مشارکت اقدام جامعه ایالت اورنج با افزایش 410،049 دلار چالش تطبیق سخاوتمندانه برای کمک به بانک غذا OC خود در رفع تقاضای بیشتر

GRARDEN GRVE ، کالیفرنیا.، 29 مه سال 2020 / PRNewswire / – مشارکت اقدام جامعه شهرستان اورنج (CAP OC) و بانک غذا OC آن خوشحال هستند و اعلام می کنند که آنها را مطرح کرده اند 410،049 دلار تاکنون تحت چالش سخاوتمندانه مطابقت آغاز شده توسط نیکوکار محمد ا. اریانساکن دیرینه شهرستان اورنج و مشاور اقتصادی ارشد در آلیانز ، والدین شرکتی PIMCO که در آن به عنوان مدیر عامل و مدیر ارشد سرمایه گذاری مشغول به فعالیت بوده است (2007-2014) ، استاد وارتون و رئیس جمهور منتخب کالج کوئینز کمبریج این کمپین از آنجا شروع شد 20 آوریل 202029 مه سال 2020 به عنوان اثرات مخرب اقتصادی همه گیر کوروی ویروس قله های همه زمانه خطوط خارج از بانک های مواد غذایی و افزایش تماس های ساکنان OC که به دنبال منابع غذایی هستند ، به این معنی است که بانک غذا OC برای منابع محدود شده است.

اخبار مرتبط  سرآشپز ستاره دار برای پشتیبانی از بخش هتل و رستوران با TWISPER همکاری می کند تا آنها بتوانند فعالیت های خود را دوباره آغاز کنند

ال اریان می گوید: “در بیش از یک دهه همکاری با بانک غذا OC ، من هرگز ندیده ام که بسیاری از خانواده های محلی مجبور شوند برای کمک های اضطراری به همکاران متعهد ما در آنجا مراجعه کنند.” “این یک وضعیت بی سابقه است که در یک زمان فوق العاده نامشخص و نگران کننده برای همه رخ می دهد. من سپاسگزارم که بسیاری از همسایگان ما در اینجا هستند شهرستان اورنج و فراتر از آن برای حمایت از این ابتکار مهم گام بردارد. “

ال اریان متعهد شد 250،000 دلار رو به جلو ، تطبیق 2 دلار برای هر 1 دلار در طول مبارزات انتخاباتی اهدا شد کمک های مالی از 560 نفر انجام شده است ، بسیاری از آنها که برای اولین بار هدایایی برای کمک به برآوردن نیاز بیشتر به غذا در آنجا اهدا کرده اند شهرستان اورنج. کل جمع شده بود 410،049 دلار.

وی گفت: “ما از وسعت و عمق حمایتی که دکتر ال اریان نشان داده است ، که از مدتها پیش پشتیبان بانک غذا OC بوده است ، بسیار شگفت زده شده ایم. برای کمک به مبارزه با افزایش نیاز ، “اظهار داشت گرگوری اسکات، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت CAP OC.

اخبار مرتبط  بهترین کوپن های CBD در تاریخ 4 ژوئیه

بودجه جمع آوری شده از خرید کالاهای فوری مواد غذایی برای خانواده های تازه آسیب پذیر در این کشور پشتیبانی می کند شهرستان اورنج. کالاهای غیر قابل فساد مانند برنج ، لوبیا ، ماکارونی ، غلات و سایر موارد ضروری نیز در جعبه های مواد غذایی فوری خریداری و بسته بندی می شوند تا ماهیانه به بیش از 200000 نفر توزیع شود.

درباره شرکای فعالیت عمومی انجمن کشور ORANGE

با رهبری و نتایج مربوط به سال 1965 ، مشارکت اقدام جامعه شهرستان اورنج (CAP OC) به یکی از تکامل یافته است ایالت اورنج کانتی جامع ترین سازمان مبارزه با گرسنگی و فقر. هدف CAP OC این است که با کمک به آنها در رفع نیازهای اساسی و تقویت سیستم پشتیبانی از آنها ، تأثیر مثبتی در زندگی افراد بگذارد. موقعیت ما در درون شهرستان اورنج به ما امکان می دهد نگرانی های محله را شناسایی کنیم و راه حل های بی نظیری را بیابیم. ما در سلامت جامعه خود سهم داریم و توانایی ایجاد تغییر واقعی در زندگی کودکان کم درآمد ، خانواده ها ، سالمندان و جانبازان را داریم. سازمان ما با عمل به عنوان منبعی برای پایان دادن به گرسنگی و فقر ، سلامت جامعه ما را بهبود می بخشد. ما منابع را به برنامه هایی کمک می کنیم که به خودکفایی ، آموزش و ارتقاء خود می پردازند.

اخبار مرتبط  تعادل بنیانگذار طبیعت در بیانیه رسمی به خوش بینی پیرامون COVID-19 می پردازد

SOURCE مشارکت اقدام جامعه شهرستان اورنج