دونات LaMar ایجاد خط تلفن رایگان برای پزشکان و پرستاران بیمارستان جهت سفارش دونات و قهوه رایگان

دنور، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – با حمایت از متخصصان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم در مبارزه جهانی با کروناویروس جدید ، LaMar’s Donuts اقدام به ایجاد یک خط تلفن اینترنتی برای پزشکان ، پرستاران و سایر کارکنان بالینی می کند تا سفارش های تحویل دونات و قهوه رایگان را به شما ارائه دهند. مکانهای کاری آنها

دوناتهای LaMar ، که از همان دستور العمل های اصلی ایجاد شده توسط بنیانگذار آن ، اقدام به تهیه دونات های دست ساز کرده است ری لامار از سال 1933 ، تا 10 ده دونات در هر شیفت بیمارستان به همراه یک اونس 96 فراهم خواهد شد جو برو ظرف قهوه دوشنبه و سه شنبه را بدون پرداخت هزینه برای هر بیمارستان در 10 مایل از هر یک از مکان های آن در پنج ایالت (پنج کشور) بگیرید.کانزاس، کلرادو، میسوری، آریزونا و نبراسکا)

وی گفت: “دونات های LaMar از دیرباز در ساخت کمک های مالی به متخصصان خدمات جامعه ، به ویژه پلیس ، آتش نشانان و اعضای فعال ارتش استفاده می کند.” مت جوزلینرئیس جمهور دونات LaMar. “اکنون نوبت متخصصان پزشکی است. ما بسیار سپاسگزاریم که توانستیم در جریان بحران کنونی به ساخت پیراشکی ادامه دهیم و می خواهیم قدردانی خود را از متخصصان بیمارستان که جان خود را در معرض خطر قرار می دهند برای نجات دیگران نشان دهیم.”

اخبار مرتبط  کارآفرینان در زمان coronavirus ایستادگی می کنند: Eduardo Graniello Prez

کارمندان بهداشت و درمان می توانند با مراجعه به سایت ، سفارشات را به صورت آنلاین انجام دهند DonutsRX.com و انتخاب نام بیمارستان آنها از یک فهرست. تحویل ها انجام می شود بین ساعت 7 صبح و 2 بعد از ظهر. ساعت محلی دوشنبه و سه شنبه.

دونات های LaMar در سراسر بیماری همه گیر باز است ، اگرچه این شرکت مناطق ناهار خوری داخلی را بسته و تعداد مشتری های مجاز در هر فروشگاه را به طور همزمان محدود کرده است. دوناتهای LaMar قصد دارد تا پیشنهاد قبلی دونات های رایگان را به متخصصان بهداشت ادامه دهد.

اخبار مرتبط  پیش بینی بازار بخش شیلات و آبزی پروری عربستان سعودی تا سال 2025 به 402.5 میلیون دلار برسد

درباره دونات های LaMar – پس از تدوین دستور العمل اصلی پیراشکی خود به عنوان یک نوجوان در سال 1933 ، ری لامار اولین دونات LaMar را در سال 1960 افتتاح کرد کانزاس سیتی ، میسوری. امروز ، زنجیره فرنچایز دارای 25 فروشگاه در پنج ایالت است. LaMar’s برنده جوایز بیشمار و نظرات مطلوب توسط انتشاراتی مانند نیویورکر و خوراکی مجله و اولین دوناتی بود که توسط Zagat ، معتبرترین راهنمای رستوران ها در جهان مورد نقد و تحسین قرار گرفت. بسیاری از دوناتهای LaMar به عنوان “یک شیرینی بهتر” معرفی می شوند.

اخبار مرتبط  بازارهای غذاهای صبحانه در سراسر جهان ، 2020 تا 2025

مخاطب: Mallory MacFarlane ، ارتباطات پیشتاز ، دونات LaMar ، 303.382.9999

منبع دونات LaMar

پاسخی بگذارید