4Front تاریخ مالی سال 2019 و تاریخ تماس و کنفرانس را اعلام می کند

PHENENIX ، AZ، اول ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – 4Front Ventures Corp. (CSE: FFNT) (OTCQX: FFNTF) (“4Front” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که قصد دارد انتشار بیانیه مطبوعاتی درآمد سال مالی 2019 خود را صادر کند. دوشنبه 15 ژوئن 2020قبل از باز شدن بازارها ، متناسب با ثبت نتایج مالی حسابرسی شده آن.

این شرکت همچنین میزبان کنفرانس و پخش اینترنتی خواهد بود دوشنبه 15 ژوئن 2020، در 9:00 صبح EDT برای بررسی نتایج عملیاتی و مالی خود و ارائه به روزرسانی در مورد روند فعلی تجارت.

برای پیوستن به تماس با شماره 1-877-407-0792 عدد عاری از تماس بگیرید ایالات متحده یا کانادا یا در صورت تماس با خارج از کشورها ، 1-201-689-8263 را بزنید. به پخش این وب ، که شامل یک عرشه اسلاید است ، می توانید در این لینک قابل دسترسی باشید.

تا زمان پخش امکان پخش دوباره وجود دارد دوشنبه 22 ژوئن 2020. برای دسترسی به پخش مجدد تلفن ، شماره تلفن 1-844-512-2921 را علامت بزنید ایالات متحده و کانادا، یا در صورت تماس از خارج از آن کشورها 1-412-317-6671 ، و از این شماره پین ​​پخش مجدد استفاده کنید: 13704727.

در نتیجه در تأخیر در تشکیل پرونده های سالیانه سال 2019 ، این شرکت همچنین از به تعویق انداختن تشکیل صورت های مالی سه ماهه اول خود و بحث و تحلیل مدیریت (به صورت جمعی “پرونده های چهارم اول”) خبر می دهد و قصد دارد پرونده را در یا قبل از آن ارائه دهد. 15 ژوئیه سال 2020. 4Front به تکیه بر معافیت استثنایی ارائه شده توسط بریتیش کلمبیا 51-515 ادامه می دهد معافیت موقت از برخی از الزامات مالی شرکت، که تا 45 روز دیگر برای صادرکنندگان پرونده های مورد نیاز خود را تکمیل می کند.

تا زمانی که پرونده های سالانه 2019 و فیلم های سه ماهه اول ارائه شود ، مدیریت 4Front و سایر خودی ها در معرض خاموشی تجاری هستند که منعکس کننده اصول مندرج در بخش 9 سیاست ملی 11-207 است.

اخبار مرتبط  فیلم ضد میکروبی PURAFILM، ، به طور مشترک در ژاپن ساخته شده و اکنون در دسترس عموم است

این شرکت تأیید می کند که از زمان تشکیل گزارش موقت مالی خود به عنوان سه ماه و نه ماه گذشته ، هیچگونه تحول در تجارت در امور اقتصادی حاصل نشده است. 30 سپتامبر 2019 و سال 2018 غیر از آنچه قبلاً به طور علنی افشا شده بود.

برای افزودن به لیست توزیع ایمیل ، لطفاً ایمیل بزنید [email protected] با “4Front” در موضوع.

درباره 4Front Ventures Corp.

4Front (CSE: FFNT) (OTCQX: FFNTF) یک اپراتور و خرده فروشی ملی کانابیس چند کشور است ، و دارای مزیت بازار در محصولات کانابیس مارک با کیفیت پایین و ارزان قیمت است. 4Front مجموعه ای از بیش از 25 مارک شاهدانه از جمله مارماس را تولید و توزیع می کند ، شفاف مثل شیشه، Funky Monkey، Pebbles، and مجموعه Wellness Ratios Wellness، که از طریق فروشگاههای خرده فروشی و زنجیره فروشگاههای دارای مارکتهای دارای موقعیت استراتژیک توزیع می شوند.

دفتر مرکزی در ققنوس ، آریزونا، 4Front عملیات در ایلینویز، ماساچوست، کالیفرنیا، میشیگان و ایالت واشنگتن. از ژنتیک گیاهان گرفته تا تجربه خرده فروشی شاهدانه ، تیم 4Front تخصص در کل زنجیره ارزش حشیش را استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت 4Front مراجعه کنید.

این خبر با مدیریت 4Front Ventures تهیه شده است ، که مسئولیت کامل محتوای آن را بر عهده می گیرد. بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE”) بررسی نکرده و مسئولیت کفایت این نسخه خبری را نمی پذیرد. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های CSE تعریف شده است) مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

این انتشار خبر پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد برای فروش هر یک از اوراق بهادار موجود در این کشور نیست ایالات متحده. اوراق بهادار طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و ثبت نخواهد شد. ایالات متحده یا برای اشخاص ایالات متحده ، مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده و قوانین مربوط به اوراق بهادار ایالات متحده یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

اخبار مرتبط  بازار جهانی مواد اولیه فعال مراقبت شخصی به عنوان تقاضا برای محصولات پایدار و پاک تا سال 2025 به 4.85 میلیارد دلار می رسد

بیانیه های جستجوی پیشرفته

اظهارات موجود در این خبر که بیانیه های آینده نگر است ، در مورد عوامل خاص فاش شده در اینجا و جاهای دیگر در پرونده های دوره ای 4Front Ventures با تنظیم کننده اوراق بهادار ، در معرض خطرات و ابهامات مختلفی قرار دارد. هنگام استفاده در این خبر ، کلماتی مانند “اراده ، می تواند ، برنامه ریزی ، تخمین ، انتظار ، قصد ، ممکن است ، بالقوه ، ایمان ، باید” و عبارات مشابه ، جملات آینده نگر هستند.

بیانیه های پیشرو ممکن است بدون محدودیت عبارت های مربوط به تحولات آینده و تجارت و فعالیت های 4Front Ventures را شامل شود ، تحولات مربوط به تحولات قانونی در ایالات متحده، انتظارات در مورد همه گیر COVID-19 ، درآمد آینده یا انتظارات EBITDA تعدیل شده ، اظهارات مربوط به زمان یا هرگونه معاملات در نظر گرفته شده یا در حال انجام ، بسته خواهد شد یا در صورت لزوم تصویب های نظارتی لازم بدست می آید و سایر اظهارات در مورد تحولات آینده تجارت. اختتامیه معاملات شرح داده شده در این خبر ، از جمله واگذاری بازار پنسیلوانیا و مریلند دارایی ها و فروش بدهی های قابل تبدیل ، منوط به شرایط عرفی است و هیچ تضمینی مبنی بر بسته شدن این معاملات وجود ندارد.

اگرچه 4Front Ventures تلاش کرده است فاکتورهای مهمی را که می تواند باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها از نظر مادی متفاوت از موارد موجود در بیانیه های آینده نگر باشد ، شناسایی کند ، اما فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که باعث می شوند نتایج ، عملکردها یا دستاوردها همانطور که پیش بینی نشده ، تخمین زده نمی شوند. یا در نظر گرفته شده ، از جمله ، اما محدود به: وابستگی به به دست آوردن مصوبات نظارتی. سرمایه گذاری در شرکت های هدف یا پروژه هایی که سابقه کار محدود یایکی دارند و مشغول فعالیت هایی هستند که طبق قوانین فدرال ایالات متحده غیر قانونی در نظر گرفته می شوند. تغییر در قوانین؛ سابقه کار محدود؛ اعتماد به مدیریت؛ الزامات تأمین اعتبار اضافی؛ رقابت؛ مانع از رشد بازار و اتخاذ دولت به دلیل ناسازگاری در افکار عمومی و درک صنعت دارویی و صنعت ماری جوانا در مصرف بزرگسالان و تغییر نظارتی یا سیاسی.

اخبار مرتبط  شرکت جواهرات کینگولد از حذف داوطلبانه از بازار سرمایه NASDAQ خبر داد

هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین اطلاعاتی به اثبات برسد و یا انتظارات یا تخمین های مدیریت از تحولات ، شرایط یا نتایج آینده تحقق یابد. در نتیجه این ریسک ها و عدم قطعیت ها ، نتایج یا رویدادهای پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر ممکن است از نظر معناداری با نتایج یا رویدادهای واقعی متفاوت باشند.

بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. اظهارات پیش رو در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه اعلام شده است. 4Front Ventures هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در چنین اطلاعاتی را رد می کند ، به استثنای آنچه در قانون مقرر است ، و 4Front Ventures هیچگونه مسئولیتی در مورد افشای مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، بر عهده نمی گیرد.

SOURCE 4Front

لینک های مربوطه

https://4frontventures.com