کتاب جدید JASALO Un Espíritu Se Es Y Un Alma Se Posee ، یک خواننده پرشور است که مؤمنان را در درک معنویت که از بودن آنها تعریف می کند راهنمایی می کند

جاسالو درباره این کتاب گفت: “ایده نگارش این کتاب به دلیل خلوص درونی است که انسان تجربه می کند و ندانستن چگونه می توانیم خود را در زندگی معنوی شناسایی کنیم زیرا این امر می تواند دلیلی برای بودن در این جهان باشد ، بنابراین عاشق نبودن است. و فهمیدن.

در زندگی مادی با یک شخصیت و یک شخصیت مشخص می شویم.

در زندگی معنوی ، خود را با روح ، با کارهای خوب یا بد خود شناسایی می کنیم. همچنین با ارتفاع یا کوچک بودن ما. آگاهی داشتن بسیار مهم است ، این به ما این امکان را می دهد تا بدانیم که به کجا می رویم. “

اخبار مرتبط  کیمبرلی-کلارک جان د. کالور را به عنوان اعضای هیئت مدیره نامگذاری می کند

کتاب جدید JASALO منتشر شده توسط انتشارات صفحه Un Espíritu Se Es y un Alma Se Posee به خوانندگان کمک خواهد کرد تا اعتقاد خود را در خداوند تقویت کنند و واقعاً خود را به عنوان مأمور او در خوبی و تاب آوری معرفی کنند.

مشتریانی که مایل به تغییر و تحول کامل هستند و هویت خدادادی خود را کشف می کنند می توانند خرید کنند Un Espíritu Se Es y un Alma Se Posee در هر کتابفروشی یا آنلاین در Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes و Noble.

اخبار مرتبط  ریحانا پوست فراوانی را منتشر می کند

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره زیر تماس بگیرید با انتشارات صفحه: 866-315-2708.

درباره انتشارات صفحه:

انتشارات صفحه یک انتشارات سنتی کامل و کامل است که همه پیچیدگی های مربوط به انتشار کتاب های نویسندگان آن ، از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی و تولید حق امتیاز در جهان را در بر می گیرد. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، و با مشکلی در زمینه مشاغل پیچیده مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و نظایر آن مواجه نیستند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر اشتیاق خود تمرکز کند: نوشتن و خلق. در www.pagepublishing.com بیشتر بدانید.

اخبار مرتبط  اندازه محصولات بازار لوازم خودرو تا سال 2027 ارزش 13.39 میلیارد دلار است

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1174143/JASALO.jpg

منبع انتشارات صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com