Polygiene با استفاده از طیف جدید پوشاک سلطنتی آنفیلد ، فناوری جدیدی در دسترس است

STOCKHOLM، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – Polygiene ، رهبر جهانی Stays Fresh Technologies با ایجاد Royal Enfield Clothing برای ایجاد دامنه جدیدی از جمله کلاه ایمنی ، تی شرت ، balaclavas ، گردن و روسری ، کاپشن سواری و دستکش و غیره همکاری کرد.

تعدادی از موارد از جمله نوارهای ضدآب با ترکیبی از Polygiene® Biostatic و Cruiser بوجود می آیند که فن آوری های جدیدی را حفظ می کند ، که رشد باکتری های بو بو را متوقف می کند و باعث می شود محصولات در هر شرایط و محیطی تمیز و تمیز شوند. محصولات بیشتر در فصول آینده اضافه می شود ، چه از خط محافظ و چه از نظر سبک زندگی.

سرپوش درمان شده باعث رانندگی رویال آنفیلد می شود تا مردم را ترغیب کند تا صورت خود را با استفاده از سرپوش به عنوان یک اقدام بهداشتی داوطلبانه بپوشانند. رویال آنفیلد با درک این مشکل ، جامعه خود را ترغیب می کند تا به مردم بیاموزند که چگونه از سر خود ، نحوه شستشو ، ضدعفونی کردن و استفاده مجدد از آن استفاده کنند – همه اینها که خود را در امان نگه دارند.

اخبار مرتبط  Etsy برای شرکت در همایش های سرمایه گذار آینده

نام تجاری Royal Enfield متعلق به خودروساز هندی Eicher Motors Limited است که در این فهرست قرار دارد هند بازار سهام (BSE و NSE). تجارت پوشاک در حال رشد است و Eicher Motors در حال اتخاذ استراتژی است که منعکس کننده آنچه مارک های نمادین با موفقیت از آن کسب کرده اند ، می افزاید: محصولات پوشاک را برای افزایش تجربه موتورسواری اضافه می کند.

وی ادامه داد: تلاش همیشگی ما این است که هر فصل سطح را جمع کنیم و متناسب با نیازهای روزافزون سواران باشیم .برای پایداری و فراهم آوردن بهترین ها برای سواران ، این همکاری یک گام به جلو است تا با کاهش شستشوها از طریق Polygiene من قطعاً احساس می کنم که ما بهترین ها را به سواران خود ارائه می دهیم و به تولید محصولاتی خواهیم پرداخت که تجربه سوارکاری را افزایش می دهد“، می گوید پونه سود، رئیس ، مشاغل پوشاک در رویال آنفیلد.

اخبار مرتبط  بازار حراج وسایل نقلیه ایالات متحده 2020-2024 با نمایه بازیکنان کلیدی خدمات حراج KAR ، کوپارت و مانهایم

“ما بسیار مفتخریم که همکاری مشترکی را با رویال آنفیلد آغاز کرده ایم. هدف ما ایجاد ارزش افزوده برای هر مشتری است و از نظر این مارک نمادین امیدواریم که یک مزیت واقعی برای کاربران نهایی ، سواران ایجاد کنیم. جاده ای که اکنون تازه از آن باقی خواهد ماند ، می تواند نور سفر کند و کمتر شستشو دهد. ما به دنبال این هستیم که با تکنولوژی خود مزایای منحصر به فردی را به کل محصولات تولیدی پوشاک رویال آنفیلد اضافه کنیم.“، می گوید Ulrika Björk ، مدیر عامل شرکت Polygiene. “و در یادداشت نهایی ، ما بسیار خوشحالیم که به انتشار پیام مهم #REGearUp ، به همراه Royal Enfield کمک می کنیم.”

درباره پوشاک رویال آنفیلد:

در سال 2014 شروع به کار کرد ، بخش Royal Appfield Apparels Royal با هدف یک هدف ساخته شده است – ایجاد یک اکوسیستم پیرامون موتورسواری خالص و تقویت تجربه موتورسواری. ایمنی مورد توجه اصلی پوشاک است که دارای سه پارامتر مهم – محافظت ، راحتی و سبک است. این امر شیوه زندگی موتورسواری خالص را تقویت می کند و به آرزوهای نوظهور و وفاداران موجود اجازه می دهد تا خود را با نام تجاری به روش های جدید جدید بیان کنند. ارتباط و در دسترس بودن برای کاربر نهایی از دیگر ویژگیهای کلیدی است که رویال آنفیلد در نظر دارد. دامنه پوشاک ما شامل پوشاک سبک و وسایل محافظ است.

اخبار مرتبط  برنامه های تاج هولدینگز فراخوان کنفرانس سود سه ماهه دوم سال 2020

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: https://store.royalenfield.com/.

برای دریافت گزارش ، اعلامیه مطبوعات و اخبار اینجا مشترک شوید:
http://ir.polygiene.com/fa/press/subscribe/

برای تصاویر مطبوعاتی و اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید ir.polygiene.com یا تماس با ما:

تماس مطبوعاتی پوشاک رویال آنفیلد:
دیویا آناند
+ 91-8826577566
[email protected]

Polygiene AB:
اولریکا بیورک ، مدیرعامل
[email protected]
+ 46-70-921-12-75

تماس با فروش پلی وین آسیای جنوبی:
ویشال بنداری
مدیر فنی،
[email protected]
+ 91-98117-10681

Polygienes IR از طریق پست الکترونیکی: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/polygiene-ab/r/polygiene-stays-fresh-technology-now-available-with-royal-enfield-s-new-range-of-apparel،c3125016

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

SOURCE Polygiene AB