاشهای مسئولیت شرکتی خود ، به طور گسترده در لیست 100 بهترین شهروندان شرکت در سال 2019 ، در مجله CR شناخته شده است ، بارون 2020 100 شرکت پایدار ، شاخص برابری شرکتی 2020 کمپین حقوق بشر و شاخص برابری جنسیتی 2019 بلومبرگ ، از جمله دیگر. در حمایت از جوامع خود ، شرکت Clorox و بنیادهای آن در سال مالی 2019 حدود 12 میلیون دلار کمک بلاعوض نقدی ترکیبی ، کمکهای مالی محصول ایجاد کرده و باعث بازاریابی می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به TheCloroxCompany.com ، از جمله وبلاگ Good Growth مراجعه کرده و شرکت را دنبال کنید. در توییتر درCloroxCo.

اخبار مرتبط  بینش بازار فرمول نوزادان شیر بز (2020 تا 2025)

CLX-C

منبع شرکت Clorox

لینک های مربوطه

http://www.thecloroxcompany.com

پاسخی بگذارید