Clean Rite Center ، پیشروترین خدمات Laundromat در منطقه مترو NY ، ابتکار عمل جدیدی را برای خدمت به جامعه اعلام کرد

در مواقعی مانند اینها ، تاریخ صنعت ما ، وابستگی متقابل و اعتماد ما به یکدیگر ، مورد توجه تند تری قرار می گیرد – و به ما یادآوری می شود که این افراد افرادی هستند که تجارت را ایجاد و پشتیبانی می کنند. همین افراد ، در ولسوالی های ما ، در محله ها و خیابان های محلی ما – قهرمانان – هستند که رویاهای خارق العاده ای می بینند و کارهای خارق العاده ای انجام می دهند. کارگران ، مشتریان ، دوستان و همسایگان ما. کسانی از شما که به بهترین وجه توانایی خود را انجام می دهید – و با قدم گذاشتن به بهترین نفس خود – خانواده ، اجتماع خود و در نهایت جهان را بلند کنید.

Clean Rite از جشن ، پشتیبانی و تشویق شما خوشحال است. با پیگیری ابتکارات زیر به ما بپیوندید – برای مشتریان ، کارمندان ما و اعضای شهرهای کوچک و شهرها – که در آن پیوندهایی که در آنجا به اشتراک گذاشته می شود و اجتماعات ایجاد می شوند ، جشن می گیریم.

اخبار مرتبط  مولی لانگنشتاین به مدیر عامل و رئیس FAS Chico معرفی شد

تمیز کردن مراسم مناسک بخور ابتکار عمل ما در حال حاضر است که غذاهای مفید و خوشمزه ای را روزانه به کارگران Clean Rite ما ارائه می دهیم نیویورک که ما به دنبال گسترش آن هستیم! در طول این بیماری همه گیر تاریخی ، هنگامی که مشاغل زیادی به ما متکی شده اند ، قهرمانان Clean Rite ما همچنان برای اطمینان از تمیز بودن ، ایمن بودن و بهداشت بودن لباس خود ، به نمایش و تلاش خود ادامه می دهند. Clean Rite از اینکه آنها را حفظ می کند خوشحال است.

تمیز کردن مراسم انجام مراسم ابتکار دوم ما نیز در حال اجراست و ارائه کمک های لباسشویی برای اقشار آسیب پذیر و افراد نیازمند است.

  • Clean Rite با مرکز جامعه از همکاری می کند جزیره استاتن در ارائه خدمات خشکشویی با تخفیف به شهروندان در معرض خطر ما.
  • در این مواقع بی سابقه ، هنگامی که از هموطنان ما خواسته می شود اعمال فوق العاده قهرمانانه ای انجام دهند ، ما مفتخریم که خدمات شستشوی رایگان را در ما ارائه دهیم برونکس مکان برای کارکنان بیمارستان ، حمایت از قهرمانانی که سلامت خود را در معرض خطر قرار می دهند تا جان خود را نجات دهند!
اخبار مرتبط  پادشاه کینگز آغاز آغاز سود سهام سه ماهه منظم با حمایت از نتایج مالی در نیمه اول سال 2020 را اعلام کرد

تمیز کردن مراسم بینش، بصیرت، درون بینی. به شروع ابتکار کارمندان ما خوش آمدید – انکوباتور ایده کارمند Clean Rite’s! ما همیشه می دانیم که کارکنان ما بزرگترین دارایی ما هستند – و ما از ایده هایی که تجربیات آنها به ارمغان می آورد قدردانی می کنیم. ما از همه کارمندان خود دعوت می کنیم بهترین فکر خود را در مورد نوآوریهای صنعت – و پیشرفتهایی که در خدمات مشتری و تجربه کارکنان می توانیم به اشتراک بگذارند ، به اشتراک بگذارند. اگر پیشنهادی اجرا شود ، در وب سایت ما ، در خبرنامه ما و در رسانه های اجتماعی برجسته می شود – و از اعضای تیم با کارت هدیه موردعلاقه خود تشکر می شود.

در حال آمدن است

در ماه های آینده به دنبال اطلاعات بیشتر بگردید زیرا ما ابتکارهای قهرمانان پاک Clean Rite را در زیر می گوییم.

اخبار مرتبط  NH based، Outdoor Living Startup برای پخش در برنامه تلویزیون ملی برای کیت های شومینه مدرن و DIY برای ارتقاgrade فضای زندگی حیاط خلوت شما

تمیز کردن مراسم Shine Brite. بورس های تحصیلی. برای بسیاری از والدین و جوانان در جوامع ما ، رویای تحصیلات عالی از دسترس مالی برخوردار نیست. برای کمک به رؤیاهای محلی ما در دستیابی به اهداف خود ، Clean Rite با ابتکار عمل ShineBrite که شامل کالج ها و دانشگاه ها و همچنین دانشکده های حرفه ای است ، پنج بورسیه را در سطح ملی اعطا می کند. این بورس های تحصیلی سالانه نه تنها بر عملکرد دانشگاهی بلکه در مقاله هایی ارسال می شود که توسط کمیته قهرمانان پاک Rite ما ارسال و ارزیابی می شوند.

تمیز کردن مراسم کار مناسک برنامه های مشاوره کسب و کار.
تمیز کردن مراسم مراسم زنده کمک مالی برای کارمندان که با مشکل روبرو هستند.
تمیز کردن مراسم نور افکن. برجسته کردن یک کارمند که برای ارائه خدمات فوق العاده به مشتری از راهی خارج شده است.
بچه ها آیین تمیز. برجسته کردن دستاوردهای فرزندان کارمندان و جوامع محلی ما.

SOURCE مراکز مناسک تمیز

لینک های مربوطه

https://cleanritecenter.com/